نظرسنجی: کدام رمان را به عنوان بهترین رمان انتخاب می کنید ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اخرین یادگار
2.86%
1 2.86%
فاصله ها
14.29%
5 14.29%
ماه طلعت
5.71%
2 5.71%
باغ ممنوعه
2.86%
1 2.86%
من عصبانی نیستم
2.86%
1 2.86%
تظاهر
11.43%
4 11.43%
به خاطر اهو
0%
0 0%
من و بقچه ی ارزشمندم
42.86%
15 42.86%
ان سالها
14.29%
5 14.29%
اشوب
2.86%
1 2.86%
مجموع 35 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی بهترین رمانها از نظر کاربران انجمن
xcvk

gggp
دوستان عزیز و کاربران محترم  انجمن 
این مسابقه به منظور قدردانی از فعالیت نویسندگان محترم انجمن می باشد 
لطفا در دادن رای به موارد ذکر شده دقت کنید:
به رمانی رای دهید که 
1-داستان جذاب 
2-نگارش درست یا کم ایراد 
3-شخصیت پردازی قوی 
داشته باشد .

گرچه در انتها انچه مهم است نظر و نوع دید شما دوست عزیز می باشد .

لطفا قوانین زیر رعایت شود 
1-هیچ نویسنده ایی اجازه تبلیغ برای رای گرفتن از کاربران را  ندارد (چه در خصوصی یا پروفایل یا تاپیکهای انجمن)
2-هیچ کاربری اجازه تبلیغ رمانی را ندارد 

درصورت مشاهده ی خطا ،کاربر خاطی برای دوماه از حضور در انجمن محروم  می شود.

همه برای شرکت کاربران در این نظرسنجی تبلیغ کنیم.
در ضمن این نظر سنجی به مدت 10 روز باز است .
هر کاربر می تواند به 2 رمان رای دهد.
bcmq
تشکر از شرکت شما.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
اوممم چجوری رای بدیم؟
همینجا بگیم چه رمانی؟
گزینه ای چیزی؟ xcvl
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
(۲۰-۰۶-۹۶، ۰۸:۴۳ ب.ظ)taranomi نوشته: اوممم چجوری رای بدیم؟
همینجا بگیم چه رمانی؟
گزینه ای چیزی؟ xcvl

نظر سنجی مشخصه .کافیه علامت بزنيد
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
سلام به همگی 
مخصوصا نویسندگان عزیز که زحمت کشیدند و الان دسترنجشون آماده هست و در این نظر سنجی شرکت دادن.
واقعا دست مریزاد و حسابی خسته نباشید maramara
من حتما رای میدم البته بعد از یه بررسی کلی
سپاس شده توسط:
سلام
من همه ی رمانا را خوندم اما خب شرمنده ی نویسندهام،نتونستم سپاس بزنم
همه ی رمانا عالی بود!من به دوتاش رأی دادم
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
سپاس شده توسط:
با کمال میل رای میدم ، حتما
ولی اول باید بخونمشون ،  در اولین فرصت
‌...چشم
سپاس شده توسط:
سلام.کار مناسبیه.موفق باشید mara
یالثارات الحسین
سپاس شده توسط:
سلام حقیقتا من هیچکدومو نخوندم بخاطر همین رای نمیدم تا حق کسی ضایع نشه mara
و خدایی که در این نزدیکیست..!
سپاس شده توسط:
من فقط یکیو خوندم که عالی بود پس به همون رای میدم

چون بقیه رو نخوندم
سپاس شده توسط:
منم رای دادم ieir
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نظرسنجی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 20 4,396 ۲۷-۰۲-۰، ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥هستی♥
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 418 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,611 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
81 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۱ ب.ظ)، sadaf (۱۳-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۲ ب.ظ)، mahmonir11 (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، avapars (۰۲-۰۷-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، صنم بانو (۲۷-۰۹-۹۶, ۱۱:۲۰ ب.ظ)، برف سیاه (۳۰-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۹ ب.ظ)، Nasim_hgh (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۳۴ ق.ظ)، tabarakrayaneh (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، دخترشب (۳۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۷ ق.ظ)، mehrmahi (۱۳-۰۴-۹۷, ۰۲:۳۰ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، ft.samadi (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۱۲-۹۸, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، nil2001 (۲۴-۰۶-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، صدوقک (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۹:۳۶ ق.ظ)، Narjes72 (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۴۵ ق.ظ)، d.ali (۱۶-۰۴-۹۷, ۰۵:۳۴ ب.ظ)، هدهد (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، کاسپین (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۶ ق.ظ)، bmbm (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، .AtenA. (۲۶-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، ایانا (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۲ ب.ظ)، دختربهار (۳۰-۰۶-۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ)، Land star (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، M*I*N*A (۰۲-۰۷-۹۶, ۰۲:۴۵ ب.ظ)، میترا56 (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، minoo_f (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۳۰ ق.ظ)، pari daryai (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، soosan48 (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۷:۴۱ ق.ظ)، مرادی2 (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، !!Tina!! (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، Elesa (۲۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، LielaRP (۲۲-۰۶-۹۶, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، fatemeh466 (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، sura (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، Atoosa Rad (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، alirezaa_shah (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، گل دخترم (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، ژاله صفری (۱۵-۰۷-۹۶, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، taranomi (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ)، نیاز۲ (۰۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، Jalinos (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ)، بهار قربانی (۰۱-۰۷-۹۶, ۰۸:۲۹ ب.ظ)، مهرسا1383 (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، Reza74 (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، Mahsa.s (۰۳-۰۷-۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، سروابرقو (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، توران زارعی (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۱-۰۷-۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۵-۰۶-۹۶, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، A.hosseinizadeh (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۸:۴۸ ق.ظ)، فاطمه۷۶۶۶ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ)، زهزا ن (۲۲-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۴ ب.ظ)، فرنازز (۲۴-۰۶-۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، Jaja (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، lyna (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، z.mohebbi6044 (۲۴-۰۶-۹۶, ۱۱:۵۵ ق.ظ)، FOROUGH RAHMANI (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۵۹ ب.ظ)، marei (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، kkkk (۲۳-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۴ ق.ظ)، Aziza (۲۴-۰۶-۹۶, ۱۰:۳۸ ق.ظ)، Mm.ss (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، سیب سرخ (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۱:۳۶ ب.ظ)، honassetare (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، al.ph (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، Sayed Mahdiy (۲۴-۰۶-۹۶, ۱۲:۱۱ ق.ظ)، Royayiii (۲۴-۰۶-۹۶, ۰۲:۵۵ ق.ظ)، faryba (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۹:۱۹ ق.ظ)، Sabaazami (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۰ ق.ظ)، Merii (۲۲-۰۶-۹۶, ۰۳:۱۶ ق.ظ)، Vafa 1980 (۲۳-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، بال بالی (۲۶-۰۶-۹۶, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، author (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، Amira (۲۳-۰۲-۹۷, ۱۱:۴۲ ب.ظ)، minaa (۰۴-۰۶-۹۸, ۰۱:۰۵ ب.ظ)، zahraasli (۲۸-۰۶-۹۸, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، yekta rad (۰۳-۱۱-۹۹, ۰۸:۲۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان