امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟
Undecidedبه اینکه الان باید بخوابم و فردا صبح پاشم بشینم درس بخونم
اخه امتحان دارم
شاید بهم بگی مغرور یا بی احساس
ولی من به ادمای عمومی حس خاصی ندارم...!!!
سپاس شده توسط:
به اينكه خرم كنن مشكل ما في ، اما اينكه خر [فرض] ام كنن ؛ بحثش جداست ! چون از خجالت اون شخص در ميآم صد در صد :)
به اينكه فقط من باقى موندم و خودم !
به اينكه حال و حرصله ى هيچ كاريو ندارم ! حتى نفس كشيدن ...
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
سپاس شده توسط:
به این که من یه روز ریئیس سایت بشمasna
بازی بازی با دل ادمم بازی؟
سپاس شده توسط:
به اینکه واقعا کسی منو دوست داشته باشه؟xcvb
به اینکه شاید راست میگه زندگی من مزخرفه...zapszaps
به اینکه عمر من کی تموم میشه،راحت میشم.dvia
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
بـــــــه اینکه چرا دوستم تلفنو جواب نمیده؟؟؟؟؟dfghdfghdfghdfghdfghdfgh
زندگی را خیلی جدی نگیر؛ هیچوقت زنده از دستش قسر در نخواهی رفت.
سپاس شده توسط:
به اینکه چیکار میکنه الان Undecided
چند ساعته باهاش حرف نزدم دارم دیوونه میشم UndecidedUndecided
سپاس شده توسط:
به اینکه امتحانم چیکارکنم ،وای اگه گند بزنم به عقلم شک میکنمو ازین حرفا ....
اوووم به یارو مارم فک نمیکنم ،ینی کلا تو فازش نیستم:-)
چه روزگار غریبی است بعدِ رفتن تو
بغل گرفته غمی کهنه آسمان مرا
تو نیم دیگر من نیستی،تمام منی
تمام کن غم و اندوه سالیان مرا
سپاس شده توسط:
امتحانم که بد بود
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
دارم به این فکر می کنم که واقعا ملیکا هیچ حسی به من نداره،مثل حس دوست داشتن.
دارم فکر می کنم که چرا بعضیا بهم حسودی می کنن من که چیزی ندارم.
دارم فکر می کنم که چرا دزواره وقتی می بینه روی کسی حساسم،تمام توانشو برای عذاب و حرص دادن من به کار می بره.
دارم فکر می کنم که چقدر خوبه یاسمن هست،واقعا یه دوست نمونه اس.خیـــــــــــــــــــلی دوستش دارم.
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
سپاس شده توسط:
(۰۹-۱۰-۹۴، ۰۳:۱۲ ب.ظ)#*Ralya*# نوشته: دارم به این فکر می کنم که واقعا ملیکا هیچ حسی به من نداره،مثل حس دوست داشتن.
دارم فکر می کنم که چرا بعضیا بهم حسودی می کنن من که چیزی ندارم.
دارم فکر می کنم که چرا دزواره وقتی می بینه روی کسی حساسم،تمام توانشو برای عذاب و حرص دادن من به کار می بره.
دارم فکر می کنم که چقدر خوبه یاسمن هست،واقعا یه دوست نمونه اس.خیـــــــــــــــــــلی دوستش دارم.

به این چیزا فک نکن مغزت می پوکه از من به تو نصیحت
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه marjanjooon 37 2,926 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•
  فکر میکنی اگه خدا بخواد از 1 تا 20 معدل زندگیتو بهت بده چند میشی؟ .fatemeh 43 2,627 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: barooni
  •میخوای بهت بگم چندتا خواهر برادر داری!• barooni 13 781 ۲۶-۰۱-۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، لیلی (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، sadaf (۰۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، varesh (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرزو (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، v.a.y (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۳-۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، elena.r (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ)، saba93 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، nika_beny (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۵۰ ق.ظ)، Mahdiye (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، sara.samii (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، نیاز (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، mahsa.b (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، Aiden22 (۱۰-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، Rahele (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، Ghazaleh.gh (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۸ ق.ظ)، سرنای را (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، azaz (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، deli67 (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، afrooz (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، dokhtarehava (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، هبوط (۲۵-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، mania (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، posiedon (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، delnazkhosravi (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، avapars (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، Natali (۰۷-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، aydil (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۸-۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۱ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، برف سیاه (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۵۵ ق.ظ)، پرندیس (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، M@rzi (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، maryamix (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۹-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۲-۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان