اطلاعیه رمان

[*] سلام
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام
[*]<<*****مسابقه بزرگ داستان کوتاه ِ کوتاه ِ انجمن ایران رمان ****>>

چگونه چالش «دله الی» را که دنیا را درگیر خود کرده، انجام دهیم؟
زمان کنونی: ۲۳-۰۸-۹۷، ۰۲:۴۶ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: نیـایــش
آخرین ارسال: زینب سلطان
پاسخ 5
بازدید 40

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه چالش «دله الی» را که دنیا را درگیر خود کرده، انجام دهیم؟
چالشی که دله الی این روزها به راه انداخته، نه تنها مردم انگلستان بلکه مردم آمریکا و دیگر کشورها را نیز درگیر خود کرد. او با حرکت دست خود، چالشی را به راه انداخته که تقلید آن، از هر کسی بر نمی آید. ماجرا از این قرار است که دله پس از گلزنی اخیرش، دستش را با حالتی خاص روی چشمانش قرارداد و عکسی منتشر کرد.
برترین ها: دله الی «Dele Alli» بازیکن فوتبال حرفه ای انگلیسی ست که به عنوان هافبک برای باشگاه فوتبال لیگ برتر انگلستان، تاتنهام هاتسپر و تیم ملی فوتبال انگلستان بازی می‌ کند.چالشی که دله الی این روزها به راه انداخته، نه تنها مردم انگلستان بلکه مردم آمریکا و دیگر کشورها را نیز درگیر خود کرد. او با حرکت دست خود، چالشی را به راه انداخته که تقلید آن، از هر کسی بر نمی آید.
[عکس: 1778852_623.jpg]
ماجرا از این قرار است که دله پس از گلزنی اخیرش، دستش را با حالتی خاص روی چشمانش قرارداد و عکسی منتشر کرد. سپس این حالت دست توسط چندین بازیکن دیگر از جمله جسی لینگارد تقلید و خیلی سریع جهان گیر شد. تا به ‌حال، افراد زیادی از جمله فرناندو یورنته، هم ‌تیمی سابق الی یا اولی مارس، خواننده مشهور انگلیسی و... با انتشار ویدیوهایی در اینستاگرام، به این چالش پیوستند.
[عکس: 1778856_741.jpg]
شاید از نظر شما این حرکت ساده باشد اما فرم دست ها و تکان دادن سرتان در این وضعیت، بسیار سخت است.چند روز اخیر، مردم و حتی بسیاری از ستاره سعی کردند که حرکت دست دله را تقلید کنند. اگر چه برخی از آنها در این کار موفق شوند اما اکثرا در تقلید از آن ناکام ماندند. مثل ویدئوی زیر که از رختکن تیم تاتنهام گرفته شده و مشخص است که انجام چالش به این راحتی ها نیست.

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید
[عکس: 1714851_779.png]
اگر دوست دارید که این حرکت استثنایی دست دله را یاد بگیرید و موفقیت خود را در اینستاگرام ثبت کنید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.ابتدا دست تان را مانند زمانی که می خواهید چیزی را تایید کنید یا به بیان دیگر، به طرف مقابل تان «ok» نشان دهید، بگیرید.
[عکس: 1778853_455.jpg]
سپس شست تان را صاف کنید، به طوری که انگشت اشاره و شست تان بالاتر از دیگر انگشتان تان قرار گیرد.
حال دست تان را 180 درجه بچرخانید.
[عکس: 1778854_905.jpg]
آن را روی صورت تان قرار دهید به طوری که چشم هایتان در وسط دایره ای که با شست و انگشت اشاره تان ساختید، قرار گیرد.
[عکس: 1778855_800.jpg]
به همین سادگی شما توانستید این چالش را پشت سر بگذارید!
[عکس: 1778857_902.jpg]
من فقط به جنبه های خوبِ آدم ها توجه می کنم 
از آن جایی که خودم بی عیب و نقص نیستم 
علاقه ای به کشفِ خطاهایِ دیگران ندارم 

پاسخ
حالا مگه چه کار سختی کرده.؟ Huh
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: زینب سلطان ، نیـایــش
خیلی سخته Undecided
من تا این پست رو نخونده بودم هرکار کردم  نتونستم انجام بدم دستم دیگه رگ به رگ شدش asna
یک چشمم زخم شد ناخونم خورد asna
من فقط به جنبه های خوبِ آدم ها توجه می کنم 
از آن جایی که خودم بی عیب و نقص نیستم 
علاقه ای به کشفِ خطاهایِ دیگران ندارم 

پاسخ
سپاس شده توسط: زینب سلطان ، زینب سلطان
من نتونستم انجامش بدم
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
خیلی کار‌سختی نیست یکم‌تمرین میخواد
من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش
پاسخ
سپاس شده توسط: نیـایــش ، نیـایــش