نظرسنجی: کدوم داستان ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
داستان اول
8.11%
3 8.11%
دوم
5.41%
2 5.41%
سوم
5.41%
2 5.41%
چهارم
24.32%
9 24.32%
پنجم
8.11%
3 8.11%
ششم
8.11%
3 8.11%
هفتم
10.81%
4 10.81%
هشتم
21.62%
8 21.62%
نهم
8.11%
3 8.11%
مجموع 37 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجی دومین مسابقه داستان کوتاه ؛ موضوع "آزاد"
دوستان/ لطفا بیاین بخونین و رای بدین!
تا بهترین برنده بشه!!
xcvkTongue
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
رای بدین Tongue
ماهی مـُرده آب میخواهد چه کار ؟!
گاهی برای مهربانی هم دیر است ...!
سپاس شده توسط:
رای دادین؟ xcvl
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۷-۹۴، ۰۵:۰۲ ب.ظ)~mahdis~ نوشته: رای دادین؟ xcvl
آقامن به این داستان چهارمیه حسودیم میشه...
نمیشه زود رای بدید!!!!
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
سپاس شده توسط:
بیاین رای بدین دیگه زندگی سخت شده Tongue
سپاس شده توسط:
رای رای رای xcvl
سپاس شده توسط:
مترو براي كيه؟
واقعا قشنگ بودmara
وقتی می گوییم دور!
دور از کجا؟
هر کسی باید یک نفر را داشته باشد
تا فاصله ها را با او بسنجد...

-حسن آذری
سپاس شده توسط:
(۲۳-۰۷-۹۴، ۰۹:۱۹ ب.ظ)*hasti* نوشته: مترو براي كيه؟
واقعا قشنگ بودmara
نباید کسی بگه!Tongue
تصویرقشنگیست که در صحنه ی محشر مادورحسینیم(ع) و بهشت است که مات است!
سپاس شده توسط:
دوستان بیاین رای بدین دیگه/ ما منتظریما!
xcvkTongue
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
سپاس شده توسط:
اقا چرا رای نمیدین نه واقعا چرا رای نمی دین؟؟
بخدا سخت نیستا بیاین داستان ها رو بخونین بعد هر کدوم که خوشتون اومد بهش رای بدین زودی بیاین ما منتظررای های شما هستیم بخدا کار سختی نیست
پایان رمانتون رو اینجا اعلام کنین

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=129070&pid=782078#pid782078
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نظرسنجی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 20 4,477 ۲۷-۰۲-۰، ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ♥هستی♥
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 437 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,706 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
67 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۳-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۰ ق.ظ)، sadaf (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ)، ~mahdis~ (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، .ستایش. (۲۱-۰۸-۹۴, ۰۲:۴۶ ق.ظ)، *Zahra* (۰۲-۰۹-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، N!rvana (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۷ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۵ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۱:۰۰ ب.ظ)، نويد (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۱:۴۹ ب.ظ)، شیرین فرهمندپور (۱۵-۰۸-۹۴, ۱۰:۴۷ ق.ظ)، خانوم معلم (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، Ar.chly (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۲:۰۸ ب.ظ)، .مليكا. (۰۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۲۰ ب.ظ)، • Niha • (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۱ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، "MJ" (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، دختر ایران (۱۰-۰۹-۹۴, ۱۱:۲۱ ب.ظ)، سرنای را (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۴ ب.ظ)، heliia (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، آشوب (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۹:۴۸ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، Death (۱۹-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۴-۰۷-۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۱۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، sadaf af (۲۱-۰۷-۹۴, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۵-۰۸-۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ)، مینا . د (۱۰-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، T a R a N e (۲۱-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، parysa7 (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، sargordida (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۹:۰۰ ب.ظ)، satin (۲۵-۰۷-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، parisa1367 (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، nza3380 (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۱ ق.ظ)، sarika (۲۱-۱۰-۹۴, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، لاله.A (۲۲-۰۷-۹۴, ۱۱:۲۲ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، باران1111 (۱۳-۰۹-۹۴, ۰۳:۵۵ ب.ظ)، Telesto (۲۳-۰۷-۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ)، *hasti* (۰۶-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۷ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ق.ظ)، Pari.k (۲۴-۰۷-۹۴, ۱۱:۳۳ ب.ظ)، nasim30 (۲۴-۰۸-۹۴, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، rahay naz (۲۱-۰۷-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، دخـــــــی عشق (۲۰-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، bahar-77 (۰۹-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۴ ب.ظ)، عسل بانو (۲۹-۰۷-۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ)، فریاد بی صدا (۳۰-۰۷-۹۴, ۰۱:۵۷ ب.ظ)، محدثه بانو (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، armiti (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۳:۴۵ ب.ظ)، افسون خانوم (۰۷-۰۸-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، نادیا جون (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، E.Ahmadi (۲۱-۰۸-۹۴, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، moji155 (۲۳-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، hanane (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۴:۳۳ ق.ظ)، zahra joon (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، سارا جوونی (۱۸-۱۰-۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، Mohade3_asi (۰۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۱ ب.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۹-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۱۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، دریا16 (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۶ ب.ظ)، "Samina" (۰۱-۰۷-۹۵, ۰۸:۴۵ ب.ظ)، d.ali (۲۱-۰۷-۹۵, ۰۶:۱۲ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان