امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 4.43 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاعره با شعر های خواننده ها ... !
هی ایزد
خودت شاهدمی
حس می کنم دارم میرم تو یه چاه عمیق
و سکوت چه زیباست

وقتی می دانی همه دروغ می گویند....
سپاس شده توسط:
قلبه من میگه که هستی اما چشمام میگه نیستیییی/خیلی سخته باورم شه که تو پیشم دیگه نیستی/بگو که هنوز چشاتو رو به عشق من نبستی/چشم من میگه که رفتی اما قلبببم میگه هستیی/حالا که همش خیاله بذار دستاتو بگیرمممم/بذا تو فرضه محالم با تو باشم تا بمیرممممم/بذا عاشقت بمونم بذار عاشقت بمونم بذار عاشقت بموونمممممم
سپاس شده توسط:
من
کنار تو تا ابد
این مسیرو ادامه میدم
بدون تا اخر دنیا من همراهتم بای قلب
پر از حقیقت های تلخ
و سکوت چه زیباست

سپاس شده توسط:
خیلیییییی زیاااد دوست دارمممم/دوست دارم بیشتر از هرچیزی که هسسسس/زمستونم دوست داره چون سره راهتو نبست/باااااا نفساااااااام حس میکنم/حس میکنم وقته نفس کشیدنهههه /قلبمو میذارم وسط این سفره ی عیده منهههههه
سپاس شده توسط:
هوای امشبم با فکرت خرابه
بدون تو خورشید محاله بتابه
تو فانوس شب های بیداری من
نجاتم بده
و سکوت چه زیباست

سپاس شده توسط:
همش به تو فک میکنم/تو که همیشه تو دلم/هستیو هبچوقت نمیری/هرچی که هست عاشقتم/هرجوری شه نمیذارم/عشقتو از من بگیریieir
سپاس شده توسط:
یه دل میگه برم برم
یه دلم میگه نرم نرم
طاقت نداره دلم دلم
بی تو چه کنم
و سکوت چه زیباست

سپاس شده توسط:
میبوسمت میگی خداحافظ / این قصه از اینجا شروع میشه / من بغض کردم تو چشات خیسه / دسته دوتامون داره رو میشه / تو سمته رویایه خودت میری / میریو من چشامو میبندم / ما خواستیم از هم جدا بشیم / پس من چرا با گریه میخندم
سپاس شده توسط:
من از اون دسته افراد رکم
که رد داده مخم تو افکار پرم
من متنفرم از جای بلند
تو زیرزمینم با همکار گلم و امثال خودم
و سکوت چه زیباست

سپاس شده توسط:
میگن شبا یکی میاد تو خواب ادما/میگن میاد اون که رفته پیش ستاره ها/صداش هنوز لالایی میخونه تو خواب برام/آروم بازم دست می کشه رو اشک گونه هام
هرشب دلم درياى آتيشه از اين بدتر مگه ميشه،حال هيشكى تو دنيا
بدتراز حال من نيست،دردى رو زمين بدتراز درد تنها شدن نيست

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart بفرمایید شعر arom 235 4,913 ۱۱-۰۸-۲، ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
  دلنوشته های نرگس صرافیان طوفان نیـایــش 46 6,755 ۱۳-۰۱-۹۸، ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa
  درخواست شعر درباره ایران minaa 4 494 ۱۵-۰۸-۹۷، ۰۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
56 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، rainy girl (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، laya (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۷-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، zahra16 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۶-۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، نويد (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، tanin93 (۱۲-۰۶-۹۷, ۱۲:۳۲ ب.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۰-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، آشوب (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، mania (۱۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، revota1999 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۳ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، nasim30 (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، aydil (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، sahar* (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، **عصر دلتنگی** (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، Sami384 (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ)، آق جمشید (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، زمرد (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، mahlabolandi79 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، sarina30 (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، nafas:) (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۱۲-۰۶-۹۷, ۰۱:۵۵ ب.ظ)، alam222 (۰۵-۰۹-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۳-۹۶, ۰۹:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، شاهدخت. (۱۴-۰۶-۹۹, ۰۱:۲۱ ق.ظ)، arom (۱۲-۰۸-۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان