امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه روزی از ماه متولدشدی؟
من زود باورم عایا؟xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:
7 : احساساتی
واقعا هم درسته Tongue
خنده بر لب میزنم تا کَــس نداند رازِ من
ورنه این دنیا که مـــا دیدیم ، خندیدن نداشت ...! 
پاسخ
سپاس شده توسط:
7 : احساساتی

واقعا هم همینطوره Tongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۴-۰۳-۹۳، ۰۴:۰۴ ب.ظ)سفید برفی نوشته: ۲متفکرررررHuh

کوثرررررررر
دیوونتم بخدا
متفککککککککککککککر asnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
4شکمو.................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HuhHuhHuhHuhHuhHuhdfghdfghdfghdfghAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
ما را نگاهی از تو تمامست......
اگر کنی....
پاسخ
سپاس شده توسط:
من اگه حریص بودم که الان دنیا مال من بود[عکس: dfgh.gif]
هیچکس همراه نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:
گیج!!!!!!!xcvlasna
زندگی به من آموخت چگونه اشک بریزم ولی اشک نیاموخت چگونه زندگی کنم تو به من آموختی چگونه دوستت بدارم ولی نیاموختی چگونه فراموشت کنم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
این ظاهرا برعکس میگه من ؟ شوخ طبع؟ عمرا مثلا ریحون درس خون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ asnaasnaasna
پاسخ
سپاس شده توسط:
پنجمی لارررررررج
چرا آدما نمیدونن؟
بعضی وقتا خدافظ ینی نذار برم...
ینی برم گردون و سفت بغلم کن سرمو بچسبون به سینت و بگو:
خدافظ و زهرمار بیخود میگی خدافظ..!
پاسخ
سپاس شده توسط:
من غر غرو ام ‏!‏هیییییبیییییazsx

در میان مردم چشمت نگاهی دیده ام
بی گناهی را در آغوش گناهی دیده ام

رمان"بی گناهی در آغوش گناه"

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126640
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 296 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 244 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  متولدین هر ماه چگونه عصبانی می‌شوند؟ صنم بانو 1 236 ۲۹-۰۵-۰، ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
44 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، *Zahra* (۱۰-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، • Niha • (۳۰-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ)، ****Dayan**** (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، Death (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۰ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، blue girl (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، revota1999 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۷ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، armiti (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، razi (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، hanane (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، lidia (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، bahari (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، الی نجفی (۲۰-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۳ ق.ظ)، nafas* (۱۱-۱۲-۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان