امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ونگر: سرمربی موناکو یک دروغگو است
آرسن ونگر سرمربی تیم آرسنال به دنبال حذف از گردونه رقابت های چمپیونزلیگ به دست تیم موناکو، سرمربی این تیم را یک دروغگو خوانده است.

طرفداری: بنا به گزارش Goal، بعد از اینکه دو تیم در مجموع دو دیدار به تساوی 3-3 دست یافتند، ژاردیم مدعی شد که در پایان بازی رفت در ورزشگاه امارات، ونگر حاضر به دست دادن با او نشده است. ژاردیم پس از بازی برگشت در این رابطه گفته بود:

"در بازی رفت، وقتی من می خواستم از آرسن تشکر کنم و با او دست بدهم، حقیقت این است که وی با من دست نداد، بنابراین حتی اگر امشب موناکو هر کاری انجام داد تا زندگی را برای آرسنال راحت کند، من تصمیم گرفتم که از او تشکر نکنم. فکر می کنم آن بی احترامی بود. در حال حاضر ما جشن می گیریم و فکر می کنیم که آرسنال در بازی رفت به اندازه کافی برای ما احترام قائل نشد."

هرچند ونگر صحبت های این مربی را با عصبانیت رد کرد و به L’Equipe گفت: "تصاویر نشان می دهد که من بعد از بازی منتظر ماندم تا به مربی موناکو تبریک بگویم. او پیروزی تیمش را با کادر فنی جشن گرفت، که من کاملاً درک می کنم. من بعد از کنفرانس مطبوعاتی به او تبریک گفتم. به همین دلیل شگفت زده و ناامید شده ام که چنین دروغ هایی می شنوم. من برای موناکو بهترین ها و موفقیت در آینده را آرزو کردم."
پاسخ
سپاس شده توسط: