امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه جمله برای خدا بنویس
خدا عاشقتمممممممممممممممممممممممممممم بی نهایت تا قیامت
اسفندی که باشی میشی ته تغاری خداااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
سپاس شده توسط:
الهی

نمیـدانم
کُجـــــا ؟
کِــــــي ؟
کـــــــدام روز ؟
چـــــــه شـــــد ؟
کـه یـادت از دَستـم افـتـاد
و حـاصِلَش تمـام
زمـین خـوردن هـایـم اسـتـــ ...

دلـــــــم میخــــــــــواهـد آرام
صــــــــدایتـــــــ کنـم :

" اللّهُـــــــمَّ یـا شـاهـِدَ کُـلِّ نَّجوی "

و بـگـویـــــــــــم :
تـــــــــو خـود آرامـشـــــــي
و من خـــــــودِ ،خــــــــــــــــودِ
بـــــــــي قــــــــــــراری . . .
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....!
کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر. وقتی قدرتم دادی ، عفوم رانگیر . هنگامی تندرستی ام دادی، ایمانم رانگیر . و آنگاه که فراموشت کردم ، فراموشم مکن،

آمین یا رب العالمینShy
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدايا خستم ....
سپيده كه بزند دراين بيشه زار خزان زده
شايد دوباره گلى برويد شبيه آنچه در بهار
بوييديم پس به نام زندگى...
هرگز مگو هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا میدونم که مبینی...
کمک
اینکه خودت باشی زیباترین و قدرتمند ترین شورشه!
روحی آزاد با قلبی وحشی
پاسخ
سپاس شده توسط:
مهربان خدایم
تو را برای آنچه از نعماتت که از آسمان
بر زمین دلم می باری و برای آنکه
لحظه ای تنهایم نکردی ، شکر!!
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
بعضی دعا ها عجیب به دل میشینه ؛

خداوندا نه آنقدر پاکم که مرا کمک کنی و نه آنقدر بدم که رهایم کنی! میان این دو گم شده ام، هم خودم و هم تو را آزار می دهم! هر چه تلاش کردم نتوانستم آنی شوم که تو می خواهی و هرگز دوست ندارم آنی شوم که تو رهایم کنی! خدایا دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن !
دیشب خوابت را دیدم..
صبح،
شمعداني باغچه مان گل از گلش شکفته بود...
پاسخ
سپاس شده توسط:
♥دوستت دارم خدا جونم♥
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا
من تورا شناختم با گسستن اراده ها و
و باز شدن گره ها .
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدا جانم
راستش میخوام همه چیز را به تو بسپارم
خدایا کمک کن
قدم های سست من محکم شوند
کمک کن دل از کینه ها پاک شود
خدایا من پرواز بلد نیستم
و تنها معلمی چون تو میتواند مرا آموزش دهد
کمک کن ...
که تنها یار من تویی ‍!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوگواره ای برای علی... d.ali 5 377 ۱۶-۰۳-۹۷، ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali
Rainbow برای تو / دلنوشته های RASHNOU RASHNOU 17 1,407 ۰۱-۰۶-۹۴، ۰۵:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASHNOU

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، sadaf (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، محمد رضا (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۷-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، زکیه جیگرر (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، zahra16 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، Katayoon (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، فرميسك (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، نیاز (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۷ ق.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، Neda0077 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، forough (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، دختر ایران (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، asma123 (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، nobody (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، آشوب (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۸ ق.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، T a R a N e (۰۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، parisa1367 (۳۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، ملیکا.ن (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، avapars (۰۹-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۸ ق.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، aydil (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، لیلا خفن (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۸-۰۷-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، نفس2015 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، sahar* (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، setarehshab (۰۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، hanane (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، Mina..h (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، برف سیاه (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، خانم ریزه (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۷ ق.ظ)، مینا جابری (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، maede.a.f (۱۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، maryamix (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، hananee (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۴-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، یاس ارغوان (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۳-۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، ایانا (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، دختربهار (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، Land star (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، :)nafas (۱۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۸-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، No a (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، bℓack.ℓσvε (۰۹-۰۲-۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، author (۰۷-۱۰-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان