معرفی کاربران تازه وارد انجمن
هستى سلام
خوش اومدى
بچه ها تازه اومدين معرفى ؟بعد سه ماه
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام!
بهار قربانی هستم.
گاهی می‌نویسم.
تازه عضو انجمن شدم و به نظرم فضا دنج و صمیمی آمد.
باشد که فعالیت و همکاری مفید و موثر داشته باشیم.
عالی‌ترین وظیفه‌ی یک نویسنده این است که تجربه‌ی همگانی را به شعور همگانی تبدیل کند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوش اومدى بهار خانم
اميدوارم شاهد فعاليت عالى شما باشيم
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام منم ایانا هستم خیلی نیست که عضو انجمن شدم امیدوارم دوستای خوبی باشیم :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
بهاری خوش اومدی[عکس: tongue.gif]
ایانا جان یکم زود خودتو معرفی نکردی احیانا؟[عکس: xcvl.gif]
من کلی وقته رمانت و میخونم دخی.خخخ
جفتتون خوش اومدین خوجلا
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:
پیش نیومده بود :) مرسی از اینکه رمانمو دنبال میکنی
پاسخ
سپاس شده توسط:
منم صنمم.خوشوقتم از آشناييتون.خخخ
اوا هوو جون تو هم که اينجايى باز.asna
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام بچه ها منم فاطیمام،خیلی ازآشنایی باهاتون خوشحالم
دلم یک کلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توکاها
من و یک رود
من و یک کلبه پردود
من وچای و کتاب حافظ و خیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام.منم السامShy
ببخشید زودتر نمیدونستم که همچین تاپیکی هست وگرنه میومدم زودتر خودمو معرفی میکردم.خوشوقتم از اشنایی همتون دوستای گلمmara
تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی بخاطر هیچ چیزی جواب پس بدی
جز وجدانت...
پاسخ
سپاس شده توسط:
السا تو دیگه باید بیخیالش میشدی شناخته شده ای جانم.خخخ
ولی خب منم از اشناییت خوشوقتم[عکس: asna.gif]
الکی مثلا من نمیشناسمت.خخخ
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مى خواى عكس چه كسى رو تو انجمن ببينى ؟ d.ali 23 1,031 ۲۵-۰۴-۰، ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  صبح جمعه انجمن بخیر d.ali 38 4,079 ۲۹-۱۰-۹۹، ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sadaf
  امضا های جالب کاربران ایران رمان d.ali 9 510 ۰۱-۰۷-۹۹، ۰۲:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: دخترشب

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۵-۰۱-۹۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۱-۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، v.a.y (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، hadis hpf (۰۵-۰۳-۹۹, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، Katayoon (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، mercede (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ق.ظ)، الهه ی شب (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، heliia (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، eris (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، nobody (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، 2okhtarak (۱۲-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ)، آشوب (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، asi_0098 (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۹-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Death (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، deli67 (۱۴-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، Scαяєcяσω × (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۴ ق.ظ)، RASHNOU (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، avapars (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۱۰-۹۹, ۰۴:۳۴ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۶ ق.ظ)، فری دات کام (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، آق جمشید (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، hanane (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، زی زی خانم (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، برف سیاه (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، پژمان فروزش راد (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، M@rzi (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، نازنين (۰۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، ثـمین (۱۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، Amir ALI (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، 1232Tarannom (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، zo68 (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، طلسم شده (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، ارام ارامش (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، sara bano (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، Tamana (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، d.ali (۰۲-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۱۴-۰۷-۹۵, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، .AtenA. (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، دختربهار (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، میثم 7 (۱۸-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، •Vida• (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، M*I*N*A (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، ساسی (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۹-۱۱-۹۷, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، دلسا موسوی (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، من تنها (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، -paria- (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، امید.ج (۰۱-۰۲-۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، karen-A (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان