امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* فراخوان مسابقه رمان نویسی گروهی *
[عکس: 13663837795.gif]
سلام به کاربران کوشا و فعال ایران رمانیShy

با توجه به اینکه تعدادی از کاربرا تمایل داشتند که رمان گروهی نوشته بشه
به نظرم بد نیومد که مسابقه ای در این جهت داشته باشیم
maramaramara
* دوستانی که تمایل دارند شرکت کنند توی همین تاپیک اعلام کنند و گروهشون رو مشخص کنند مثلا : پری با حدیث و مهسا *

*اسم رمان و موضوع رو هم توی همین تاپیک و پست اعلام گروهتون مشخص کنید*

+ قوانین مسابقه :
1. تاپیک رمان رو در بخش کتاب و رمان کاربران انجمن بزنید
2. تعداد نویسنده های هر رمان حتما باید 3 نفر باشه و در گروه های سه نفره شرکت کنید
3. رمان باید در عرض 1 ماه کامل شده باشه
4. هر روز باید پست گذاشته بشه و رمان آپ بشه
5. حداکثر صفحات رمان ها ، 10 صفحه است و نباید بیشتر از 10 صفحه بشه
6. همه قوانین مربوط به بخش کتاب و رمان کاربران انجمن باید رعایت بشه و رعایت این قوانین جزو امتیازات هست .

7. توجه داشته باشید که هر پست از رمان حداقل باید 30 خط باشه

9. مسائل +18 در رمان نباید باشه و حتما رعایت بشه

* قبل از زدن تاپیک رمان ، حتما قوانین بخش کتاب و رمان رو مطالعه کنید *

اینم واسه دوستانی که تا حالا رمان ننوشتن :

+ جوایز :

400 اعتبار برای گروه برنده به همراه مدال
و 100 اعتبار برای هر شرکت کننده

با تشکر از صدف عزیزم
موفق باشیدmara
سپاس شده توسط:
به به من که هستم کو هم گروهیام؟؟xcvb
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
من و پری تو یه گروه و به احتمال زیاد کتایون هم باهامونه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
تا الان یعنی یک گروه اعلام آمادگی کردن
پری و حدیث وکتایون ؟
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۳-۹۴، ۱۲:۴۹ ب.ظ)sadaf نوشته: تا الان یعنی یک گروه اعلام آمادگی کردن
پری و حدیث وکتایون ؟
اره صدف جون ما سه تا یه گروه
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
منم هستم البته اگه هم گروهي پيدا كنم[عکس: bcmb.gif]
[عکس: 85875505027359354516.gif]
سپاس شده توسط:
منم دوست دارم ولی تا حالا رمان ننوشتم CoolCool
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست !
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۳-۹۴، ۰۷:۰۸ ب.ظ)s@mir@ نوشته: منم دوست دارم ولی تا حالا رمان ننوشتم CoolCool

خب حالا بنویس
سپاس شده توسط:
اونایی که میگن دوست دارن ونمیدونن با کی همگروه شن ، باهم شن ....چطوره؟
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۳-۹۴، ۰۷:۱۳ ب.ظ)ملکه برفی نوشته:
(۲۳-۰۳-۹۴، ۰۷:۰۸ ب.ظ)s@mir@ نوشته: منم دوست دارم ولی تا حالا رمان ننوشتم CoolCool

خب حالا بنویس

کلی ایده دارم ولی هیچ‌وقت نمیتونم رو کاغذ بیارم
اگر تنهاترین تنها شوم باز هم خدا هست !
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 436 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,703 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 728 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
76 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۶ ب.ظ)، sadaf (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۴:۳۶ ب.ظ)، .ستایش. (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، Farshad (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۴-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۶ ق.ظ)، ملکه برفی (۰۳-۰۷-۹۴, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، yasaman2001 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۷ ب.ظ)، elena.r (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، n@st@r@n (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، sanam bano (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، nika_beny (۰۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، سوگل بنی (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، ♥♥Niloofar♥♥ (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، گلاره (۱۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، Ar.chly (۱۹-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۹ ق.ظ)، SilentCity (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، zr2014 (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۲۲-۰۵-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، s@mir@ (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، ****Dayan**** (۳۰-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، mercede (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۴ ب.ظ)، arash20 (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۲ ق.ظ)، نیاز (۲۶-۰۵-۹۴, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۷ ب.ظ)، Neda0077 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، roksana aaa (۳۰-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۰ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۱ ب.ظ)، _Helia (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، اریل (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، م.اسلامی (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۲ ق.ظ)، parinazbashiri (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ماه کوچولو (۲۷-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، eris (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، nobody (۱۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، afsoon100 (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، narges.author (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۳۶ ق.ظ)، Mehrad hidden (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۷:۳۲ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۵ ق.ظ)، آشوب (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ارتان (۱۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، پرســـا123 (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ)، Maryam omidi (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، رادوین (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، lovely (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، parand (۰۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۳۸ ق.ظ)، MaryaM_sh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، fatemeh ghasemi (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۳ ق.ظ)، بهناز احمدی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، .:Mahdis (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، Feryal* (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، morgana (۰۱-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، ehsan hpf (۲۲-۰۵-۹۴, ۰۴:۰۵ ق.ظ)، رزبیتا (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، *hasti* (۱۷-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، بیتا @@@ (۱۹-۰۷-۹۴, ۰۶:۳۰ ب.ظ)، habibe (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، ft.samadi (۲۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، فرشته محمدی (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۴ ق.ظ)، Hana....az (۱۹-۰۸-۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان