امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات
(۰۸-۱۲-۹۲، ۰۹:۳۹ ق.ظ)Hawk نوشته: اگر زمانی که من را در افراد آنلاین نشان نده فعال میشه آخرین بازدید از سایت هم که توی پروفایل کاربر ها هست پنهان بشه خوب میشهmara
سلام
خودم غير فعالش كردم
چون يه كاربر كه ديده نشه و تو پروفايلش هم ديده نشه بعضي ها هستن كه دلتنگي ميكنن
از اونجايي كه نميتونن متوجه بشن كه كاربر تو انجمن مياد يا نه . همش وقت مديرا رو ميگيرن و ميپرسن كه اون كاربر تو انجمن مياد يا نه و از اين داستانهاي هميشگي ....gla
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، .RaHa. ، v.a.y ، لیلی ، maedeh ، varesh ، ~ MoOn ~ ، taranomi ، صنم بانو
سلام..
نمیدونم این حرفم تا چه حد تکراریه
اما لطفا حجم امضاها رو بالا ببرید
واقعا این حجم امضا خیلی ظالمانه است gla
سعی میکنیم باعث اختلال نشیم ... mara

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۳۰-۰۳-۹۳، ۱۲:۲۴ ق.ظ).RaHa. نوشته: سلام..
نمیدونم این حرفم تا چه حد تکراریه
اما لطفا حجم امضاها رو بالا ببرید
واقعا این حجم امضا خیلی ظالمانه است gla
سعی میکنیم باعث اختلال نشیم ... mara
سلام
اولش كاركتر امضا زياد بود ولي مرعات نكردن و زندگي نامه و داستان و ...توش ميذاشتن
بعضي ها هم عكس ميذاشتن كه تو پستها ديده ميشد و صفحات هم دير لود ميشد و كاربرا براي لود شدن شاكي ميشدن
به خاطر همين كم شد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
منم یه پیشنهاد دارم
بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رنگ انجمن خیلی یکنواخت شده رنگشو تغییر بدین بد نیست
با تشکر بســــــــــــیار زیاد
ریحانهmara
من از اون دسته دخترام ک وقتی از خواب بیدار میشم...شیطون میگه اخ اخ باز این بیدار شد
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
هر وقت به طور اتفاقی تو تاپیک ها چرخی میزنم واقعا یه حسی مثل کوبیدن سرم به دیوار دارم
برای هر جک یه تاپیک جدا با اسمی متفاوت باز میکنن و فقط یه جک میزارن
من هر سری به دوستان گوش زد میکنم ولی نمیدونم چرا
فکر نمیکنم افزایش تعدا پست اینقدر ارزش داشته باشه که تند تند برای جک های تکراری که تو بخش جامع هست تاپیک جدا بزنن و یه نوع بی نظمی بوجود بیاد

ازتون خواهش میکنم حتما تذکری بدین اگر حرفم منطقی بود
چون با افزایش تعداد کاربرا مثلما تعداد تاپیک ها و مطالب افزوده میشه و یه اشفتگی بوجود میاد

ممنونmara
پاسخ
سپاس شده توسط:
امکانش هست برای جست و جو در انجمن
30 ثانیه رو حذف کنید
نقل قول:پوزش، شما تنها می‌توانید هر 30 ثانیه یک بار جستجو کنید

موقع تایپیک زدن و سرچ سخته

و یکم جست و جو رو پیشرفته کنید تا بشه از تایپیک تکراری جلوگیری کرد.

پاسخ
سپاس شده توسط:
اگه میشه نام این بخش تغییر کنه

به :

دلنوشته های کاربران سایت
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۳۰-۰۳-۹۳، ۰۳:۱۶ ب.ظ)......... نوشته: سلام
منم یه پیشنهاد دارم
بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رنگ انجمن خیلی یکنواخت شده رنگشو تغییر بدین بد نیست
با تشکر بســــــــــــیار زیاد
ریحانهmara
سلام
تغيير رنگ يعني بايد قالب رو عوض كنيم و متاسفانه يه مشكل بزرگي كه در تغيير رنگ انجمن يا همون تغيير قالب هست اينه كه كلي نرم افزار به انجمن نصب شده كه با تغيير قالب ميبيني كلي از اون نرم افزارها يا عمل نميكنن يا همخوني ندارن
به خاطر همين فعلا امكان پذير نيست تا اينكه قالبي پيدا كنيم كه نرم افزارها باهاش مشكل نداشته باشن يا كمتر مشكل داشته باش كه خودم مدتهاست كه پيگيرم
ممنون از نظرت mara
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۱-۰۵-۹۳، ۰۱:۲۴ ق.ظ).RaHa. نوشته: اگه میشه نام این بخش تغییر کنه

به :

دلنوشته های کاربران سایت
این بخش و تو انجمن داریم

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=8
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۱-۰۵-۹۳، ۱۲:۵۵ ق.ظ).RaHa. نوشته: امکانش هست برای جست و جو در انجمن
30 ثانیه رو حذف کنید
نقل قول:پوزش، شما تنها می‌توانید هر 30 ثانیه یک بار جستجو کنید

موقع تایپیک زدن و سرچ سخته

و یکم جست و جو رو پیشرفته کنید تا بشه از تایپیک تکراری جلوگیری کرد.
از مسير هاي مختلفي ميشه سرج كرد
يكيش كه همونيه كه گفتي و 30 سانيه براي ديفالته و ظاهرا نميشه كاريش كرد

يك مسير ديگه هم اينه كه كلمه كليدي رو بزني حتما پيدا ميكنه
http://forum.iranroman.com/tags.php
راه سوم هم اينه كه در انتهاي انجمن در گوگل سايت سرج كني كه اونم خوب جواب ميده
ديگه غير اين سه روش بعيد ميدونم كه تكراري پيدا نشه
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
57 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، لیلی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، sadaf (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۴ ق.ظ)، maedeh (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، N!rvana (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، elena.r (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، نويد (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، *setare* (۱۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، Ar.chly (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، Mahdiye (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، • Niha • (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، s@mir@ (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، raha22 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، asma123 (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۲ ق.ظ)، heliia (۱۲-۰۹-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، mehdi.sh (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، یکتا (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، hannaneh (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، deli67 (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، صنم بانو (۲۶-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، فری دات کام (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، f.sh (۱۳-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، پریا14 (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، مهناز 45 (۰۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، miladtavakoli (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، shani (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، d.ali (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، محمد۲۳۰ (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، Black_rose (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، fativln007 (۱۲-۱۱-۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، نورانگیز (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، taranomi (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۰۷-۰۷-۹۶, ۰۹:۳۸ ق.ظ)، author (۰۶-۱۰-۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، Fahimeh.a (۱۴-۱۰-۹۶, ۱۰:۰۶ ق.ظ)، minaa (۰۱-۰۶-۹۸, ۰۶:۲۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان