امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه روزی از ماه متولدشدی؟
نوچ اصن نیسم اشتب بود
زندگیه منه
بم نگو چی خوبه چی بده
زندگی ماله منه
خودم میدونم چی بهتره
هر جور می خواد
می خوام بگذره
پاسخ
سپاس شده توسط:
حســود=شاید گاهی اوقات که سنم کمتر بود
زنـــــده باد هـــــدف... :)

پاسخ
سپاس شده توسط:
متفکرم شدیم
پاسخ
سپاس شده توسط:
من دوتا بگم؟Tongue
7 احساساتی و19 بامرام

سرت را بالا بگیر اینجا آسمان است و تا نبض تومیزند فرود هیچ پرنده ای اضطراری نیست...

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129084
پاسخ
سپاس شده توسط:
متعجب؟؟؟HuhHuhHuh
پاسخ
سپاس شده توسط:
همش الکیه من 24 امazxc
. خداوندا

من از احساس بیهوده بودن، من از چون حباب آب بودن

من از ماندن چو مرداب میترسم

خداوندا

من از مرگ محبت ،من از اعدام احساس به دست دوستان دور یا نزدیك میترسم

پاسخ
سپاس شده توسط:
14 / اقتصادی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [عکس: dfgh.gif]
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
اصلاً و ابداً ... azsx
آخرین چیزی که ممکنه باشم خاله زنکه ...dvia
اینو همه میدونن درموردم dfgh
پاسخ
سپاس شده توسط:
10.غرغرو!!!!!!!!!!

نههه من غرغرو نیستم
لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا ......

بدان روزی دنیا آنقدر شرمنده میشود که بجای پاسخ لبخند با تمام سازهایت

میرقص د...
پاسخ
سپاس شده توسط:
13 خوابالو asnaasna والا دروغ xcvl
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  متولدین کدوم ماه تو دروغ گفتن ماهر‌تر هستند؟ صنم بانو 2 296 ۲۹-۰۴-۱، ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
  متولدین کدوم ماه همه چیز زندگی رو ساده میگیرن؟ صنم بانو 2 244 ۲۰-۰۴-۱، ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  متولدین هر ماه چگونه عصبانی می‌شوند؟ صنم بانو 1 236 ۲۹-۰۵-۰، ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
44 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
لیلی (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۷ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۲:۳۳ ق.ظ)، *Zahra* (۱۰-۰۳-۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، ملکه برفی (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۳۵ ق.ظ)، Ar.chly (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، • Niha • (۳۰-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۵ ق.ظ)، ****Dayan**** (۱۳-۰۴-۹۴, ۱۰:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۳-۰۵-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، asma123 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، eris (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۳-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، hannaneh (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۳۸ ب.ظ)، Death (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۰ ق.ظ)، f-samiee-g (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ)، blue girl (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، *گیسو* (۱۲-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۳ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، revota1999 (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۷ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، armiti (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، aydil (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ)، لیلا خفن (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۴-۱۰-۹۴, ۰۲:۴۱ ب.ظ)، صنم بانو (۲۹-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۰ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، razi (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۲:۱۰ ق.ظ)، نفس2015 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، hanane (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۸ ق.ظ)، محبوب (۲۵-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، lidia (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، bahari (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۴-۰۳-۹۵, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۲۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۴-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ق.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۵ ق.ظ)، الی نجفی (۲۰-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۳ ق.ظ)، nafas* (۱۱-۱۲-۹۶, ۱۱:۲۱ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان