امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*فراخوان دومین مسابقه رمان نویسی گروهی*
به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به نظرسنجی ای که برگزار شد و عده ای از دوستان در اون شرکت کردند:
دومین فراخوان مسابقه رمان نویسی گروهی رو آغاز میکنیم

عزیزانی که قصد شرکت در مسابقه رو دارند در همین تاپیک اعلام کرده و گروهشون رو معرفی کنند
برای معرفی و اعلام آمادگی : اسم رمان ، اسم نویسندگان ، موضوع و ژانر رمان حتما ذکر بشه!
دوستان لطفا به تک تک قوانین توجه داشته باشید و به اون ها عمل کنید

قوانین مسابقه:
1. تاپیک رمان رو در بخش کتاب و رمان کاربران انجمن ایجاد کنید

2. شرکت کنندگان میتونند در گروه های دو یا سه نفره در مسابقه شرکت داشته باشند

3. رمان باید در عرض 2 ماه به اتمام برسه!

4. هر روز باید پست گذاشته بشه و رمان آپ بشه

5. حداکثر صفحات رمان ها ، 10 صفحه است و رمان نباید بیشتر از 10 صفحه باشه

6. همه قوانین مربوط به بخش کتاب و رمان کاربران انجمن باید رعایت بشه و رعایت این قوانین جزو امتیازات هست و بسیار مهم !

7.هر پست از رمان حداقل باید 30 خط باشه و پست های کوتاه بدون اعلام به نویسندگان و هیچ پیامی ادغام خواهند شد .

9. مسائل +18 در رمان نباید باشه و حتما رعایت بشه

10 . دوستانی که نمیدونند میتونند رمانشون رو به اتمام برسونند و نسبت به اثرشون متعهد باشد لطفا در مسابقه شرکت نکنند!

11. عزیزان لطفا در معقوله ی مهم انتخاب هم گروهی دقت کنید ، سعی کنید با هم گروهی ای که انتخاب میکنید طرز فکر و عقاید نزدیک به هم داشته باشید ، در نوشتن پست ها با هم نهایت همفکری دوستانه رو داشته باشید و تا اونجایی که میتونید قلم نزدیک به هم داشته باشید تا اثر موفق تر بشه.

12 . توجه داشته باشید که هدف از ایجاد مسابقه علاوه بر نوشتن رمان ، دوستی بین نویسندگان و ایجاد فضای صمیمی و دوستانه میان اون ها هم هست ، پس با هم دوستانه برخورد کنید و از ایجاد بحث و دعوا خودداری کنید .

* قبل از زدن تاپیک رمان ، حتما قوانین بخش کتاب و رمان رو مطالعه کنید*
مطالعه ی این دو تاپیک هم به شما کمک میکنه تا اثر موفق تری داشته باشید :

جوایز :
400 اعتبار برای گروه برنده
و برای دیگر شرکت کنندگان در مسابقه 100 اعتبار

موفق باشید
mara
سپاس شده توسط:
دستت درد نکنه فاطمه ی عزیز
انشاء الله دور دوم مسابقات هم به خوبی برگزار بشه
منتظر استقبال و حضور گرم شما عزیزن هستیم.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
من هستم ...... کو هم گروهی هام ؟
zed bazi is my life
سپاس شده توسط:
منم هستم
سپاس شده توسط:
منم شاید شرکت کنمTonguexcvl
سپاس شده توسط:
من و هلیا و مرسده تو یه گروهیم

ieirieirieirرزبیتا HELIIA MERCEDE
#من مهری ام فرمانروای احساسات....
سپاس شده توسط:
من چقدر دلم میخواست اینبارم شرکت کنم
ولی نمیشه یعنی نمیتونمzaps

شِیـطاטּ نیـستَم

فِرشـته هـَم نیـستم

فـَقط دُختَـرم!

ازنـوعِ سـاده اش...

حـَـوا گونہ فـِکـر میـکُنم

فَقـط بـہ خاطـِرِ یـک ســیب

تـا کـُجا بایَـد تـاواטּ داد...؟

سپاس شده توسط:
کی با من هم گروهی میشه؟؟؟ xcvk
سپاس شده توسط:
منم هستم xcvl
سپاس شده توسط:
من و مورگانا داخل یک گروه ...xcvl
یک نفر دیگم میخوایم xcvb
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 448 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,729 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 739 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، sadaf (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، بیخیال بابا (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، .ستایش. (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، R a n A (۱۶-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، adonis (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ)، N!rvana (۱۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، شقایق م (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، sina_097 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۱ ق.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۹-۰۳-۹۹, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، vajiheh (۰۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، mamalii 121 (۱۶-۰۸-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۸-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، Katayoon (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، nika_beny (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، سوگل بنی (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، ♥♥Niloofar♥♥ (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، *setare* (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، .مليكا. (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، SilentCity (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، fatemeh80 (۰۷-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، آرا 123 (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، hasti794 (۲۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۱ ق.ظ)، • Niha • (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، s@mir@ (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، mercede (۱۹-۰۷-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، ghazaleh (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، monir maniyan (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، نیاز (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، tehrani (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، elham zelzele (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، Elina76 (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، دختر ایران (۱۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، AƝƬǀ ƐSHƓH웃❤❤유 (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، _Helia (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، سرنای را (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، heliia (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، Kimia.02 (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، م.اسلامی (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، عسلک(s.g) (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، nobody (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، آشوب (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، ♥نازنین مطهره♥ (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، parisana (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، azadehs330 (۱۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، رادوین (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، مارکیز (۱۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، Death (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، deli67 (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، aye75 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، lovely (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، sheitoon2015 (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، FARZANE33 (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، sadaf af (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، afrooz (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، farnoosh17 (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، mohi99 (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، نیلوفر آبی (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، T a R a N e (۰۲-۰۸-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، morgana (۰۷-۰۷-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، ehsan hpf (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، ماه و خورشید (۰۷-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، arnika (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، elmira501 (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ)، رزبیتا (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، مرضیه 3 (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، dokhtarehava (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، mojib (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، sargordida (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، mahsa70 (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، mania (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، بانو16 (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، satin (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، mostafa_no (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، parisa1367 (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، الهام جدید (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، hossein-a (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، پ.اسدی (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان