امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ی:طرح از تو ، داستان از من
نه صنم نترس
همین شرکت خالی هم بت اعتبار میدن asna
من از روییدن خار سر دیوار دانستم
که ناکس کس نمی گردد بدین بالا نشینی ها
سپاس شده توسط:
افرین خوب دارین جلو میاین
مریم.نعیم.دهقانی.بهار 
صنم.اعتبار میگیری صبر کن
دارم ذوق می کنم asna
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
bmcj ‌وضعیت من واس مسابقه
سپاس شده توسط:
asna ‌دوستان به تازه کارا فقط اعتبار بدین به برد و باختمون کار نداشته باشین asnaasna
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
لطف کنید طرح رو زودتر بدید
ممکنه فرصت خالی مث الان دیگه پیش نیومد برام
سپاس شده توسط:
سلام. mara
اگه دستم یاری کنه برای تایپ کردن خیلی هم مشتاقم برای شرکت. ieir
فقط لطفا عیدی خوبی بدید حالمون خوب بشه asna
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
برای همتون آرزوی موفقیت میکنم
متاسفانه نه دست به قلمم خوبه نه وقتشو دارم
ولی سعی میکنم حتما پیگیر باشم ببینم کدومتون اول شدید Tongue
و خدایی که در این نزدیکیست..!
سپاس شده توسط:
منم هستم  Tongue
سپاس شده توسط:
سلام :)
اعلام آمادگی میکنم  mara
سپاس شده توسط:
کماکان منتظر طرح dfgh
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 422 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,616 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 709 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
49 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۴-۱۲-۹۶, ۰۹:۰۳ ق.ظ)، sadaf (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۰۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۰-۱۱-۹۶, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، Safsaf (۰۳-۱۲-۹۶, ۰۳:۰۱ ق.ظ)، Tasnim (۲۵-۱۱-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۶-۱۲-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، heliia (۲۱-۱۲-۹۶, ۱۲:۲۱ ب.ظ)، avapars (۰۸-۰۱-۹۷, ۰۲:۲۱ ب.ظ)، barooni (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، صنم بانو (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۸:۵۳ ب.ظ)، دخترشب (۱۶-۰۲-۹۷, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، Leila_p (۱۵-۱۲-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، AsαNα (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۲۹-۰۲-۹۷, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۰۸-۱۲-۹۶, ۰۵:۱۰ ق.ظ)، سانی (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، ایانا (۰۸-۱۲-۹۶, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، دختربهار (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، Land star (۲۵-۱۲-۹۶, ۱۱:۵۷ ق.ظ)، mona39 (۱۷-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۲ ب.ظ)، pari daryai (۱۸-۱۲-۹۶, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، !!Tina!! (۲۵-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۲-۱۲-۹۶, ۰۸:۲۲ ب.ظ)، Elesa (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، maryamalikhani (۱۲-۱۲-۹۶, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، ژاله صفری (۲۳-۰۱-۹۷, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، taranomi (۱۶-۰۱-۹۷, ۰۶:۱۸ ب.ظ)، بهار قربانی (۲۰-۱۲-۹۶, ۰۸:۰۶ ب.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۲۸-۰۱-۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، *Banooye eshgh* (۱۸-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۷ ب.ظ)، فاطمه تاجیکی (۰۷-۱۲-۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، نیلوفر110 (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۰ ق.ظ)، دهقانی (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، @حسین@ (۱۵-۱۱-۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، author (۲۶-۱۲-۹۶, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، zmmm (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۳:۲۵ ق.ظ)، اسان (۲۴-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، ♥sokot♥ (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، فرشته ۶۹ (۰۹-۱۲-۹۶, ۰۴:۳۰ ب.ظ)، $ME$ (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۴:۵۷ ق.ظ)، ∞♡*-*-* (۱۶-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، moyan (۱۴-۱۲-۹۶, ۰۴:۴۰ ب.ظ)، Ice Flower (۲۸-۱۱-۹۶, ۰۳:۰۰ ب.ظ)، نگـnegarـار (۲۳-۱۲-۹۶, ۰۳:۲۰ ق.ظ)، fahim (۰۳-۱۲-۹۶, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، atiii (۲۱-۱۲-۹۶, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، sirius (۱۷-۱۲-۹۶, ۱۰:۰۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان