امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه روزی از ماه متولدشدی؟
به خدا من حسود نیستمasnaasna
به مارک لباست نناز
به مارک نیست که
به ذات آدمه
و گرنه گاو هم لباسش چرم خالصه
پاسخ
سپاس شده توسط:
نـــه خوبه... خوشمان آمد mnb

18... من زرنگم ak

خودم میدونستم xcvb
The More You Love... The More It Hurts
پاسخ
سپاس شده توسط:
25 بیکار
HuhHuhHuh
واقعاً عین حقیقته ی ماه کار میکنم دوماه بیکار
ایـنجا بـه جـز دوریِ تـو ... چیـزی بـه مـن نزدیـک نیـست ...!
پاسخ
سپاس شده توسط:
...........
پاسخ
سپاس شده توسط:
وااا من کی ولخرج بودم
خدای من!چقدر دوست دارم که وقت مناجات خدای من بخوانمت، الهی … ربی …این حس مالکیت، این که تو خدای من هستی...انگار تمام حفره ها و جاهای خالی را پر می کند …
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوابالو خودتی ...من خیلی هم کاریم....dfghdfghdfghdfghdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
با نوید کاملا موافقم ...
من خوابالو ام عایا...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟dfghdfghdfghdfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
من ادم اقتصادی یی نیستمazsx
پاسخ
سپاس شده توسط:
لارجxcvk
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:
لارج
{کِنٰارِ ایْنْ لَبْخَنْدٰامْ [:)] یِهْ {دَرْدٰایْی} هَسْت کِه هْیچْکیْ نَِمْیدونِه}
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 296 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 244 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  متولدین هر ماه چگونه عصبانی می‌شوند؟ صنم بانو 1 236 ۲۹-۰۵-۰، ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
44 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، *Zahra* (۱۰-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، • Niha • (۳۰-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ)، ****Dayan**** (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، Death (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۰ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، blue girl (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، revota1999 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۷ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، armiti (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، razi (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، hanane (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، lidia (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، bahari (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، الی نجفی (۲۰-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۳ ق.ظ)، nafas* (۱۱-۱۲-۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 11 مهمان