امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه بزرگِ "نوول" ایران رمان
سلام خسته نباشيدmara
هنوز ميشه درمسابقه شركت كردHuh
اگرميشه من وپرتو(Death(خيلي دوست داريم توي مسابقه شركت كنيمxcvb
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
(۰۴-۰۴-۹۵، ۰۶:۰۷ ق.ظ)€ستايش€ نوشته: سلام خسته نباشيدmara
هنوز ميشه درمسابقه شركت كردHuh
اگرميشه من وپرتو(Death(خيلي دوست داريم توي مسابقه شركت كنيمxcvb
سلام عزیزم
آره میشه
شروع کنید
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
صدف جون
خواهشا یه تاریخ مشخص برا اتمام مسابقه قرار بدین
اینطوری من تنبلی می کنم و خیلی سراغ نوشتن نمی رمmara
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
(۰۷-۰۴-۹۵، ۰۱:۵۰ ب.ظ)FaAEzZe نوشته: صدف جون
خواهشا یه تاریخ مشخص برا اتمام مسابقه قرار بدین
اینطوری من تنبلی می کنم و خیلی سراغ نوشتن نمی رمmara
تا بیستم مرداد
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
سلام ببخشید من تازه عضو شدم می خواستم بدونم باید کجا و چه طوری به لشتراک بگذاریم و باید تا محدوده زمانی خاصی آثار ارسال کنیم؟
سپاس شده توسط:
(۱۳-۰۴-۹۵، ۰۷:۳۶ ب.ظ)مبینا غلامی نوشته: سلام ببخشید من تازه عضو شدم می خواستم بدونم باید کجا و چه طوری به لشتراک بگذاریم و باید تا محدوده زمانی خاصی آثار ارسال کنیم؟
سلام
باید رمانتون رو در زیر بخش تایپ رمان کاربران ایجاد کنید : تایپ رمان کاربران سایت

این تاپیک رو از اول مطالعه بفرمایید , در مورد زمانش صحبت شده
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
ممنون از کمکتون. خوشحالم که در این سایت عضو هستم
سپاس شده توسط:
سلام صدف جون
میگم کاشکی میشد یه قسمتباز میکردین مخصوص اسم رمانای مسابقه و نویسنده هاشون
که ببینیم کدوم رمانا تو مسابقه شرکت کردن
ممنونmara
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
(۱۳-۰۴-۹۵، ۰۸:۳۰ ب.ظ)مبینا غلامی نوشته: ممنون از کمکتون. خوشحالم که در این سایت عضو هستم
خواهش میکنم دوست عزیز

(۱۳-۰۴-۹۵، ۰۸:۵۷ ب.ظ)Katayoon نوشته: سلام صدف جون
میگم کاشکی میشد یه قسمت باز میکردین مخصوص اسم رمانای مسابقه و نویسنده هاشون
که ببینیم کدوم رمانا تو مسابقه شرکت کردن
ممنونmara

این تاپیک هست دیگه : لیست نویسندگان شرکت کننده در مسابقه
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
عاغا ی سوال تاکی وقت هست؟
حلع تو دوستمونی منم دوتا گوش مخمل رو کلم بچه زرنگ کجا بودی قبلا؟
هنو قد خوردو خراک تو چیبم هس پس بزرگ میشم برا هرکی کوچیکم کرد
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 426 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,650 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 718 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، لیلی (۱۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، ققنوس (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، tahvildar (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، Lisa (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، R a n A (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، دختر بلا (۲۴-۰۴-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، I_Mohammad_I (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، laya (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، maryamoop (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، سمیرا (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، nady48 (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ)، نويد (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، نسرین50 (۲۴-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، گلاره (۱۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، /یاس/ (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، نیاز (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، elham zelzele (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، Elina76 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۴ ق.ظ)، loolyvash (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، heliia (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، مژان (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، م.اسلامی (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، nobody (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، HACKER80 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، asi_0098 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، daved (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، morgana (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، رزبیتا (۱۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، elMira.j (۱۷-۰۷-۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، خورشيد تابان (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۹ ق.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، revota1999 (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، Jigili khanom (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، arteston (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، Saffa (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ)، barooni (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، Tabataba (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، azar (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، @MiNa@ (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، امیراحسان (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ)، Somayeh227 (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، گل شب (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، نام کاربریmehri (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، مرادی (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، فری دات کام (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، پروانه دولتی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، Hadadian (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، معصومه بانو (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، amirreza (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، ليلا محمد (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، غبار (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، بانو پریزاد (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۷ ق.ظ)، hanane (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، 70mosafer (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، هرچی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، محبوب (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، lidia (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، hiva-69 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، eli267 (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، eli999 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، faride70 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، antorium (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، paniz26 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۸ ق.ظ)، هدی124 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، ماهي گندمي (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۹ ق.ظ)، Ros abi (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان