امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه با خانم (شیرین نورنژاد)
سلام خانم« نورنژاد»روزتون بخیر،لطفایه بیوگرافی ازخودتون به مابدین؟

سلام.روز شماهم بخیر
بله حتما
شیرین نورنژاد هستم..لیسانس حسابداری. 27 سالمه و متاهل..

میشه رمانهایی روکه نوشتین معرفی کنین؟

رمان کامل شده ای ندارم..قدیسه ی گناهکار اولین رمانمه که اونهم توی کانال هنوز تموم نشده

شروعتون باچی بود؟ازکی متوجه شدین میتونین بنویسین؟

شروعم هم با همین رمان قدیسه ی گناهکار بود.البته که رمان دست نویس و داستان کوتاه زیاد دارم.ولی کار جدی من فعلا همین رمان قدیسه ی گناهکاره

خب از همون بچگی به نوشتن علاقه داشتم.. جدی نوشتن هم چند سالی هست..اونهم با تشویق اطرافیانم که خیلی قبولم داشتند

کارهای کدومیک ازنویسنده هاروبیشترمی پسندید؟

نویسنده های زیادی رو دوس دارم که کاراشون رو دنبال میکنم..ولی نویسنده های بزرگی مثل:
ویکتور هوگو..دانبل استیل..جلال آل احمد و سیمین دانشور و خیلی از بزرگواران دیگه رو قبول دارم..
رمانهای م مودب پور و فهیمه رحیمی و پگاه عزیز رو هم دوست دارم.

بعداز رمان« قدیسه ی گناهکار»،رمان دیگه ای درنظرگرفتین؟

بله حتما..
ایده های زیادی توی ذهنمه که اگه خدا بخواد حتما بعد از قدیسه ی گناهکار شروعشون میکنم..ولی اولویت مشخص نیست..

ازنظرشما خوشبختی یعنی چی؟

خوشبختی یعنی در لحظه زندگی کردن..از لحظه به لحظه ی زندگی(چه خوب و چه بد) لذت بردن..
از همه ی نعمتهایی که خدا داده، نهایت استفاده رو بردن..درک خوشبختی سخت نیس اگه واقعا خودمون بخوایم

ازیک تاده به خودتون چندمیدین؟

تریجیح میدم دیگرون قضاوتم کنن و بهم نمره بدن..اگه خودم بخوام به خودم بدم، شاید 50..شاید هم کمتر

بهترین رمانی که باهاش خاطره دارین چی بوده؟

رمان شیرین و رمان مردی که میخندد واسم خیلی لذت بخش بودن..
رمان دوستت دارم همیشه توی یادم میمونه..و رمان سینوهه جوری بود که تا مدتها بهش فکر میکردم.

چقدرمطالعه میکنین؟

توی چند ماه اخیر مطالعه م خیلی کم شده.. ولی با اینحال سعی میکنم روزی یک یا دوساعت مطالعه داشته باشم..مطالعه کردن باعث پیشرفتم میشه..و البته باعث بیشتر دونستنم از زندگی.

تاحالاشکست خوردین؟

شکست که خیلی..بیشتر شکستهام هم به خاطر اشتباه خودم بوده..گاهی هم اصلا نتونتسم جبران کنم..ولی با اینحال تلاشمو میکنم.

ممنون که وقتتون رودراختیارماگذاشتین

خواهش میکنم..ممنون از شما که منو قابل دونستین. و ممنون از دوستای گلم که خیلی بهم لطف داشتنو منو قدیسه رو قبول داشتن

خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: