امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 4.43 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاعره با شعر های خواننده ها ... !
من به دنبال تو بودم
تو به فكر هم زبونى
من تموم بى قرارى
تو تموم مهربونى
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
یارم ای یاریار
یارم توای یاریار
دلکم دلبرکم
دلبربانمکم
چی آوردی سرکم
شکستی بالوپرکم
منی که شاپرکم
توی عاشقاتکم
چی شده که عشقمو گذاشتی پای کلکمasnaasnaasnaasna
سپاس شده توسط:
 میدونم چشمای رنگی ندارم
   صورت خیلی قشنگی ندارم
       میدونم کوچیکه خونم میدونم
    خیلی بی نام و نشونم میدونم

میدونم ساده ست لباسم عزیزم
    واسه تو یه ناشناسم عزیزم
    صدای خوبی ندارم میدونم
برای عشق تو اما میخونم
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
سپاس شده توسط:
ميبوسمت ميگى خداحافظ
اين قصه از اينجا شروع ميشه
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:

یه مدت مدیده ها چشم ها تو رو ندیده ها

پریده رنگ عشق تو رنگ منم پریده ها

کمک کنید ستاره ها منو به یادش بیاره ها
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
سپاس شده توسط:
از این ساعت دیگه نمیذارم غرورت

یه کاری کنه از من جداشی
سپاس شده توسط:
يادت مياد تو قصه مون
ميون ما فاصله بود
تو دستاى قشنگه تو
يه دفتر خاطره بود
سپاس شده توسط:
دل دیوونه ام از تو تنها نشونم از تو
یه عکس یادگاری که خودتم نداری
شده رفیق شبهام وقتی ک خیلی تنهام

اخ از دست تو وانی خوب چرا ارسالتو پاک میکنی ما مال خودمونو ویرایش میزنیم اخ اخ :((
سپاس شده توسط:
maraاي جانم
كلاً من فداكارم ... چه كنم عسليTongue

.......

مثل ماه ...
مثل ماه ، وقتی گریه ش میگیره
مثل گل ، وقتی از دست تو میره
مثل من ، که نمیای و میمیره
مثل تو ، تو
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
سپاس شده توسط:
وای عروس ما قشنگه وای دوماد ما قشنگه
(به من چه خو از (و )سخته:-2-42-:asna)

دیگه فداکاری نکن ما مال خودمونو ویرایش میکنیم بزار کمی هم ما فداکاری کنیمak
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart بفرمایید شعر arom 235 5,262 ۱۱-۰۸-۲، ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
  دلنوشته های نرگس صرافیان طوفان نیـایــش 46 6,804 ۱۳-۰۱-۹۸، ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa
  درخواست شعر درباره ایران minaa 4 520 ۱۵-۰۸-۹۷، ۰۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
56 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، rainy girl (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، laya (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۷-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، zahra16 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۶-۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، نويد (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، tanin93 (۱۲-۰۶-۹۷, ۱۲:۳۲ ب.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۰-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، آشوب (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، mania (۱۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، revota1999 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۳ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، nasim30 (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، aydil (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، sahar* (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، **عصر دلتنگی** (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، Sami384 (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ)، آق جمشید (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، زمرد (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، mahlabolandi79 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، sarina30 (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، nafas:) (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۱۲-۰۶-۹۷, ۰۱:۵۵ ب.ظ)، alam222 (۰۵-۰۹-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۳-۹۶, ۰۹:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، شاهدخت. (۱۴-۰۶-۹۹, ۰۱:۲۱ ق.ظ)، arom (۱۲-۰۸-۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان