امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار جدی!!! چالشی مرگبار وارد ایران شد"
چيكار به اوني كه بازي رو راه انداخته دارن؟
ملت مگه عقل ندارن خو؟

ديوانه چو ديوانه ببيند خوشش آيد.
خدا يه جو عقل بده به همه، آمين dfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
پاسخ
سپاس شده توسط:
کامل بخون
شرکت نکنی تهدیدت میکنن
متنی که فرستادمو کامل بخون
پاسخ
سپاس شده توسط:
این کارها یه جور کنترل جمعیته dfgh
درضمن نسخه اصلی جایی نیست و ادمین ها دستگیر شدن،توی ایرانم هیچ کس خودکشی نکرده و خودکشی هایی که بر اثر بازی بوده در برابر کل خودکشی هایی که انجام میشه خیلی کمه..
به نظرمنم هیچ کس به خاطر یه بازی خودکشی نمیکنه مگراینکه انگیزه خودکشی از قبل داشته باشه..
این خبرها هم باعث میشه کسی هم ندونسته این بازی چیه به طرفش جذب شه..
پاسخ
سپاس شده توسط:
این بازی یه جور پاکسازی جامعه از آدم های ضعیف هست... xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
به نظر من بیشتر بخاطر هیجانش جذبش میشن وبعد تاثیر کارایی که میکنن اونقدرزیاد هست که تهش خودکشی کنن
و... اونی که نمیتونه نفسش ودربرابر این بازی کنترل کنه همون بهتر که........
مسیر زندگیمو... سمت خودت عوض کن♥
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۸-۰۶-۹۶، ۰۵:۴۹ ب.ظ)$MoNtHs OfF$ نوشته: این کارها یه جور کنترل جمعیته dfgh
درضمن نسخه اصلی جایی نیست و ادمین ها دستگیر شدن،توی ایرانم هیچ کس خودکشی نکرده و خودکشی هایی که بر اثر بازی بوده در برابر کل خودکشی هایی که انجام میشه خیلی کمه..
به نظرمنم هیچ کس به خاطر یه بازی خودکشی نمیکنه مگراینکه انگیزه خودکشی از قبل داشته باشه..
این خبرها هم باعث میشه کسی هم ندونسته این بازی چیه به طرفش جذب شه..

پس از دنیا واخبار دوروبرت بی خبری؟
عزیزم هنوز بدبختانه این بازی داخله ایران هست و
آمار خودکشی داره بالاوبالاترمیره
دلم یك كلبه میخواهد
درون جنگل پاییز
به دور از رنگ آدمها
من و آواز توكاها
من و یك رود
من و یك كلبه ی پر دود
من و چای و كتاب حافظ وخیام
پاسخ
سپاس شده توسط:
رئیس اورژانس اجتماعی کشور خبرهای مربوط به این بازی و کلیپ های منتشر شده از خودکشی دو جوان ایرانی را تکذیب کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، حسین اسد بیگی بیان داشت: تا به حال هیچ مورد خودکشی از طریق بازی مذکور در ایران رخ نداده است؛ هرکسی می‌تواند کلیپ‌های مختلف خودکشی را که دلایلی جز این بازی دارند را به دست آورده و با نگارش زیرنویسی به‌ روی آن علت را شرکت در چالش نهنگ آبی عنوان کند، اما این ادعاها کاملا بی‌پایه و اساس است.وی در ادامه افزود: با وجود آنکه در گروه‌ها و کانال‌های فضای مجازی ادعا شده است که در ایران هم جوانانی به واسطه شرکت در یک بازی کامپیوتری دست به خودکشی زده‌اند اما این شایعات را کاملا بی‌اساس می‌دانیم.این مسئول ایرانی خاطر نشان کرد: اقدام به خودکشی در افراد پیچیده‌تر از آن است که از طریق بازی به آن دست بزنند. وی تاکید نمود: هیچ‌گونه خودکشی در ایران از طریق بازی مذکور تا این لحظه رخ نداده است،رئیس اورژانس ایران گفت:در دنیا نیز تعداد افرادی که از طریق این بازی اقدام به خودکشی کرده‌اند در مقایسه با حدود یک میلیون نفری که هر ساله از طریق خودکشی فوت می‌کنند، بسیار ناچیز و کمتر از 30 نفر گزارش شده است در حالی که معتقدم انتشار اخبار و کلیپ‌های مربوط به این بازی بیشتر باعث گرایش نوجوانان و جوانان به آن خواهد شد.
تاریخ انتشار:1396/06/20
پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستان من بازیشو دانلود کردم یه بازی مسخره س 
اصلا این چیزایی که میگن نیست azsx
و خدایی که در این نزدیکیست..!
پاسخ
سپاس شده توسط: