امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابلیت نمایش دوگانه استوری‌ها در اینستاگرام
#1
[عکس: 9903-31ba1009.jpg]
اینستاگرام در حال آزمایش قابلیتی جدید است که امکان نمایش استوری‌ها در دو ردیف را به کاربران نشان خواهد داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، قابلیت استوری به یکی از پرطرفدارترین قابلیت‌های موجود در شبکه اینستاگرام تبدیل شده است و تقریباً همه‌ی کاربران این شبکه حداقل یک بار از آن استفاده کرده‌اند. به تازگی تصویری از سوی یکی از کاربران این شبکه اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد اینستاگرام در حال کار روی قابلیتی جدید برای بخش استوری‌ها است و قصد دارد بخش استوری‌ها را بزرگ‌تر کرده و استوری‌ها به صورت دو ردیف زیر هم نمایش داده شوند.
 
اخیراً نیز کاربران زیادی اعلام کردند که قابلیت نمایش دوگانه استوری‌ها را در گوشی خود مشاهده کرده‌اند و به نوعی باید گفت اینستاگرام در حال آزمایش این قابلیت روی حساب‌های کاربران است؛ در همین راستا اینستاگرام اعلام کرده است که قصد دارد از این طریق لذت استفاده کاربران از این شبکه اجتماعی را بالا ببرد.
 
در حال حاضر مشخص نیست که اینستاگرام قصد دارد این قابلیت را در چه مناطقی آزمایش کند از طرفی هم با توجه به آزمایش این قابلیت جدید در برخی از مناطق، انتظار می‌رود اینستاگرام در صورت گرفتن پاسخ مثبت از این قابلیت آن را به طور عمومی در دسترس افراد قرار دهد.
[عکس: 9903-31ba1008.jpg]
 
به نظر می‌رسد اینستاگرام قصد دارد از این طریق مشاهده بخش استوری‌ها را برای کاربران ساده‌تر کند تا در صورتی که کاربر قصد مشاهده استوری یک شخص خاص را داشته باشد بتواند به راحتی آن را پیدا کند. علاوه بر برخی از کاربران قابلیتی را در اینستاگرام خود مشاهده کردند که باعث می‌شود کاربر سریع‌تر از هر زمانی بتواند بین استوری‌ها جا به جا شوند.
 
این موارد نشان می‌دهد اینستاگرام قصد در بروزرسانی بعدی خود تغییرات زیادی در بخش استوری‌ها ایجاد کند، با این حال باید منتظر بود و دید اینستاگرام چه زمانی قصد دارد این بروزرسانی را به طور عمومی در دسترس کاربران قرار دهد.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، دخترشب ، دخترشب ، دخترشب ، دخترشب ، دخترشب ، minaa ، minaa ، minaa ، minaa ، minaa


چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
3 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
hadis hpf (۲۱-۰۳-۹۹, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۱-۰۳-۹۹, ۰۲:۵۵ ب.ظ)، minaa (۲۱-۰۳-۹۹, ۰۴:۵۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان