امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه "بیشترین سپاس دهنده"
(۳۰-۰۴-۹۵، ۰۶:۵۲ ب.ظ)sadaf نوشته:
(۳۰-۰۴-۹۵، ۰۴:۴۸ ب.ظ)FaAEzZe نوشته: صدف جون میشه یه نظر بدم؟!
بفرما
صدف جون به نظرم یا تعداد سپاس هارو بیشتر کنین یا روز هایی که فرصت برا این مسابقه هست رو کم کنین
چون اینطوری انتخاب برنده خیلی سخت میشه[عکس: xcvl.gif]
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
Tongueمنم شركت ميكنم
..:..:.. دراين شهر بى صداقت رفاقت بى رفاقت ..:..:..
سپاس شده توسط:
منم هستم...maraxcvb
بغض هایم را به آسمان سپردم...
خدا به خیر کند، باران امشب را...

#saadat6789
سپاس شده توسط:
منم هستم
وقتی کوچک بودم فکر میکردم آدم ها چقدر بزرگند و ترس برم میداشت

بزرگ که شدم دیدم بعضی آدم ها چقدر کوچکند و بیشتر ترسیدم . . .

آلفرد هیچکاک
سپاس شده توسط:
آقا منم هستمxcvk
هرگز از تلاش برای به دست آوردن آنچه در طلبش هستید دست نکشید

صبر کردن سخت است اما حسرت،مشکل تر
سپاس شده توسط:
من هم هستمxcvk
باران من
روزى باریدى برتن خسته ى من
قلب من شد
عاشق تو♥
سپاس شده توسط:
من پایه پایه ام ieirieir
از آنچه که گذشت انچه که شکست انچه که نشد انچه که ریخت حسرت نخور زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد
سپاس شده توسط:
با اجازه منم هستم فقط زمان شروع مسابقه رو اعلام کنید.
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
سپاس شده توسط:
هدف از برگذاری این مسابقه بیشتر استقبال و سپاس از رمان کاربران سایته
نه اینکه بقیه مطالب سایت نباید سپاس بشه ها نه , ولی رمان های کاربران بیشتر از همه ی پستها مستلزم سپاس های شما عزیزان هست چون دسترنج خودشون رو قرار میدن و قطعا پشت هر سپاسی محبتهای شما مخفی شده که کلی انرژی و روحیه تزریق میکنه.
هممون وقتی مطلبی قرار میدیم بازدید بالا داشته باشه و سپاس داشته باشه خوشمون میاد و خوشحال میشیم
سپاس های زیر پستها کلی انرژی و روحیه بخشه

زمان شروع مسابقه فردا شب در همین تاپیک اعلام میکنم و نفرات شرکت کننده همراه با میزان سپاس هاشون از رمان شروع اعلام میشه

مدت مسابقه دو هفته

میزان سپاس ها در این مدت باید به 800 برسه

افرادی که بالاتر از 800 سپاس رسیده باشن 300 اعتبار دریافت خواهند کرد
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
"لیست افراد شرکت کننده مسابقه بیشترین سپاس"

میزان سپاس ها در مدت دو هفته باید به 800 برسه

افرادی که
بالاتر از 800 سپاس رسیده باشن 300 اعتبار دریافت خواهند کرد.

آیداموسوی .............. سپاس تا به الان ........... 2242

maryamix ............. سپاس تا به الان ............ 37

نويد ...........
سپاس تا به الان ........... 12867

barooni .............. سپاس تا به الان ............... 2645

fatemeh . R .......... سپاس تا به الان ............. 1288

عسل6 ................... سپاس تا به الان ............. 230

FaAEzZe ............ سپاس تا به الان .............. 59

ft.samadi ............. سپاس تا به الان ............ 267

♡ TarA ♡ .......... سپاس تا به الان ............... 76

FrozeN ............ سپاس تا به الان ............. 10441

€ستايش€ .............. سپاس تا به الان ........... 2294

saadat6789 .............. سپاس تا به الان ............. 153

Living Corpse............. سپاس تا به الان............. 149
.

محبوب ......... سپاس تا به الان .............. 1422

bahari .......... سپاس تا به الان.............. 464

لیلا خفن ........... سپاس تا به الان .............. 217

شقایق سرخ ........ سپاس تا به الان ................ 1417

مسابقه از همکنون آغاز شد...
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 435 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,676 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 724 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، لیلی (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، sadaf (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، .ستایش. (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، baye (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، *Zahra* (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، zahra97(baran) (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ)، N!rvana (۱۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، laya (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۳۶ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، ......... (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، hadis hpf (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ب.ظ)، نويد (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۳ ق.ظ)، Katayoon (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۶ ب.ظ)، گلاره (۰۸-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، Ar.chly (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، elham zelzele (۰۹-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۵ ب.ظ)، €ستايش€ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، heliia (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، Death (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، deli67 (۳۰-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۶ ب.ظ)، *گیسو* (۰۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، daved (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۲-۰۵-۹۵, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، T a R a N e (۰۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۲ ب.ظ)، *ana* (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۶:۴۱ ق.ظ)، nza3380 (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، *hasti* (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، aydil (۰۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۶-۰۳-۹۶, ۱۰:۰۸ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، candy (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، amirreza (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، ليلا محمد (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ق.ظ)، hanane (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۷ ب.ظ)، محبوب (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، برف سیاه (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، .Arman. (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، bahari (۰۸-۱۱-۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ)، عسل6 (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، maede78 (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۶ ب.ظ)، pari39 (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، پریا14 (۱۶-۰۶-۹۵, ۰۹:۲۰ ق.ظ)، مشیانه راد (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۶:۴۵ ق.ظ)، hamin13 (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۰ ق.ظ)، شیشه (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، hoda-z (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۰۳-۰۵-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، M@rzi (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۶ ب.ظ)، zahara.bandari (۲۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، deli_amini (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ)، الی نجفی (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، Saman.p (۰۴-۰۴-۹۵, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، نیلوفر رضایی (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، ساريا (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، توکلی (۱۱-۰۴-۹۵, ۰۹:۴۳ ق.ظ)، f.a.t.i.m.a (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۷ ب.ظ)، نازنين (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، طوبی (۱۰-۰۴-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، ثـمین (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، Chita (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۴ ب.ظ)، مريم دهقاني (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۳ ق.ظ)، elin45 (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، maryamix (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۱:۴۵ ب.ظ)، Faeze samai (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، Mona.farajii (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۳ ق.ظ)، shirin2 (۱۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ElittA (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، دانیار (۰۲-۰۵-۹۵, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، zahra rose (۰۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ)، نوش 1366 (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، ma-ali (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، Minaban (۳۰-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، مبینا غلامی (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، AsαNα (۲۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ)، ft.samadi (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، Parinazsp1993 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، hananee (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۵:۱۱ ق.ظ)، مهدی - ال (۳۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ)، 74mahdiiis (۰۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ)، طلسم شده (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، Living Corpse (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ)، sara bano (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، Zra_dlpunzdah (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان