امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟
به این که استاداچرااینقدراذیتمون میکننzaps
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
سپاس شده توسط:
به اینکه که فردا برم مدرسه
نرم
نمیدونم
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
به اینکه همین الان زیر بارون با لبی خندون میروم سوی خونه :)

کاشکی بهار بود تا عجله نمیکردم و تا جایی که میشد میموندم
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
به امتحان مسابقه ی علمی فردا که خیلیم مهمه.xcvbxcvbxcvbxcvb
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:
تیک تاک تیک تاکdvia
ساعت داره میگذره نمیخواد بیاد
سپاس شده توسط:
AsαNα dateline='[url=tel:1488796622' نوشته: 1488796622[/url]']
تیک تاک تیک تاکdvia
مى ياد گلم،مى ياد خانم،مى ياد عزيز،حوصله كن.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
تو امتحان چند میگیرم؟
خَـستـہ تَــر اَز اونَـم

ڪـہ تـــــو بِـخواے
خـودتـو گُـم ڪُــنــــے

و مَـن‌ دُنبـاݪــت بِـگَردَم! :)
سپاس شده توسط:
(۱۶-۱۲-۹۵، ۰۳:۱۴ ب.ظ)دخترعلى نوشته:
تیک تاک تیک تاکdvia
گشنمه آخه نهار نخوردم هنوز zaps
سپاس شده توسط:
به این که باور نداره
رمز شب ...!
دوست دارم هایت هست
این را که بگویی
خوابم می برد
سپاس شده توسط:
AsαNα dateline='[url=tel:1488797631' نوشته: 1488797631[/url]']
دخترعلى dateline='[url=tel:1488797048' نوشته: 1488797048[/url]']
تیک تاک تیک تاکdvia
گشنمه آخه نهار نخوردم هنوز zaps
كنار سيستمت لقمه بگير ،همون معده ات خاليه بهم ريختى!
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه marjanjooon 37 2,723 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•
  فکر میکنی اگه خدا بخواد از 1 تا 20 معدل زندگیتو بهت بده چند میشی؟ .fatemeh 43 2,480 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: barooni
  •میخوای بهت بگم چندتا خواهر برادر داری!• barooni 13 712 ۲۶-۰۱-۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، لیلی (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، sadaf (۰۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، varesh (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرزو (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، v.a.y (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۳-۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، elena.r (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ)، saba93 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، nika_beny (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۵۰ ق.ظ)، Mahdiye (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، sara.samii (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، نیاز (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، mahsa.b (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، Aiden22 (۱۰-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، Rahele (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، Ghazaleh.gh (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۸ ق.ظ)، سرنای را (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، azaz (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، deli67 (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، afrooz (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، dokhtarehava (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، هبوط (۲۵-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، mania (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، posiedon (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، delnazkhosravi (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، avapars (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، Natali (۰۷-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، aydil (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۸-۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۱ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، برف سیاه (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۵۵ ق.ظ)، پرندیس (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، M@rzi (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، maryamix (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۹-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۲-۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان