نظرسنجی: براساس جلد وتوانایی نویسنده رای بدید ممنون!
این نظرسنجی بسته شده است.
_AYNAZ_
12.50%
4 12.50%
€ستايش€
12.50%
4 12.50%
عسل6
18.75%
6 18.75%
*hasti*
9.38%
3 9.38%
fatemeh . R
18.75%
6 18.75%
samin banoo
28.13%
9 28.13%
مجموع 32 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
○نظر سنجی|مسابقه نویسندگی بر اساس جلدها○
به نام خالق مرموزترین رازها

اول از همه دوستایی که شرکت کردن ممنونم

واینکه امیدوارم اونی که تواناتر بود رو انتخاب کنید وبرنده بشه

لطف موقع نظر دادن به مطابقت داستان با جلد توجه کنید

فقط یک رای میتونید بدید

مهلت نظر سنجی 10 روز

جایزه :

نفر اول 500 اعتبار

نفر دوم 400 اعتبار

نفرسوم 300 اعتبار

خب حالا شرکت کننده ها رمانشون :

1)
2)
3)
4)
5)
6)
الکی الکی هم که شده شاد باش تا راستی راستی باورت بشه و زندگیت پر از شادی بشه
مخصوص امضا و آواتار دوستانی که شورغم رو درآوردن
سپاس شده توسط:
بنام خدا نيها هستم يك رأى دهنده asna
تشكر مى كنم از استارتر بابت نظرسنجى شون asna
بِدو رووووووود Tongue
سپاس شده توسط:
با سلام من ىى بود ىى نبود و پسندیدمmaramara
سپاس شده توسط:
(۳۰-۰۵-۹۵، ۰۱:۱۰ ق.ظ)• Niha • نوشته: بنام خدا نيها هستم يك رأى دهنده asna
تشكر مى كنم از استارتر بابت نظرسنجى شون asna
بِدو رووووووود Tongue

Huhاستارتر

عجبا واقعا اوتارت بهت میاد یه پا ادم فضایی هستی واس خودتUndecided
سپاس شده توسط:
(۳۰-۰۵-۹۵، ۰۱:۱۴ ق.ظ)نانا32 نوشته: با سلام من ىى بود ىى نبود و پسندیدمmaramara

ممنون بابت رای mara

نویسندش هستی نفر چهارم بالای صفحه هست کنار اسمش تیک بزن بعد روی رای بد کلیک کن
سپاس شده توسط:
رای دادمmara
ممنون از دوستان
امیدوارم در بقیه مسابقه ها هم حضور مستمرتون رو ببینیمmara
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
سلام
همشون خوب بودن و خسته نباشید به نویسنده های گرام انجمن mara
اما لالایی احساس رو خیلی دوست داشتم ، قلمت عالی ثمین جان تبریک mara
سپاس شده توسط:
همه نوشته ها خیلی خوبه .دست نویسنده های عزیز درد نکنه. bcmq

این تاپیک بالا بیاد بهتره gggt
سپاس شده توسط:
رای دادددددددددددددم
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
سلام عزیزم یکی بود یکی نبود[عکس: mara.gif]
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 415 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,547 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 689 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
98 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۹:۱۹ ق.ظ)، لیلی (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۵۴ ق.ظ)، sadaf (۲۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، .ستایش. (۳۱-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، maedeh (۱۰-۱۱-۹۵, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، rainy girl (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۸:۴۳ ق.ظ)، baye (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، *Zahra* (۱۷-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، zahra97(baran) (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۷ ق.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۱ ب.ظ)، zahra16 (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۹ ب.ظ)، elena.r (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۷ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۱۱-۹۵, ۰۵:۳۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ)، Katayoon (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۹:۵۱ ب.ظ)، گلاره (۱۳-۰۶-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، Mahdiye (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۰ ق.ظ)، • Niha • (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، نیاز (۱۹-۱۰-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، elham zelzele (۱۷-۰۶-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، €ستايش€ (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، heliia (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، asi_0098 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۶:۱۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۴-۰۷-۹۵, ۱۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۲ ق.ظ)، morgana (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۲ ق.ظ)، nza3380 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۳ ب.ظ)، revota1999 (۲۹-۰۷-۹۵, ۱۱:۱۶ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، arteston (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ)، باران1111 (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، *hasti* (۰۶-۱۰-۹۵, ۱۲:۱۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۶ ق.ظ)، فریاد بی صدا (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۲۲ ب.ظ)، barooni (۳۰-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ق.ظ)، روسانا مهلبونه (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، aydil (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۱ ب.ظ)، لیلا خفن (۳۱-۰۵-۹۵, ۰۱:۴۸ ب.ظ)، شقایق سرخ (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۴:۱۴ ق.ظ)، گل شب (۱۷-۰۷-۹۵, ۱۲:۳۴ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۱ ق.ظ)، 70mosafer (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۳۴ ق.ظ)، .Arman. (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۲ ب.ظ)، سارا جوونی (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، bahari (۰۸-۱۱-۹۵, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، عسل6 (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، پژمان فروزش راد (۱۱-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، نرگس خانوم (۰۶-۰۶-۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، زهرا 145 (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۷:۵۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۳-۱۱-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، ماه شب (۰۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۹ ق.ظ)، محـmahyaـیا (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، ثـمین (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، maryamix (۱۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۴ ب.ظ)، کوبان (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۷:۴۶ ق.ظ)، sedi (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، اشرف فدایی (۰۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۱۶ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۰ ب.ظ)، minishka67 (۲۷-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۵ ق.ظ)، ft.samadi (۱۱-۰۳-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، kosar1831 (۲۲-۰۸-۹۵, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، hananee (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۴ ق.ظ)، Saba sdd (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ)، طلسم شده (۳۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، نانا32 (۱۱-۱۲-۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، nahal.erfani (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۶ ق.ظ)، Living Corpse (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ)، maral:) (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، Baran123 (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۰۹-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۷-۹۵, ۰۲:۳۷ ب.ظ)، بارین (۳۱-۰۵-۹۵, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، zahra123 (۰۳-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، *yasi* (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، gonay_shahrokhi (۱۸-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۷ ق.ظ)، الناز78 (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، بارون (۰۸-۰۶-۹۵, ۰۲:۱۵ ق.ظ)، panah (۰۴-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، هموار (۳۰-۰۵-۹۵, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، nil2001 (۱۲-۰۸-۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ)، mobina10 (۰۵-۰۶-۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، "Samina" (۰۱-۰۷-۹۵, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، d.ali (۲۲-۰۲-۹۶, ۰۶:۳۲ ب.ظ)، fateme.A (۲۸-۰۸-۹۵, ۰۱:۴۰ ب.ظ)، .AtenA. (۰۶-۱۱-۹۵, ۰۶:۰۸ ق.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، :)nafas (۱۵-۱۰-۹۵, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۳۰-۰۲-۹۶, ۱۱:۱۲ ق.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۸-۰۱-۹۶, ۰۴:۴۸ ب.ظ)، "فاطیما79" (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۰ ق.ظ)، author (۰۵-۱۲-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، پری تنهایی (۱۷-۰۱-۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان