امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه بزرگِ "نوول" ایران رمان
رمانی که من برای مسابقه انتخاب کردم رمان ویلای سعالی .
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
سپاس شده توسط:
منننننن منننننن داوطلبمممممممممم
" رمان زیبا "
می نویسم زیبا ترین عاشقانه هارا ، نه برای افسوس نه برای غم..
بخوانی ، عشق بدانی و بورزی و بخندی...
سپاس شده توسط:
(۳۰-۰۳-۹۵، ۰۱:۱۰ ق.ظ)mahla_nazari نوشته: منننننن منننننن داوطلـ ـبمممممممممم

رمانت رو شروع کن تا از دوستانت عقب نمونی
بازنده میگه میشه اما سخته
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
سلام..
من دقیقا چند روز بعد از اینکه این تاپیک رو زدین..رمان هزارتوی زندگی رو گذاشتم..و توی فکرمم بود که شرکتش بدم اما دودل بودم
.الانم تصمیمو گرفتم و بدم نمیاد شرکت کنم ..ولی میشه بزارمش جز مسابقه ؟؟؟HuhHuh
و چون در حال تایپ دوتا رمانم نمیتونم رمان دیگه ی ارسال کنم..

مرسی از ایجاد این مسابقه جذاب...mara
مشکل اینجاست
هرچه صبورتر میشوی
دنیا پروترمیشود..
سپاس شده توسط:
ببخشید سوالم این بود که چطوری باید رمانم رو در سایت قرار بدم ؟
فایلش pdf باشه ؟ از طریق چه گزینه ای باید رمانم رو ارسال کنم ؟ من عضو جدید هستم خیلی وارد نیستم .
سپاس شده توسط:
(۳۰-۰۳-۹۵، ۰۲:۱۸ ب.ظ)maryamix نوشته: ببخشید سوالم این بود که چطوری باید رمانم رو در سایت قرار بدم ؟
فایلش pdf باشه ؟ از طریق چه گزینه ای باید رمانم رو ارسال کنم ؟ من عضو جدید هستم خیلی وارد نیستم .

توی بخش تایپ رمان کاربران رمانت رو ایجاد کن :
http://forum.iranroman.com/forumdisplay.php?fid=222

بعد پست پست رمانت رو قرار بده در انجمن
در پایان فایل پی دی افش توسط تیم مدیریت ایران رمان تهیه میشه
بازم برای قرار دادن رمانت در انجمن مشگلی داشتی دوستان راهنماییت میکنن
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
قابل توجه افراد شرکت کننده در این مسابقه :

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126743
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
سلام ببخشید من پست رمانم و گذاشتم ولی متاسفانه با مشکل برخوردم ... توش متن انگلیسی دیده می شه ؟
اینم لینکشه چیکار کنم؟

http://forum.iranroman.com/showthread.php?tid=126726
سپاس شده توسط:
(۳۱-۰۳-۹۵، ۰۲:۵۴ ب.ظ)maryamix نوشته: سلام ببخشید من پست رمانم و گذاشتم ولی متاسفانه با مشکل برخوردم ... توش متن انگلیسی دیده می شه ؟
اینم لینکشه چیکار کنم؟

سلام
یه پشتی زیر پست اول رمانت قرار دادم که یکی از مواردش در مورد همین مشگلت هست
انجام بده بازم به مشگلی برخوردی بپرس
برنده میگه سخته اما میشه

سپاس شده توسط:
(۳۱-۰۳-۹۵، ۰۲:۵۹ ب.ظ)sadaf نوشته:
(۳۱-۰۳-۹۵، ۰۲:۵۴ ب.ظ)maryamix نوشته: سلام ببخشید من پست رمانم و گذاشتم ولی متاسفانه با مشکل برخوردم ... توش متن انگلیسی دیده می شه ؟
اینم لینکشه چیکار کنم؟

سلام
یه پشتی زیر پست اول رمانت قرار دادم که یکی از مواردش در مورد همین مشگلت هست
انجام بده بازم به مشگلی برخوردی بپرس

واقعا مرسی درستش کردم.
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up نتایج مسابقه بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 0 425 ۲۵-۰۲-۰، ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو
Thumbs Up فراخوان مسابقه ی بهترین عکس با حال و هوای رمضان صنم بانو 21 1,625 ۲۱-۰۲-۰، ۰۹:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: arom
Rainbow اعلام نتایج مسابقه ی بهترین سفره ی هفت سین سال ۱۴۰۰ صنم بانو 6 717 ۱۴-۰۱-۰، ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: صنم بانو

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۱-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، لیلی (۱۱-۰۳-۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ)، sadaf (۱۷-۰۸-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، ~mahdis~ (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، ققنوس (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ب.ظ)، tahvildar (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۱ ق.ظ)، Lisa (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ)، R a n A (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، دختر بلا (۲۴-۰۴-۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، zahra97(baran) (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، I_Mohammad_I (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ)، N!rvana (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۵ ب.ظ)، laya (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۷:۲۹ ب.ظ)، maryamoop (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ)، Tasnim (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، سمیرا (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۷-۰۳-۹۶, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، nady48 (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۱ ب.ظ)، hadis hpf (۲۵-۱۰-۹۵, ۰۲:۲۴ ق.ظ)، نويد (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، Katayoon (۲۴-۰۷-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، نسرین50 (۲۴-۰۴-۹۵, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، گلاره (۱۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۴ ب.ظ)، /یاس/ (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۸ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، s@mir@ (۰۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۲-۰۳-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، نیاز (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ق.ظ)، elham zelzele (۰۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، Elina76 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۱۰ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۰۴ ق.ظ)، loolyvash (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۳۳ ب.ظ)، سرنای را (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ)، heliia (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، مژان (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ)، م.اسلامی (۲۸-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۲ ب.ظ)، nobody (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، HACKER80 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ)، asi_0098 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، *گیسو* (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ)، daved (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۲۷ ب.ظ)، 2fan2314 (۲۴-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۹-۰۵-۹۵, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، T a R a N e (۲۴-۰۳-۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ)، morgana (۲۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، رزبیتا (۱۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، elMira.j (۱۷-۰۷-۹۵, ۰۳:۵۸ ب.ظ)، خورشيد تابان (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۳۹ ق.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، revota1999 (۱۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۶ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ)، Jigili khanom (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، arteston (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، *hasti* (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۲:۵۶ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ)، Saffa (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۲ ق.ظ)، barooni (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۲:۰۲ ب.ظ)، لیلا خفن (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)، Tabataba (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۱۰ ق.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ)، azar (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، @MiNa@ (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ)، امیراحسان (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ق.ظ)، Somayeh227 (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، گل شب (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ)، نام کاربریmehri (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ)، مرادی (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، فری دات کام (۲۶-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۴ ب.ظ)، فائزه 2 (۱۸-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۲ ب.ظ)، پروانه دولتی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۲:۲۴ ب.ظ)، Hadadian (۲۵-۰۴-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، معصومه بانو (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ)، amirreza (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، ليلا محمد (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۰ ب.ظ)، غبار (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۵:۲۵ ب.ظ)، بانو پریزاد (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۸:۵۷ ق.ظ)، hanane (۰۲-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، 70mosafer (۲۵-۰۴-۹۵, ۱۰:۲۲ ق.ظ)، هرچی (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۳ ق.ظ)، محبوب (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۴۴ ب.ظ)، lidia (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۲:۴۴ ب.ظ)، hiva-69 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۰ ق.ظ)، eli267 (۲۷-۰۴-۹۵, ۱۲:۵۸ ب.ظ)، eli999 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۳۱ ب.ظ)، faride70 (۲۸-۰۴-۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ)، antorium (۲۹-۰۴-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، paniz26 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۸ ق.ظ)، هدی124 (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۸:۲۰ ب.ظ)، برف سیاه (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۲۶ ق.ظ)، ماهي گندمي (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۵:۰۹ ق.ظ)، Ros abi (۲۹-۰۴-۹۵, ۰۲:۳۵ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان