امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه بزرگِ "نوول" ایران رمان
منم که مطمئنا رمانم تا اون موقع تموم نمیشهtwoltwol

با توجه به اینکه اغلب بچه ها توی تاپیک نقد رمان ها و حالا توی تاپیک مسابقه بر اساس جلد شرکت کردن شاید بد نباشه مهلت این مسابقه تمدید بشه

البته هر چی نظر مدیران و جمع باشه منم اطاعت میکنم .Shy

من لااقل دو هفته دیگه برای تمام شدن رمانم زمان میخوام
azsx
سپاس شده توسط:
بچه ها به خاطر شما تمدید شد فقط تا اخر مرداد
دیگه هم تمدید نمیشه پس سعی کنین تا اخر مرداد رمانتون رو کامل کنین
یا علیmara
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
سپاس شده توسط:
سلام..
من میخواستم از مسابقه انصراف بدم..
نه اینکه از رمان یا چیزی پشيمونم. .
مطمئن مطمئنم نمیتونم رمانو حد عقل تا سه چهار ماه دیگه تموم کنم.. چون خیلی طولانی..
ممنونmara
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

سپاس شده توسط:
رمان من، نزدیک های اتمامه!
ولی تا پایان مسابقه کامل نیست!
ممنون از زحماتتون!mara
بغض هایم را به آسمان سپردم...
خدا به خیر کند، باران امشب را...

#saadat6789
سپاس شده توسط:
عالیه [عکس: mara.gif]
و اینکه من یه سوپرایز جالب و عجیب دارم برا رمانم
لطفا همه توجه کنن بهش[عکس: xcvb.gif]
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
(۱۵-۰۵-۹۵، ۱۱:۵۷ ب.ظ)saadat6789 نوشته: رمان من، نزدیک های اتمامه!
ولی تا پایان مسابقه کامل نیست!
ممنون از زحماتتون!mara

سعی کن پست های رو زوتر بزاری هنوز دو هفته وقت هست

سپاس شده توسط:
ممنون از تمدید زمان

ایشالا تا آخر همین هفته من رمانم رو تموم میکنم...دیگه آخراشه [عکس: mara.gif]
سپاس شده توسط:
رمان من یعنی رمان خورشید نقره ای ماه قرمز کامل نیست ...

و فکر نمی کنم تا چهار شنبه بتونم تمومش کنم ...

بازم تا آخر مرداد یه چیزی ....mara
سپاس شده توسط:
(۱۶-۰۵-۹۵، ۰۵:۵۹ ب.ظ)maryamix نوشته: رمان من یعنی رمان خورشید نقره ای ماه قرمز کامل نیست ...

و فکر نمی کنم تا چهار شنبه بتونم تمومش کنم ...

بازم تا آخر مرداد یه چیزی ....mara

تا اخر مرداد تمدید شد
پس پست هات و یه خورده زودتر بزار تا تموم کنی تا اونوقتxcvl

سپاس شده توسط:
فاطمه جون من رمانم بلاک شده بود خودتون که در جریان هستین من رمانم کامل نیست تازه وسطاشه
من الان باید چیکار کنم ؟ کهلت نمیتوانین اضافه کنین ؟
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 426 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,650 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 717 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، لیلی (۱۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، ققنوس (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، tahvildar (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، Lisa (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، R a n A (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، دختر بلا (۲۴-۰۴-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، I_Mohammad_I (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، laya (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، maryamoop (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، سمیرا (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، nady48 (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ)، نويد (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، نسرین50 (۲۴-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، گلاره (۱۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، /یاس/ (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، نیاز (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، elham zelzele (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، Elina76 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۴ ق.ظ)، loolyvash (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، heliia (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، مژان (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، م.اسلامی (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، nobody (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، HACKER80 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، asi_0098 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، daved (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، morgana (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، رزبیتا (۱۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، elMira.j (۱۷-۰۷-۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، خورشيد تابان (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۹ ق.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، revota1999 (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، Jigili khanom (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، arteston (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، Saffa (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ)، barooni (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، Tabataba (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، azar (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، @MiNa@ (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، امیراحسان (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ)، Somayeh227 (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، گل شب (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، نام کاربریmehri (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، مرادی (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، فری دات کام (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، پروانه دولتی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، Hadadian (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، معصومه بانو (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، amirreza (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، ليلا محمد (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، غبار (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، بانو پریزاد (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۷ ق.ظ)، hanane (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، 70mosafer (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، هرچی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، محبوب (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، lidia (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، hiva-69 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، eli267 (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، eli999 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، faride70 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، antorium (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، paniz26 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۸ ق.ظ)، هدی124 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، ماهي گندمي (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۹ ق.ظ)، Ros abi (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان