امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هتل های حیرت‌انگیز دنیا
[عکس: 33761.jpg]
هتل‌هایی وجود دارند که از لحاظ سطح کیفی و خدماتی که ارائه می‌کنند، در سطح معمولی و استاندارد هستند و پس از پایان مدت اقامت در آن‌ها، به‌سرعت فراموش خواهند شد، اما در سوی دیگر هم هستند هتل‌هایی که واقعا منحصربه‌فردند و تجربهٔ اقامت در آن‌ها را برای همیشه به خاطر خواهید داشت. در این مقاله قصد داریم شما را با این هتل‌های منحصربه‌فرد آشنا کنیم. نظرسنجی‌ای در میان تعداد زیادی از مسافران و گردشگران نقاط مختلف جهان انجام گرفته است و بر اساس آن، بهترین هتل های جهان مشخص شده‌اند؛ هتل‌هایی که از لحاظ ارائهٔ خدمات و سبک کاری بی‌رقیب هستند و در آن‌ها می‌توان از امکانات فوق‌العادهٔ بسیاری بهره برد. در ادامهٔ این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با ۲۵ مورد از بهترین هتل های جهان و جزئیات بیشتری دربارهٔ هر یک از آن‌ها آشنا کنیم.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، sadaf ، minaa
فینکا کورتسین، مالاگا، اسپانیاچند کیلومتری که از سواحل مدیترانهٔ اسپانیا فاصله بگیریم، به محل یکی از مجلل‌ترین و بلندپروازانه‌ترین پروژه‌های ساخت‌وساز این کشور می‌رسیم. هتل فینکا کورتسین به عنوان مهم‌ترین ساختمان این پروژه شناخته می‌شود و با ۶۷ اتاق مجزا، زمین گلفی عالی و ویلاهای شخصی‌ای که دارد، به‌عنوان یکی از بهترین هتل های جهان شناخته می‌شود.
[عکس: 1-11.jpg]
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، دخترشب ، دخترشب ، sadaf ، minaa
هتل  ویروتز (Viroth’s)
[عکس: 6-67.jpg]

هتل  Viroth’s  در کامبوجیا قرار دارد و دارای ۳۵ اتاق با تمامی امکانات لازم می باشد. هزینه اقامت در این هتل بسیار مقرون به صرفه بوده است به همین دلیل جزء هتل های محبوب از نگاه گردشگران قرار گرفته است. قیمت اتاق های این هتل ۱۲۸ دلار برای هر شب بوده است، همچنین در ماه سپتامبر هم برای هر شب اقامت مبلغ ۱۰۸ دلار مسافران باید پرداخت می کردند به همین دلیل  هتل  Viroth’s جز ۱۰ هتل برتر جهان شناخته شده است.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، دخترشب ، دخترشب ، sadaf ، minaa ، minaa ، minaa
هتل هانوئیلا سیستا (Hanoi La Siesta Hotel & Spa)

[عکس: Umaid-Bhawan-Palace-Jodhpur.jpg]

هتلی چهار ستاره در شهر هانای ویتنام دیگر هتلی است که از نظر مردم جهان رتبه خوبی را توانسته است دریافت کند. هزینه اقامت اقامت برای هر شب در این هتل ۱۱۳ دلار بوده و مقرون به صرفه ترین ماه اقامتی در این هتل می بوده است، که مسافران باید مبلغ ۱۰۶ دلار برای هر شب ماندشان در هتل پرداخت می کردند.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، دخترشب ، دخترشب ، sadaf ، minaa
هتل ریزورت نانتوکت (The Nantucket) 
[عکس: 3-98.jpg]
هتل هفتم، هتل ریزورت The Nantucket در شهر Nantucket ماساچوست می باشد. هزینه اقامت در این هتل هم برای هر شب اقامت ۵۳۰ دلار و مقرون به صرفه ترین ماه اقامتی آپریل و مارچ بوده که مسافران باید ۱۹۵ دلار برای هر شب اقامتشان پرداخت می کردند.
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، sadaf ، minaa
به دل من که زیاد ننشست
من ترجیح میدم بیشتر به گل و گیاه و سر سبزی اهمیت بدن تو زیباسازیها
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب ، minaa ، minaa