امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مونتویا: شوماخر از من متنفر بود
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران مونتویا که هفته گذشته در جریان گرندپری ایتالیا در پدوک حضور داشت، به سوالات بسیاری از خبرنگاران پاسخ داد.
مونتویا که حضوری شایسته در فرمول یک با تیم ویلیامز داشت، در بسیاری از مواقع توانست یک حریق قدرتمند برای شوماخر باشد. اما در ۲۰۰۶ زمانی که در تیم مک لارن بود به یکباره در دنیای فرمول یک خداحافظی کرد.
مونتویا در مونزا گفت: اینجا دوستان زیادی را دیدم. اما فضا مانند زمانی که من در این مسابقات حضور داشتم نیست.
او درباره اینکه قبل از حضور در مک لارن، آیا شانسی برای وارد شدن به تیم فراری را داشت یا نه؟ گفت: «به هیچ وجه چنین شانسی نداشتم. شوماخر آنجا از من متنفر بود.»
«واقعاً از اینکه چنین اتفاقی برای شوماخر افتاده ناراحتم. امیدوارم همچنان با موفقیت روند بهبودی را طی کند.»
مونتویا درباره موتورهای V6 هم گفت: رانندگی با اتومبیل های جدید سخت است، اما هنوز هم پتانسیل رقابت در آنها وجود دارد. اتومبیل های جدید کند هستند، اما این کندی فقط و فقط به دلیل تایرهای آنهاست.
مونتویا در گرندپری استرالیا ۲۰۰۱ وارد رقابت های فرمول یک شد و تا گرندپری آمریکا ۲۰۰۶ جمعاً ۷ بار برنده مسابقه شد و ۳۰ بار در سکوی قهرمانی حضور داشت.
او با جدایی از فرمول یک سال های زیادی در ناسکار دیده شد، اما هیچ وقت به نتیجه ای که مد نظرش بود نرسید. او در این فصل تصمیم گرفت در رقابت های ایندی کار حضور داشته باشد.
انتهای پیام/

پاسخ
سپاس شده توسط: