امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*فراخوان دومین مسابقه رمان نویسی گروهی*
http://forum.iranroman.com/showthread.ph...#pid640904
Shyما هم هستیمxcvbxcvb
اسم رمان:عشق داغ من
نویسندگان:nika_benyو سوگل بنی
ژانر:عاشقانه٬طنز
هروقت حرف از صداقت شد
صداقطع شد.................
سپاس شده توسط:
منو arnika باهمیم قراره خونه ی بغلی رو ادامه بدیم میشه؟!؟

موضوع : فرطبیعی - تخیلی - آخراش عاشقانه
سایه روشن درخت به قدیمی خانه ی پدربزرگ...

کافیست ، برای من آشفته تا آرام بگیرم .

یاد دوران کودکی بخیر ...
سپاس شده توسط:
اعلام آمادگی xcvl

اسم رمان : سرنوشت نوشت .

نویسندگان : افرا ، پریسا ، نیاز
ژانر : اجتماعی وعاشقانه mara
سپاس شده توسط:
اخه مدرسه ها شروع شدن...Undecided
من امسال ازمون تیزهوشان دارم...
zapszapszaps
پدر اولین کسی است که دختر عاشقش میشود...
سپاس شده توسط:
دوستان عزیز مسابقه از امروز شروع شده و شرکت کنندگان میتونند از امروز رمانشون رو شروع کنن یا ادامه بدن
شروع مسابقه از امروز : 3/7/94
پایان مسابقه : 3/9/94
موفق باشید
سپاس شده توسط:
سلام سلام منم می خواستم شرکت کنم
می تونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
سپاس شده توسط:
(۰۴-۰۷-۹۴، ۰۵:۵۸ ب.ظ)fatemeh . R نوشته: سلام سلام منم می خواستم شرکت کنم
می تونم شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
بله حتما
فقط باید با نویسنده های انجمن یا دوستات صحبت کنی و گروهی یه رمان رو شروع کنید عزیزم
سپاس شده توسط:
ظرفیت تکمیله؟xcvl
خدایا،زندگی جوریه که انگار یه مادر میخواد هم برنه هم بگه گریه نکنـ!
سپاس شده توسط:
(۰۹-۰۷-۹۴، ۰۳:۳۸ ب.ظ)MaryaM_sh نوشته: ظرفیت تکمیله؟xcvl
نه اگه گروه داشته باشید میتونید شرکت کنید
سپاس شده توسط:
سلام سلام من و ترانه هم هستیم

رمان عشق به شرط مرگ

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=117588
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 436 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,694 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 724 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۰-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، sadaf (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، بیخیال بابا (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۷-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، .ستایش. (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ)، R a n A (۱۶-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، adonis (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ)، N!rvana (۱۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، شقایق م (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۸ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، sina_097 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۱ ق.ظ)، zahra16 (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۹-۰۳-۹۹, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، vajiheh (۰۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۶-۹۴, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، mamalii 121 (۱۶-۰۸-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، hadis hpf (۰۸-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، Katayoon (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۳ ب.ظ)، nika_beny (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، سوگل بنی (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، ♥♥Niloofar♥♥ (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، *setare* (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، Ar.chly (۲۱-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، .مليكا. (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، SilentCity (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، fatemeh80 (۰۷-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۳ ق.ظ)، آرا 123 (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۶ ب.ظ)، hasti794 (۲۰-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۱ ق.ظ)، • Niha • (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، s@mir@ (۱۸-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۳۳ ب.ظ)، mercede (۱۹-۰۷-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، ghazaleh (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، monir maniyan (۲۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، نیاز (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، tehrani (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، elham zelzele (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، Elina76 (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، دختر ایران (۱۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، AƝƬǀ ƐSHƓH웃❤❤유 (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۷ ق.ظ)، €ستايش€ (۲۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ)، _Helia (۲۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، سرنای را (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، heliia (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، Kimia.02 (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، م.اسلامی (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۳ ب.ظ)، عسلک(s.g) (۰۲-۰۷-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، nobody (۱۹-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، آشوب (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۳۶ ق.ظ)، ♥نازنین مطهره♥ (۲۵-۰۶-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، parisana (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، azadehs330 (۱۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، رادوین (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۵ ق.ظ)، مارکیز (۱۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، Death (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، deli67 (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۳-۰۷-۹۴, ۱۰:۳۲ ق.ظ)، aye75 (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، lovely (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۷:۴۴ ب.ظ)، sheitoon2015 (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۲-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۲ ق.ظ)، FARZANE33 (۰۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، sadaf af (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، afrooz (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۵:۳۲ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۰۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۵۶ ب.ظ)، farnoosh17 (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۶ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، mohi99 (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۹-۰۶-۹۴, ۰۳:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، نیلوفر آبی (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ب.ظ)، T a R a N e (۰۲-۰۸-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، morgana (۰۷-۰۷-۹۴, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، ehsan hpf (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، ماه و خورشید (۰۷-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، arnika (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ)، elmira501 (۳۰-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۲ ق.ظ)، رزبیتا (۲۹-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، مرضیه 3 (۱۸-۰۶-۹۴, ۰۲:۴۶ ب.ظ)، dokhtarehava (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، mojib (۰۵-۰۷-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، sargordida (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، mahsa70 (۱۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، mania (۰۴-۰۷-۹۴, ۱۲:۰۶ ق.ظ)، بانو16 (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، satin (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۵:۳۶ ب.ظ)، فاطمه حیدری (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، mostafa_no (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۹ ب.ظ)، parisa1367 (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، الهام جدید (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، hossein-a (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، پ.اسدی (۱۵-۰۶-۹۴, ۰۵:۴۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان