اطلاعیه رمان

[*] سلام
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام
[*]<<*****مسابقه بزرگ داستان کوتاه ِ کوتاه ِ انجمن ایران رمان ****>>

قسمتی از اهنگی رو که دوس داری برامون بنویس...
زمان کنونی: ۲۹-۰۸-۹۷، ۱۲:۰۵ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: استاد
آخرین ارسال: نیـایــش
پاسخ 264
بازدید 10262

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمتی از اهنگی رو که دوس داری برامون بنویس...
هرچی گل میچینم برات میدونی من میریم برات
میمیرم تو جونمی جونم فدات آروم آرومم باهات
آرامشی آرامشم عشقت کرد نوازش م
نذاری من تنها بشم نذاری من تنها بشم
هرچی گل میچینم برات آروم آرومم باهات

پاسخ
سپاس شده توسط:
چرا ناراحتی ؟خودت دلمو زدی برم
بدون من ، سر کن دیگه از این به بعد
حرفای تو ، نمیشه که یادم بره
بگو چی شد ، چجوری اومد واقعا دلت

آهنگ علی یاسینی ، تودیوونه بودی

پاسخ
سپاس شده توسط:
آهاے عالیجناب عشق
فرشتہ ے عذآب عشق
حریفہ تو نمیشہ
این قلبہ بے صاحاب عشق

پاسخ
سپاس شده توسط: ملکه برفی
بدجورے حال و ہوای عاشقے زد به سرم
زده به سرم دلتو دوباره ببرم ببرم

پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Music همین الان داری به چه آهنگی گوش میدی؟! خانوم معلم 8 226 ۰۳-۰۸-۹۷، ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: نیـایــش

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
51 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، sadaf (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، adonis (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۶:۵۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۳-۰۸-۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، elena.r (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۸-۱۲-۹۵, ۰۸:۳۲ ق.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۴-۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۱:۴۶ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، • Niha • (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، ◀ M i s a N ▶ (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۱:۰۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۷-۰۴-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، mercede (۲۶-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۰ ق.ظ)، "MJ" (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، ghazaleh (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، Rahele (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۸:۵۹ ق.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، elham zelzele (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۷:۳۱ ب.ظ)، heliia (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، آرام18 (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، eris (۰۴-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۵ ق.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، آشوب (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۰۰ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ)، آسیه (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، morgana (۰۱-۰۷-۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ)، خیات (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، mania (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، ساغر بانو (۲۳-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، *hasti* (۱۵-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، ♥صنم♥ (۲۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۲:۲۸ ب.ظ)، برف سیاه (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، عسل6 (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، ثـمین (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، maryamix (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ)، ft.samadi (۰۲-۰۷-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، farnaz83 (۱۱-۰۷-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، دخترعلی (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، Land star (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، نیـایــش (۰۳-۰۸-۹۷, ۱۲:۲۱ ب.ظ)، minaa (۲۷-۰۷-۹۷, ۱۱:۴۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان