امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه بزرگِ "نوول" ایران رمان
با سلام به تمامی کاربران چه میهمان و چه عضو شده .
خیلی ها قصه نویسی رو دوست دارن و علاقه مند هستند که با یه تلنگری شروع به نوشتن کنند.
بعضی ها هم از خیلی قبلتر مینویسند و تو این زمینه با تجربه هستند.
بر این اساس به فکر افتادیم تا مسابقه ای ترتیب داده بشه تا اثرهای خودتون رو به اشتراک بذارید تا سبب بشه اونی که تازه کاره شروع کنه برای نوشتن و قدم برداره به جلو و هم دوستان دیگر نویسنده با قلم زیباشون مسابقه رو پر هیجان کنند و خودشونو محکی بزنند.

علاقه مندان به نویسندگی برای اعلام آمادگی , حضور خودشونو اعلام کنند.(در همین تاپیک)

به برنده ی اصلی مسابقه عنوان کاربر نویسنده تعلق خواهد گرفت.
جوایز دیگری برای دیگر نویسندگان مسابقه در نظر گرفته خواهد شد.

این تاپیک صرفا جهت استقبال اکثریت شما ایجاد شده است که در صورت عدم حضور تعداد معین کاربر حذف خواهدشد .

هر سوالی در این مورد بود در همین تاپیک بپرسید تا جواب داده شود.
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
سلام ببخشید باید چه نوع قصه ای باشه کوتاه یا بلند و ژانرش باید چی باشه
ادمک اخر دنیاست بخند...
ادمک مرگ همین جاست بخند...
ادمک خر نشوی گریه کنی
دست خطی که تو را عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند...
ان خدایی که حکیمش خواندی
به خدا مثل تو تنهاست بخند ...
سپاس شده توسط:
(۱۰-۰۳-۹۵، ۰۷:۱۹ ب.ظ)AŋɨsA♪E نوشته: سلام ببخشید باید چه نوع قصه ای باشه کوتاه یا بلند و ژانرش باید چی باشه

سلام

رمان , قصه , افسانه , داستان , داستان زندگی , داستان تخیلی , داستان علمی تخیلی ,اجتماعی , عاشقانه , مذهبی , دفاع مقدس و هر نوع که شما توی اون میتونی بیشتر هنرت رو نشون بدی و علاقت هست

منتها باید نکات و قوانین چه نگارشی و چه قوانین مربوط به انجمن در نوشتار رعایت شود.
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
سلام صدف جونی ببخشید من که مثلا قبلا رمان نوشتم هم میتوانم توش شرکت کنم یا فقط مخصوص کسایی که تازه میخوان شروع کنن ؟
مــرا ✿دخـتر خانـــوم✿ مے نـامــند
غرورے دارم
كـ‌ه براے تنها نبودن ،‌ لـه نمـﮯ شود
احساسـﮯ دارم
كـ‌ه با منطق ِگدايان نمـﮯ سازد
قلبـﮯ دارم
كـ‌ه هنوز تیزے خنجر نامردے را نخوردهـ استـــ
و زيـبايــﮯ هايـﮯ دارم
كـ‌ه حراج چشم هاے بيگانـ‌ه نخواهد شد!
سپاس شده توسط:
(۱۰-۰۳-۹۵، ۱۰:۳۴ ب.ظ)Katayoon نوشته: سلام صدف جونی ببخشید من که مثلا قبلا رمان نوشتم هم میتوانم توش شرکت کنم یا فقط مخصوص کسایی که تازه میخوان شروع کنن ؟

سلام عزیزم
اگه قبلا نوشتی هم میتونی شرکت کنی البته با یه رمان دیگه و یه ایده ی جدید
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
عالیه صدف :)
البته من برا بقیه می گم همگی شرکت کنین هرکی علاقه داره :)
هرکی می خواد تو داستان نویسی و... پیشرفت کنه
:)
و دیگر آسمان را نخواهی دید...
سپاس شده توسط:
منم بدم نمیاد شرکت کنم●●●
هستم•••
بغض هایم را به آسمان سپردم...
خدا به خیر کند، باران امشب را...

#saadat6789
سپاس شده توسط:
منم هستم
فقط نوع مسابقه چطوره یعنی ما تاپیک های رمان و داستان ها رو باز می کنیم و بعد نظرسنجی گذاشته میشه تا محبوب ترین انتخاب بشه
ادمک اخر دنیاست بخند...
ادمک مرگ همین جاست بخند...
ادمک خر نشوی گریه کنی
دست خطی که تو را عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند...
ان خدایی که حکیمش خواندی
به خدا مثل تو تنهاست بخند ...
سپاس شده توسط:
(۱۱-۰۳-۹۵، ۰۹:۵۹ ب.ظ)AŋɨsA♪E نوشته: منم هستم
فقط نوع مسابقه چطوره یعنی ما تاپیک های رمان و داستان ها رو باز می کنیم و بعد نظرسنجی گذاشته میشه تا محبوب ترین انتخاب بشه

شما تاپیک رمانتون رو ایجاد میکنید و بعد از اتمام نظر سنجی برگذار خواهد شد.
علاوه بر نظر سنجی , رای داوران و مدیران هم تاثیر گذار هست.
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
(۱۱-۰۳-۹۵، ۰۴:۰۳ ب.ظ)FaAEzZe نوشته: عالیه صدف :)
البته من برا بقیه می گم همگی شرکت کنین هرکی علاقه داره :)
هرکی می خواد تو داستان نویسی و... پیشرفت کنه
:)

خودت هم شرکت کن
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 425 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,628 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 717 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، لیلی (۱۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، ققنوس (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، tahvildar (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، Lisa (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، R a n A (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، دختر بلا (۲۴-۰۴-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، I_Mohammad_I (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، laya (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، maryamoop (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، سمیرا (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، nady48 (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ)، نويد (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، نسرین50 (۲۴-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، گلاره (۱۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، /یاس/ (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، نیاز (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، elham zelzele (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، Elina76 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۴ ق.ظ)، loolyvash (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، heliia (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، مژان (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، م.اسلامی (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، nobody (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، HACKER80 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، asi_0098 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، daved (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، morgana (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، رزبیتا (۱۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، elMira.j (۱۷-۰۷-۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، خورشيد تابان (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۹ ق.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، revota1999 (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، Jigili khanom (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، arteston (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، Saffa (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ)، barooni (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، Tabataba (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، azar (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، @MiNa@ (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، امیراحسان (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ)، Somayeh227 (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، گل شب (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، نام کاربریmehri (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، مرادی (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، فری دات کام (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، پروانه دولتی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، Hadadian (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، معصومه بانو (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، amirreza (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، ليلا محمد (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، غبار (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، بانو پریزاد (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۷ ق.ظ)، hanane (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، 70mosafer (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، هرچی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، محبوب (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، lidia (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، hiva-69 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، eli267 (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، eli999 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، faride70 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، antorium (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، paniz26 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۸ ق.ظ)، هدی124 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، ماهي گندمي (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۹ ق.ظ)، Ros abi (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان