امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ی:طرح از تو ، داستان از من
منم هستم ieir
سپاس شده توسط:
خوب شارژ که ادمین تقبل کرد
  مشترک بهتون اعتبار هم میدیم(بعدا نحوه پرداخت اعلام میشه)
شام هم یکی تقبل کنه Tongue

صدف جان برات طرح مخصوص می دم Shy
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
زیر 50 تومن قبول نیست  asna
اعتبارم یجور تقسیم کنید باهم دیگه بالای هزار تا بشه  asna
خداشاهده نوشتن سخته  asna
سپاس شده توسط:
منم نیز شرکت میکنم ieir
سپاس شده توسط:
(۱۵-۱۱-۹۶، ۰۳:۳۸ ب.ظ)Tasnim نوشته: منم نیز شرکت میکنم ieir

خوش اومدی به جمع دوستان و قلم به دستان.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
درود
شرکت می کنم
من از روییدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها
سپاس شده توسط:
رو منم حساب کنید
آدم ها دو دسته اند :
غـیرتی، قیمتی. 
غیرتی ها با خـُدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خُـدا ...!

سپاس شده توسط:
سلام به همه:)
حتما شرکت می‌کنم
ممنون از دختر علی عزیز بابت زدن تاپیک:)
عالی‌ترین وظیفه‌ی یک نویسنده این است که تجربه‌ی همگانی را به شعور همگانی تبدیل کند.
سپاس شده توسط:
سلام, منم  هستم . به امید موفقیت همگی… mara
سپاس شده توسط:
اوووووو ماشالله شلوغ شد ieir
مسابقه سخت شد Angel ‌نویسنده ها زیاد شدن asna
بخدا من اگه بی اعتبار از اینجا برم بیرون همتونو میکشم asna
اینجا همه ی برادران قابیلند
با وسوسه های ناتنی فامیلند
از ترس خیانت به رفاقت،ای عشق
اینجا همه ی رابطه ها تعطیلند...
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 415 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,546 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 689 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۴-۱۲-۹۶, ۰۹:۰۳ ق.ظ)، sadaf (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، Safsaf (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۳:۰۱ ق.ظ)، Tasnim (۲۵-۱۱-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۲-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، heliia (۲۱-۱۲-۹۶, ۱۲:۲۱ ب.ظ)، avapars (۰۸-۰۱-۹۷, ۰۲:۲۱ ب.ظ)، barooni (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، صنم بانو (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، دخترشب (۱۶-۰۲-۹۷, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، Leila_p (۱۵-۱۲-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۲۹-۰۲-۹۷, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۰۸-۱۲-۹۶, ۰۵:۱۰ ق.ظ)، سانی (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، ایانا (۰۸-۱۲-۹۶, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، دختربهار (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، Land star (۲۵-۱۲-۹۶, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، mona39 (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، pari daryai (۱۸-۱۲-۹۶, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۲-۱۲-۹۶, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، Elesa (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، maryamalikhani (۱۲-۱۲-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، ژاله صفری (۲۳-۰۱-۹۷, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، taranomi (۱۶-۰۱-۹۷, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، بهار قربانی (۲۰-۱۲-۹۶, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۲۸-۰۱-۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، *Banooye eshgh* (۱۸-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، فاطمه تاجیکی (۰۷-۱۲-۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، نیلوفر110 (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۰ ق.ظ)، دهقانی (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، @حسین@ (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، author (۲۶-۱۲-۹۶, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، zmmm (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۳:۲۵ ق.ظ)، اسان (۲۴-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، فرشته ۶۹ (۰۹-۱۲-۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، $ME$ (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۴:۵۷ ق.ظ)، ∞♡*-*-* (۱۶-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، moyan (۱۴-۱۲-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، Ice Flower (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۳:۲۰ ق.ظ)، fahim (۰۳-۱۲-۹۶, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، atiii (۲۱-۱۲-۹۶, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، sirius (۱۷-۱۲-۹۶, ۱۰:۰۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان