امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 4.43 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاعره با شعر های خواننده ها ... !
من دیگه واسه م مهم نی اصن

بعد من رفیق صمیمیات کیا میشنxcvb
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

سپاس شده توسط:
نباشى پيشم سخت ميگذره بى شك
اما بازميشه تحمل كرد
خستم ازدنيا ازمن بى تو
ازيه مشت خاطره ى پردرد
سپيده كه بزند دراين بيشه زار خزان زده
شايد دوباره گلى برويد شبيه آنچه در بهار
بوييديم پس به نام زندگى...
هرگز مگو هرگز
سپاس شده توسط:
دارم از بين ميرم توى اين دلتنگى
داره دل ميگيره بى تو از بى رنگى
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
يه كاري كردي عاشقت هر لحظه بيتابت بشه
من جونمو بهت ميدم شايد بهت ثابت بشه
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
سپاس شده توسط:
هر روز به قتل مى رسم و شعر من فقط
به انتشار شعله ى كبريت ميرسه
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
همین الان که من باید بشم عاشق تورو دیدم
یه دیدم که دیوونم چجوری شد نفهمیدم
سپاس شده توسط:
ماراکه یادت نرفتس ما همون عشق شومایم
که یه روز نیمیدیدیمون اشکات میمد گولی گولی پاین
لهجش اصفهانیه
سپاس شده توسط:
نگو نگو دوست ندارم
نمیتونم بدون تو آخه دووم بیارم
بیا بیا شکسته قلب من
بیا بذار تموم شه انتظارم
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

سپاس شده توسط:
من از تو دست نمی کشم
دنیا بخواد فاصله شه
اونو به آتیش می کشم
اونو به آتیش می کشم
باور نمی کنم دلت بدون من سفر کنه
واسه زمین خوردنِ من یه شهرو
[highlight=#ffffff][/highlight]
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
سپاس شده توسط:
وای وای وای پارمیدای من کوش
وای وای وای میرم از هوش
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart بفرمایید شعر arom 235 5,296 ۱۱-۰۸-۲، ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: arom
  دلنوشته های نرگس صرافیان طوفان نیـایــش 46 6,820 ۱۳-۰۱-۹۸، ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa
  درخواست شعر درباره ایران minaa 4 537 ۱۵-۰۸-۹۷، ۰۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: minaa

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
56 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۴-۰۲-۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ)، sadaf (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، rainy girl (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۱۲ ب.ظ)، laya (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۷-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، zahra16 (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۶-۹۷, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، نويد (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، Ar.chly (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، SilentCity (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۱۹-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۱ ق.ظ)، tanin93 (۱۲-۰۶-۹۷, ۱۲:۳۲ ب.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۷:۰۷ ب.ظ)، "MJ" (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۵ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، heliia (۲۰-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، آشوب (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، فاطمه27 (۰۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۹ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، RASHNOU (۰۸-۰۸-۹۴, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، mania (۱۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ)، revota1999 (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۱۰-۹۴, ۰۷:۲۳ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، nasim30 (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۹-۹۹, ۰۱:۰۰ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، aydil (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۹-۰۹-۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۵ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، نفس2015 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، sahar* (۲۰-۱۰-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، **عصر دلتنگی** (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، Sami384 (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۱:۲۰ ق.ظ)، آق جمشید (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، زمرد (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، mahlabolandi79 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، sarina30 (۰۳-۱۰-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، nafas:) (۲۵-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، d.ali (۱۲-۰۶-۹۷, ۰۱:۵۵ ب.ظ)، alam222 (۰۵-۰۹-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، Elesa (۰۷-۰۳-۹۶, ۰۹:۰۲ ق.ظ)، "فاطیما79" (۳۱-۰۳-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، شاهدخت. (۱۴-۰۶-۹۹, ۰۱:۲۱ ق.ظ)، arom (۱۲-۰۸-۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان