امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادات و انتقادات
(۲۹-۱۰-۹۳، ۱۰:۳۸ ب.ظ)• Niha • نوشته: درود :)

راستش من دو تا انتقاد دارم كه نميدونم صحيحِ بگم يا نه ! ولى خب به هر صورت ميگم :)

اول اينكه چرا تعداد حروف امضا از صد تا حرف بيشتر نميتونه باشه ؟! من با بدبختى تونستم همين دو كلمه رو داخل امضام بذارم :(
نميشه تعداد حروف امضا رو بيشتر كنيد ؟! xcvl

دوم اينكه اين جهت اطلاعى كه براى پيام هاى عمومى پروفايله چرا فقط اطلاع ميده ١ پيام اومده ؟! در حاليكه چهار پنج تا پيام اومده :| اين مشكل درست نميشه ؟! فكر كنم خيليا اين مشكل رو دارن ! مثلا من امروز شرمنده يكى از كاربرا شدم چون باز چند تا پيام جديد داشتم و مال ايشون رو نديدم !

ببخشيد كه از انجمن خوب تون انتقاد كردم mara شرمنده mara
ولى خب حيفه انجمن به اين خوبى اين اشكالات ريز رو داشته باشه xcvl
پيش پيش ممنون :)
سلام
قبلا هم بارها در مورد امضا پرسيده شد و جواب دادم
دليلش اينه كه قبلا امضا به هر مدل و تعداد باز بود و كسي رعايت نميكرد
بعضي ها چند تا عكس ميذاشتن كه تو صفحات پست خيلي دير لود ميشدن و صفحات رو سنگين ميكرد
يا اينكه تو امضاشون خاطرات و داستان و خيلي چيزاي ديگه ميذاشتن كه صفحه رو دراز ميكرد
براي همين كم كردم و عكس گذاشتن رو حذف كردم كه راحت تر بشه تو انجمن كار كرد
در مورد پيام پروفايل اولش درست بود
خيلي گشتم ببينم مشكل از كجاست كه هنوز پيدا نكردم
ولي اولين فرصت پلاگينشو دوباره نصب ميكنم كه انشالله درست بشه mara
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام ببخشید..برای به روزشدن ورژن سایت هیچ برنامه ای ندارید؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
به کنترل پنل آپشن حذف کاربری هم اضافه بشه خیلی خوب میشه
یه سری از افراد هستن که میان و چون ایمیل ثبت میکنن و پشیمون میشن بتونن حذف کنن اکانتشون رو
و وقتی کاربرا به درجه حرفه ای میرسن برای ارتقاء کابر به فعال، ویژه و... علاوه بر پست هایی که میذارن به اخلاق و طرز صحبتشون دقت بشه
برخورد هایی داشتم با مدیر هایی توی همین انجمن که بلد نیست درست صحبت کنن و انتظار دارن باهاشون با احترام صحبت بشه
پاسخ
سپاس شده توسط:
ازاین که تازه به این جمع پیوستم خوشحالم. سلامی به وسعت صحرای ترکمن ،به گرمی وبوی خوش نان که ازمزارع صحرا قد می کشند،دارم .هرچه نوشتم ازمادران دست درقالی ترکمن ،پدارانی که دردل تاریخ کهن با زخم زمانه با دستهای زمخت وتاول زده ازدست روزگارزیسته اند ، است .خلاصه با کش و قوس این روزگار 8 عنوان اثر را چاپ کردم و سپردم به گیشه های کتاب فروش ها،به الحمدالله لطف عزیزان شامل حالم شد.و دو اثر رتبه ی اول کشوری را درآموزش و پرورش صاحب شدند نه به خاطر قلم بنده ، بلکه به خاطر سوژه ی بکرشان، پرنده دوست دارد پروازکند و قفس را بشکند.اما ، با دنیای مجازی بیگانه ام ،وفقط به لنگان لنگان را ه رفتن هم قانع ام ، چون ما کجا و این جوانان امروزکه با این قلم مجازی به این راحتی اخت گرفته اندو من هم اگر ایران رمان را یافتم ان هم اتفاقی بود چون دوستی ها اتفاقی است.به هرحال در تجدید دو اثر حاضرم با شما باشم اگر قابل دانستید.(alkish)i)هادی خرمالی(برای آشنایی بیشترهادی خرمالی را سرچ کنید)
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

بنده انتقادی در مورد برنامه چت دارم

حتما قبل از این کاربرانی هم در مورد همین موضوع انتقاد کردن که صحبت های چت تکرار میشن

حتی 5 بار هم مشاهده کردم .

این تکرار شدن میتونه در مورد کاربرانی که تازه عضو میشن این فکرو ایجاد کنه که فرد مورد نظر دائما حرفش رو تکرار میکنه و برداشت

هایی مثل این که ممکنه مشکلی داشته باشه یا هدف خاصی داره و نهایتا دیدی که به انجمن پیدا میکنه رو در بر داشته باشه .

خواهش میکنم به این مسئله سریع رسیدگی بشه ؛ ان شا ا... که حل بشه

ممنونmara
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

منم سوال یکی از دوستان رو داشتم....

برای ورژن جدید سایت برنامه ای نیست؟؟؟
...متاسفم که ، آنچه هستم را...
..مدیون انسانهای خوب زندگیم نیستم..
..بلکه بدهکار انسان نماهائی هستم که..
«چگونه نبودن» را به من آموختنــد
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۳۰-۱۰-۹۳، ۰۸:۱۲ ب.ظ)admin نوشته:
(۲۹-۱۰-۹۳، ۱۰:۳۸ ب.ظ)• Niha • نوشته: درود :)

راستش من دو تا انتقاد دارم كه نميدونم صحيحِ بگم يا نه ! ولى خب به هر صورت ميگم :)

اول اينكه چرا تعداد حروف امضا از صد تا حرف بيشتر نميتونه باشه ؟! من با بدبختى تونستم همين دو كلمه رو داخل امضام بذارم :(
نميشه تعداد حروف امضا رو بيشتر كنيد ؟! xcvl

دوم اينكه اين جهت اطلاعى كه براى پيام هاى عمومى پروفايله چرا فقط اطلاع ميده ١ پيام اومده ؟! در حاليكه چهار پنج تا پيام اومده :| اين مشكل درست نميشه ؟! فكر كنم خيليا اين مشكل رو دارن ! مثلا من امروز شرمنده يكى از كاربرا شدم چون باز چند تا پيام جديد داشتم و مال ايشون رو نديدم !

ببخشيد كه از انجمن خوب تون انتقاد كردم mara شرمنده mara
ولى خب حيفه انجمن به اين خوبى اين اشكالات ريز رو داشته باشه xcvl
پيش پيش ممنون :)
سلام
قبلا هم بارها در مورد امضا پرسيده شد و جواب دادم
دليلش اينه كه قبلا امضا به هر مدل و تعداد باز بود و كسي رعايت نميكرد
بعضي ها چند تا عكس ميذاشتن كه تو صفحات پست خيلي دير لود ميشدن و صفحات رو سنگين ميكرد
يا اينكه تو امضاشون خاطرات و داستان و خيلي چيزاي ديگه ميذاشتن كه صفحه رو دراز ميكرد
براي همين كم كردم و عكس گذاشتن رو حذف كردم كه راحت تر بشه تو انجمن كار كرد
در مورد پيام پروفايل اولش درست بود
خيلي گشتم ببينم مشكل از كجاست كه هنوز پيدا نكردم
ولي اولين فرصت پلاگينشو دوباره نصب ميكنم كه انشالله درست بشه mara

سلام
حرف شما صحیح حالا عکس حذف شده اشکالی نداره ولی حداقل یه طوری بذارید که بشه یه جمله یک یا دو خطی رو گذاشت من الان جمله امضام یه خط بیشتر نیست ولی خودم نتونستم بذارمش حتی شده جملم چند کلمه بیشتر نبوده ولی چون رنگی بوده یا فاصله انداختم نشده بزارمش همه دوس دارن جمله هاشون رنگی باشه هر دفعه که میخوام امضا عوض کنم مجبور مزاحم یکی از مدیرا بشم اگه میشه یکم عرصه رو باز تر کنید!!!!mara
سه جمله آخر کوروش :

تابوتم را پزشکان حمل کنندتا همه بدانند هیچ طبیبی نمیتواند جلومرگ را بگیرد .

تمام طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد.

دست هایم را از تابوت بیرون بگذارید تا بدانند که باید با دست
خالی رفت.

« بیهوده متاز که مقصد خاک است »
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام

من در زیر مجموعه دفتر شعر و مشاعره فعالیت می کنم
سرعتم در گذاشتن شعر بالاست و هر وقت که سرعت گذاشتن شعر ها رو بالا می برم سایت ارور می ده و می گه باید ۱ یا ۲ یا هرچند ثانیه صبر کنم و همین باعث میشه که فعالیتم عقب بیوفته
لطفا سرعت گیرایی سایت رو بالا ببرین ممنون
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
تعداد مدیران فعال انجمن کم هستن و بالطبع نظارت ها کم تر و ضعیف تر...
متاسفانه بعضی از کاربران تازه وارد و نا آشنا با قوانین، مرتبا یا پست های تکراری ارسال میکنن ویا اینکه پست هارو دربخش های نامناسب قرار میدن وهمین هم باعث شده که خیلی از بخش ها نظم و انسجام خودش رو از دست بده...پس بهترِ که نظارت بهتری صورت بگیره و کاربران خاطی بعد از تکرار مجدد اخطار لازم رو دریافت کنن.

ودیگه اینکه گویا پست های تکراری باهم ادغام میشن، آیا امکانش نیست که پست تکراری کاملا حذف بشه؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
میشه نسخه موبایل سایت و هم را اندازی کنین؟
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
57 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۹-۰۳-۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، لیلی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، sadaf (۰۸-۰۷-۹۷, ۰۸:۰۹ ب.ظ)، v.a.y (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۴ ق.ظ)، maedeh (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، N!rvana (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۲:۳۸ ق.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۷:۱۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، elena.r (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، نويد (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، شیرین فرهمندپور (۰۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، *setare* (۱۶-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، Ar.chly (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، Mahdiye (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، • Niha • (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، zr2014 (۱۲-۰۵-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، s@mir@ (۰۹-۰۷-۹۴, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، raha22 (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۹ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، asma123 (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۹:۴۲ ق.ظ)، heliia (۱۲-۰۹-۹۴, ۱۰:۰۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، mehdi.sh (۰۵-۰۴-۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، یکتا (۰۸-۰۴-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، hannaneh (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، deli67 (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ)، *گیسو* (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۷-۰۵-۹۴, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۵ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۸ ق.ظ)، صنم بانو (۲۶-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، فری دات کام (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، f.sh (۱۳-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، پریا14 (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، مهناز 45 (۰۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، miladtavakoli (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، shani (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ)، دخترشب (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، AsαNα (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، d.ali (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، محمد۲۳۰ (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ)، Black_rose (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، fativln007 (۱۲-۱۱-۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۰۲-۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، نورانگیز (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، taranomi (۱۷-۰۶-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، ♥فاطیما♥ (۰۷-۰۷-۹۶, ۰۹:۳۸ ق.ظ)، author (۰۶-۱۰-۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ)، Fahimeh.a (۱۴-۱۰-۹۶, ۱۰:۰۶ ق.ظ)، minaa (۰۱-۰۶-۹۸, ۰۶:۲۴ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان