امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی فیلم interstellar (بین ستاره ای یا بین ستارگان)
[عکس: woz5lhn67yve4npzfo67.jpg]
کارگردان : Christopher Nolan

نویسنده : Christopher Nolan , Jonathan Nolan

بازیگران :
Matthew McConaughey , Jessica Chastain , Anne Hathaway

تاریخ انتشار : (November 07, 2014 (1393/08/16

ژانر : علمی – تخیلی

خلاصه داستان: داستان یک پروفسور فضایی را روایت می کند که تمام عمر خود را به جستجو در میان ستارگان و سیاه چاله های فضایی پرداخته است و در صدد یافتن رابطه ای است که پیوند دهنده زمان حال به آینده باشد.

بالاخره انتظارها به پایان رسید و اولین تیزر فیلم «بین ستارهای» جدیدترین ساخته “کریستوفر نولان” منتشر شد؛ بنابر گزارش اختصاصی سینم اباکس، این عنوان که پس از The Dark Knight Rises جدیدترین تجربه کارگردانی “نولان” می باشد داستان یک پروفسور فضایی را روایت می کند که تمام عمر خود را به جستجو در میان ستارگان و سیاه چاله های فضایی پرداخته است و در صدد یافتن رابطه ای است که پیوند دهنده زمان حال به آینده باشد.
این تیزر کوتاه شاید حاوی مطالب زیادی نباشد ولی نمایه خوبی از فیلم را به شما نشان می دهد و میتواند عطش بسیاری از طرفداران فیلمهای تخیلی که منتظر اکران این عنوان بزرگ هستند را برای مدتی خاموش کند تا تریلر کامل منتشر شود.
فیلمنامه Interstellar که بر نظریه “کرم چاله” (کرمچاله، در فیزیک یک پل میانبر فرضی در فضا و زمان می باشد که مسافران در فضا میتوانند برای سفر بین ابعاد مختلف از این میانبرها استفاده کنند) توسط برادر کوچک نولان یعنی “جاناتان نولان” به نگارش درآمده است.

“متیو ماکاناهی”، “جسیکا چاستین”، “آن هاتاوی” و مایکل کین (پایه ثابت فیلمهای نولان) بازیگران اصلی این فیلم هستند که در تاریخ ۷ نوامبر ۲۰۱۴ (۱۶ آبان ۹۳) به اکران عمومی در خواهد آمد.

(من خودم این فیلم رو دیدم....واقعا عالیه....پیچیدگی زیادی داره....مخم سوت کشید برای بار اول بسیار زیاد....مجبور شدم دوبار دیگه هم بببینمش تا بفهمم...پیشنهاد میکنم ببینیدش!)
[عکس: BigSlider.jpg]
داستان کوتاه:
رمان (درحال تایپ):
پاسخ
سپاس شده توسط: