امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قانون جاذبه

آیا شما واقعاً قانون جاذبه رابه اندازه کافی برای بدست آوردن هرچه در زندگی می خواهید، فهمیده اید ؟ این آزمون را انجام دهید و دریابید.

قانون جاذبه آسان به نظر میرسد، درست است؟ اما تا زمانی که حقایق کلیدی درباره قانون جاذبه ندانید ، برای بدست آوردن آنچه میل دارید، به چالش می افتید. این آزمون کوچک به شما اجازه می دهد ، بدانید آیا قانون جاذبه را فهمیده اید و آنرا در جذب کردن خواسته هایتان در زندگی بکار می برید.

شما قانون جاذبه را در کل زندگیتان بکار برده اید و احتمالاً اصلاً آنرا نمی شناسید، اما هشیار شدن ازقانون جاذبه گامی مهم در کسب زندگی آنطور که سزاوار شماست ، می باشد. بیشتر ما معتقدیم که تنها تفکر به افکار مثبت به ما در کسب همه چیزهایی که در زندگی مان دوست داریم کمک می کند. اما اصولی وجود دارد که بایستی برای بکار بردن قانون جاذبه ، بدانید. این آزمون راانجام دهید تا بدانید واقعاً چقدر در زمینه قانون جاذبه آگاه هستید.
پرسش 1 قانون جاذبه:
شما یکی از آن روزهایی را دارید که به نظر میرسد همه بی صبر و آشفته هستند. چرا این اتفاق رخ داده است؟
الف) این تنها یکی از آن روزهایی است که همه برای من ناچیز هستند.
ب) نمی دانم چرا اما من فقط می خواهم به خانه بروم و از مردم دور شوم.
ج) این نتیجه مستقیم افکار و احساسات گذشته من است
پرسش 2 قانون جاذبه:
علاوه بر عشق ، بهترین احساس ابراز شونده ،در بکار گیری قانون جاذبه برای بدست آوردن مداوم نتایج مثبت چیست؟
الف) رقابتی بودن
ب)لاف زنی
ج) قدردانی
پرسش 3 قانون جاذبه
چرا قانون جاذبه آنچه می خواهید و نمی خواهید برایتان می آورد؟
الف) زیرا جهان هر احساسی و فکری که داشته باشم به من باز می گرداند.
ب)زیرا جهان تصمیم می گیرد چه چیزی برا ی من بهترین است
ج) زیرا جهان آنچه را من بیشتربر آن تمرکز می کنم ، چه خواستن باشد و چه نخواستن ، برایم ارمغان می آورد.
پرسش 4 قانون جاذبه
چرا داشتن تصویری شفاف با جزئیات، از آنچه آرزو دارید ، مهم است؟
الف)زیرا به من کمک می کند خیلی راحت تر تصور کنم
ب) زیرا این چیزی است که جهان می خواهد

ج) زیرا جهان آن چیزی را که من برش تمرکز کنم برایم می آورد و اگر تصویر واضح نباشد، جهان مجبور است شکافها را پر کند و تصویر من احتمال دارد تحریف شده و متفاوت از آن چیزی که تصور می کردم ، باشد.
پرسش 5 قانون جاذبه
آیا تکرار در قانون جاذبه مهم است؟
الف) نه واقعاً، فقط افکار مثبت آنچه می خواهم به من می دهند.
ب) بله زیرا به من کمک می کند به یاد بیاورم خواسته من چه چیزی است
ج) بله زیرا هرچه بیشتر روی خواسته هایم تمرکز کنم (تکرار) ، جهان تصویر بهتری برای جذب کردن برای من دارد .
پرسش 6 قانون جاذبه
چه چیزی باعث می شود کودک توانایی طبیعی اش را برای کاربرد ارادی قانون جاذبه ازدست بدهد؟
الف) آنها فقط بزرگ می شوند
ب) ضربه های اندکی از زندگی دریافت می کنند
ج) محیط خانواده و دوستانشان و ادراک شخصی شان از زندگی
پرسش 7 قانون جاذبه
کدام یک از این رویدادها توانایی های کاربرد قانون جاذبه را تحت تأثیر قرار می دهد؟
الف) اهله ماه
ب) جسم فیزیکی من در چه حالتی است
ج) گوش دادن به نظرات دیگران
پرسش 8 قانون جاذبه
وقتی هنگام کاربردن قانون جاذبه ، به موقعیتی مشکل زا میرسید، چه باید بکنید؟
الف) به مشکل بنگرید و ببینید چرا برای شما مشکل زاست
ب) کاری انجام ندهید
ج) بر راه حل تمرکز کنید که خواسته شماست و روی مشکل تمرکز نکنید زیرا خواست شما نیست

اگر شما بیشتر (الف) یا (ب )جواب دادید ، اگر تصمیم دارید قانون جاذبه را در حالتی مثبت بکار ببرید، شما نیاز دارید خیلی سخت تر مطالعه کنید. سعی کنید اطلاعات قابل اطمینانی درباره قانون جاذبه پیدا کنید تا به شما کمک کند بتوانید بطور ارادی زندگی ایده ال خود را خلق کنید.

اگر شما (الف)( ب)( ج) ها را پاسخ داده اید ، شما در راه یادگیری درباره ی قانون جاذبه هستید. این آزمون را بررسی کنید و بفمید چرا پاسخ ها بایستی همه (ج) باشند. به یافتن پاسخها ادامه دهید تا بتوانید ، زندگی خود را درتمام لحظات راحت زندگی کنید.

اگر شما بیشتر پاسخها را (ج )داده اید ، شما در راه داشتن هرچه می خواهید از طریق قانون جاذبه هستید.به یافتن و مطالعه راههایی که در بدست آوردن آنچه تمنا دارید،برای شما مؤثر باشند، ادامه دهید. اکنون شما دانش را دارید ، بیرون رفته و از آن برای خلق زندگی ای زیبا برای خودتان از طریق قانون جاذبه استفاده کنید.

بث و لی مک کین مربیان و سخنرانان تمام وقت در کاربرد قانون جاذبه در زندگی تان برای بدست آوردن هرچه می خواهید، هستند( یا به نام راز بهتر شناخته می شود). آنها برنامه ی رادیویی عالی در یوتیوب درباره قانون جاذبه دارند که ، هم آموزنده و هم جالب است . لطفاً مشاهده کنید:
Beth and Lee McCain Law of Attraction Web Site
مقاله از:
articlesbase.com
می گویند زمان آدم ها را عوض می کند ...
اشتباه نکن
زمان حقیقت آدم هارا روشن می سازد ،
زمان قیمت رفاقت هارا معلوم می کند،
زمان عشق را از هوس جدا می سازد وراستی را از دروغ
زمان آدم هارا عوض نمی کند.
http://s1.freeupload.ir/i/00038/csy4ho9mexk1.jpg
پاسخ
سپاس شده توسط: