امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه جمله برای خدا بنویس
خدای تو هستی واین برای من کافی است.maramaramara
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدای مهربانم ، از بابت زیباترین تکرار این دنیا که بیداری است تورا سپاسگزارم و از تو تقاضا دارم همانطور که چشم
صورتمان را باز کردی چشم دلمان را نیز باز کن . آمین .
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا
تو پشت و پناهم باش
اگر کسی خوبی های تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا ای مهربانترین مهربانان
می دانم که چقدر ناامیدم ولی از تونه از خودم
که گاهی اینقدر زندگی را سخت می کنم
و گره های شل زندگی را کور می کنم.
به من بینشی ده که جز تو نبینم و جز تو نکوشم
و فهمی ده که به رضایت راضی شوم
ای صاحب قلب ها
الها من به اندازه زیبایی تو تنهایم
تو به اندازه تنهایی من زیبایی!
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدای خوبم، سلام...

نامت را عاشقانه فرياد می‌زنم...

به تکرار اسمت عادت کرده‌ام...

با کوله باری از خواهش و تمنا به سوی دريای سخاوتت می‌آيم...

تا ذره‌ای از مهربانی ات نصيبم شود...!
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا
دلم مرهمی می خواهد از جنس خودت!
نزدیک ....
بی خطر ...
بخشنده ...
و بی منت ...
هوای دلم را داشته باش که
هوایت را کرده است ..
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
خدایا نمی خوام روزی باشه که فراموشم بشی وگم شم بین گناهام
خدایابگیرازمن هرآنکس که توراازمن میگیرد........
پاسخ
سپاس شده توسط:
روی پـــــرده کعــبه

این آیه حک شده اســت:

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ
....

" بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهــــربانم ! "

و مـــن به همین یک آیــه دلخــوشــم...
ابر و باد و مه و خورشید و فلک یک شعر است / هر نسیم حرم کرب و بلا را عشق است.
پاسخ
سپاس شده توسط:
پروردگارا...

به زندگی ام برکت ببخش و ذهنم را روشن کن
روزی را که پیش رو دارم به تو می سپارم
با هر کس و هر موقعیتی که روبرو میشوم برکت ببخش
از من انسانی بساز که خودت میخواهی
تا کاری را انجام دهم که تو میخواهی
خدای مهربانم به درون قلبم نفوذ کن
و همه ی خشم، ترس و درد درونم را دور کن
روحم را جانی تازه ببخش و ذهنم را آزاد کن!
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
عاشقتم که همیشه پیشمی و داری از اون بالاها به من نگاه میکنیو هوامو داریو همیشهههههههههههه بهترینارو جلو رام قرار میدیو همیشهههههههههه همدمم هستیو همیشه به حرفام گوش میدییییییییییییی
مگه بهتر از تو ام هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوگواره ای برای علی... d.ali 5 383 ۱۶-۰۳-۹۷، ۰۷:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali
Rainbow برای تو / دلنوشته های RASHNOU RASHNOU 17 1,416 ۰۱-۰۶-۹۴، ۰۵:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASHNOU

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۳۱ ب.ظ)، sadaf (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۶:۳۳ ب.ظ)، محمد رضا (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۱ ق.ظ)، بانوی جنوب (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۲:۲۸ ب.ظ)، زینب سلطان (۲۸-۰۷-۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، زکیه جیگرر (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۲-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، zahra16 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۵ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۳-۹۷, ۱۲:۲۶ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۷:۰۲ ب.ظ)، نويد (۱۹-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، Katayoon (۲۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، Ar.chly (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، فرميسك (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ)، • Niha • (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، نیاز (۲۳-۱۰-۹۴, ۰۸:۱۷ ق.ظ)، raha22 (۳۱-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، Neda0077 (۱۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، forough (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، دختر ایران (۲۰-۰۷-۹۴, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، asma123 (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۰۶ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۰-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، heliia (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۴-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، nobody (۰۱-۱۰-۹۴, ۰۱:۵۸ ب.ظ)، آشوب (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۱:۱۱ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، deli67 (۲۵-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۳۸ ق.ظ)، *گیسو* (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۵ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۰-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، T a R a N e (۰۲-۰۶-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، parisa1367 (۳۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، sarika (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، *hasti* (۲۶-۰۷-۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، ملیکا.ن (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، Madi_2 (۱۶-۰۷-۹۴, ۰۱:۵۴ ق.ظ)، avapars (۰۹-۰۷-۹۶, ۱۲:۵۱ ق.ظ)، barooni (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۵:۵۸ ق.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، aydil (۰۸-۱۱-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، لیلا خفن (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۰۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۴۲ ب.ظ)، صنم بانو (۰۸-۰۷-۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، نفس2015 (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، sahar* (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، setarehshab (۰۷-۱۰-۹۴, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، hanane (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۵۰ ب.ظ)، Mina..h (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۲ ق.ظ)، ӄoCholOo (۲۷-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، برف سیاه (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، nafas:) (۲۴-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، خانم ریزه (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۷ ق.ظ)، مینا جابری (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۳-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۳۱ ب.ظ)، deli_amini (۱۳-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، maede.a.f (۱۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، Tahi.ALP (۰۹-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، maryamix (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۹ ب.ظ)، دخترشب (۲۵-۰۶-۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۰۷-۹۶, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، hananee (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۶:۰۹ ب.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۴-۱۲-۹۵, ۱۲:۴۰ ب.ظ)، یاس ارغوان (۰۱-۰۹-۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ)، d.ali (۲۳-۰۳-۹۷, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، ایانا (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ)، دختربهار (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، Land star (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، •Vida• (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، :)nafas (۱۸-۰۱-۹۶, ۱۰:۵۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۷-۱۲-۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، salina (۱۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، "Ava" (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ساسی (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۸-۰۷-۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۱:۵۲ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، No a (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ)، bℓack.ℓσvε (۰۹-۰۲-۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، بهار نارنج (۱۲-۰۷-۹۶, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، N-A-F-A-S (۱۲-۰۷-۹۶, ۰۵:۰۳ ب.ظ)، author (۰۷-۱۰-۹۶, ۱۲:۴۳ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان