امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر بچه ها.( نفر سیزدهم کاربر bumblebee لطفا.همه بیان)
ههی بچه ها تازه 6 نفر؟به 10 برسه شروع میکنم.فعلا فقط 6 نفر خوششون اومده.چه استقبال خوبی.زودتر بابا.maramaramara
سپاس شده توسط: .:SNOW G!RL:. ، لیلی ، .RaHa.
بنظرم ایده جالبیه بشرطی که کنترل بشه وتوی نظر دادن بی احترامی به کسی نشه وحرف تند وتیز زده نشه....اگه میتونین همه جوانبو کنترل کنین تا باعث ناراحتی نشه کار جالبی میشه
من خدایی دارم که دست گیـــر است نه مچ گیــــر ............
سپاس شده توسط: maedeh ، .:SNOW G!RL:. ، لیلی ، .RaHa.
سپــــــاس کوبیده شدasna
ما هم هستیممم
ستایش یعنی این حسی که دارم

:)
سپاس شده توسط: لیلی
مونو مممممممم هستم شدید باحالهxcvl
خداوندا، خداوندا !!! / قرارم باش و یارم باش ... / جهان تاریکی محض است !!! / می‌ترسم / کنارم باش
سپاس شده توسط: maedeh ، .RaHa. ، لیلی
درحال حاضر هیچی نفهمیدم xcvb
برم دور بزنم دوباره بخونم نظرمو اعلام میکنم twol

سپاس شده توسط: لیلی
از الان کاربران نظر خودشونو درباره کاربر mahiye ghermez اعلام میکنن.هر چی به نظرتون میاد بگین فقط توهین نشه.
شوخ سرزنده خیلی باحاله پر انرژیه در کل دختر خوبیه
من دوسش دارم(ماهی جون حال کردی ازت تعریف کردم)ieir
و خدایی که در این نزدیکیست..!
سپاس شده توسط: mahiye ghermez ، لیلی ، بیخیال بابا
خوب اول راجع به هووی خودم میگم.این میترا خانم بسیار دختر شیطونو زبون درازو 4پایه تشریف داره که واسه همین ما نوکرشیم.خوبیهای زیادی داره .من تاحالا بدی ازش ندیدم.ادمیه که تموم غم و غصه شو تو خودش میریزه و به کسی نمیگه ......بچه باحالیه منم از اشنایی باهاش خیلی خوشحالم .اهان راستی شعرم خوب میخونه شامشم زود میخوره .maramara

واما داداش گل خودم محمد.به ابجیش که من باشم خوب اعتماد داره و باهاش دردو دل میکنه.پسر خوبیه به موقعش شیطونه هوای ابجیاو داره بچه بامرام و با معرفتیههههههههههه گله.تو مهمونیاوشادیای توی چت که ما مسخره بازی دزمیاریم کلی پایه است.والا از پایه هم گذشته شده 4پایههههههههههههههه.من نیز خیلی خوشحالم که باهاش اشنا شدمممممممممممممممممممممم

maramaramara
" دوستت دارم " را
من دلاویزترین شعر جهان یافته ام
خیلی با زوق
نعره هیچ شیری خانه چوبی را خراب نمیکند من از سکوت موریانه ها میترسم...!
خیلی خونگرمه...همشم باهمه مراسم قهرکنون و آشتی کنون دارهxcvbxcvbxcvbasna
در کل دوس داشتنیه و آدم باهاش حس راحتی داره
ستایش یعنی این حسی که دارم

:)