امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاراگر: مورینیو خودش استاد وقت‌کشی است
خبرگزاری تسنیم: ژوزه مورینیو پس از شکست 2 بر یک شنبه شب تیمش در خانه نیوکاسل توپ‌جمع‌کن‌های ورزشگاه سنت جیمز پارک را به تلاش برای وقت‌کشی جهت کمک به پیروزی نیوکاسل متهم کرد که این ادعای او با واکنش جالبی از سوی جیمی کاراگر، مدافع و کاپیتان انگلیسی پیشین تیم فوتبال لیورپول همراه بوده است.

کاراگر با تأکید بر اینکه آقای خاص حق انتقاد از تیم تحت هدایت آلن پاردیو را ندارد، به مورینیو اتفاق ماه آوریل سال جاری را یادآور شد که در آن با نگه داشتن توپی که به اوت رفته بود و تلف کردن وقت بازی سعی داشت به تیمش برای حفظ پیروزی 2 بر صفر در آنفیلد (ورزشگاه خانگی لیورپول) کمک کند.

کاراگر در گفت‌وگو با شبکه اسکای اسپورت اظهار داشت: خب شاید آن توپ جمع کن‌ها (کسانی که مورینیو متهم‌شان کرد) فصل گذشته بازی ما و چلسی را در آنفیلد دیده باشند، همان بازی که مورینیو یکی از مهارت‌هایش در وقت‌کشی را نشان داد.

کاراگر افزود: من قبول دارم که توپ جمع‌کن‌ها اشتباه می‌کردند اما این هم بخشی از بازی است و رخ می‌دهد. به علاوه بابت همین اشتباهات بود که شش هفت دقیقه وقت تلف شده به زمان بازی اضافه شد که این هم بخشی از بازی است. همانطور که گفتم مورینیو خودش استاد وقت‌کشی است.

چلسی با وجود قبول اولین شکست‌اش در این فصل لیگ برتر، همچنان با حاشیه امنیتی سه امتیازی صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌هاست.
پاسخ
سپاس شده توسط:
دست به چه کارایی میزننasna
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط: