امــــــــــروز فهمیدم که ...
به اینکه فهمیدم..
ادما خیلی فرق دارن با اون چیزی که به همه نشون میدن و حتی به زبون میارن..
کاشکی عینکی وجود داشت که ذات واقعی ادما رو نشون میداد..کاشکی‌‌
مشکل اینجاست
هرچه صبورتر میشوی
دنیا پروترمیشود..
پاسخ
سپاس شده توسط:
فهمیدم که پیش خیلیا نباید دردودل کردzaps

ﻣﻐــــــــﺮﻭﺭ ﻧﯿﺴﺘـــــﻢ ..…!!
ﻓﻘﻂ ﺩﻧﯿــــــﺎ ﺑﻬﻢ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ
تـــــــﻮﺟﻪ ﺯﯾﺎﺩ
ﺑﯽتوﺟــــــــﻬﯽ میاره
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز که نه خیلی وقته که فهمیدم بعضیا چقد میتونن دو رو باشن ودیگران به سادگی گول اونا رو بخورن!
با اینکه ادعای خوب بودن میکنن!!!!
زندگی را خیلی جدی نگیر؛ هیچوقت زنده از دستش قسر در نخواهی رفت.
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که روزه بدون سحری آدمو از پا درمیاره. سحر خواب افتادم اه...
الانم دارم از حال میرم :(
مگر دل بستن همین نیست؟که دلت را به روی عالم و آدم ببندی؟ :)
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهميدم كه آدمايى هستن وجودشون مشكل سازه

آدمايى هستن كه باعث ميشن ديده بقيه به اشتباه راجب آدم تغيير كنه و به حدى كه حتى شك كنى نحسن !
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز که هیچ .. توی همه ی امروز هایی که گذشتن و تبدیل به دیروز و دیروز ها شدن فهمیدم که زندگی تنهایی نمیشه و سخته ..
و من برای تنها بودن آفریده نشدم

و سعی میکنم اطرافیانم رو نه به خاطر پر کردن تنهاییم بلکه به خاطر اینکه دوستشون دارم نرنجونم

امیدوارم که موفق باشم ....
قلبم ایستاد.!
به تماشــای رفتنت...

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که خیلیا بی انصافا

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم که ستایش عوض بشو نیس که نیسazsx
رمان های زیبای انجمن اثر نویسندگان توانا :

در عشق زنده باش | محمد رضا عباس زاده

رمان از نسل آفتاب|ثمین

رمان طلوع در سرزمین خدایان|الی نجفی
پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم ..
هر چقدر خوب باشی و مهربون با همه دقیقا به همون اندازه بهت نامردی میکنن و جوابت میشه نیش و کنایه..
نمیفهمم که چرا هیچ کدوم از دوستام باهام رو راست نبودن و فقط منم که سعی در حفظ احتراماشون دارم..
فقط امروز فهمیدم به هر کس نباید با توجه به مهربونی و بخشندگی خودت محبت کنی..باید به اندازه ی شعور و معرفتش مایه بزاری..
یک مدت که سرد و پاچه گیر بودم احترامم به همون امدازه بیشتر بود و مهم نبود چه رفتاری داشته باشم باهام مهربون بودن ..اما الان کسی که محبت میکنه و اخرشم زیر بار حرفای سنگین له میشه منم..باید بشم همون سگ پاچه گیری که بودم..
تو یک رابطه همیشه باید یکی داغون بشه و غرورش خورد بشه و من اون شخص نیستم..
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
امروز فهمیدم دارم با خودم بازی میکنمHuh
خدایا،زندگی جوریه که انگار یه مادر میخواد هم برنه هم بگه گریه نکنـ!
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
52 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۳-۰۲-۹۵, ۱۱:۲۹ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۳۰ ب.ظ)، v.a.y (۱۴-۱۰-۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، ×دختر بهار× (۱۸-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۳۴ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۷-۹۶, ۰۶:۵۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۵-۰۹-۹۸, ۰۹:۱۶ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۶-۹۸, ۰۲:۰۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، Ar.chly (۳۰-۰۴-۹۵, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، Mahdiye (۱۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، فرميسك (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Neda0077 (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، elham zelzele (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۷:۵۰ ب.ظ)، دختر ایران (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۱۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، heliia (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، آشوب (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ)، Death (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۷:۴۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ)، dakhtare-darya (۲۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۹-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، آیداموسوی (۳۱-۰۴-۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ)، fatemeh . R (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۰۰ ب.ظ)، #*Ralya*# (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، barooni (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، armiti (۱۳-۱۰-۹۴, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۷-۰۸-۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ)، Tabataba (۱۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۳۵ ق.ظ)، شقایق سرخ (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، hanane (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۵:۰۷ ق.ظ)، برف سیاه (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۷ ب.ظ)، M@rzi (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۴ ب.ظ)، پرند30 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۳۵ ب.ظ)، Amir ALI (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، دخترشب (۱۵-۰۸-۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ)، hananee (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۵:۲۶ ب.ظ)، طلسم شده (۲۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۶:۲۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۰-۰۶-۹۵, ۱۱:۳۶ ق.ظ)، Nasi.egh (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۱:۱۶ ق.ظ)، d.ali (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۶:۵۰ ب.ظ)، :)nafas (۲۷-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ)، taranomi (۲۹-۰۷-۹۶, ۰۱:۳۳ ب.ظ)، دختر ستاره (۱۰-۰۸-۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ)، nehal (۳۰-۰۱-۹۷, ۰۹:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان