اطلاعیه رمان

[*] سلام
[*] برای خواندن رمان مد نظرتون : پس از عضویت در انجمن به یکی از مدیرا پیام بدین و اسم رمان رو عنوان کنید تا رمان بررسی بشه
[*] برای ثبت نام کلیک کنید:لینک ثبت نام
[*]<<*****مسابقه بزرگ داستان کوتاه ِ کوتاه ِ انجمن ایران رمان ****>>

اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
زمان کنونی: ۲۹-۰۸-۹۷، ۱۲:۱۰ ق.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دخترعلی
آخرین ارسال: minaa
پاسخ 19287
بازدید 75251

اتاق گپ بچه هاى ايران رمان (اتاق شيطنت و مهربانى )
سلام
ریاضی خوندم.
نگران نباشید من رو سقفم.
صدا میاد؟به تو اتاق صدام میرسه؟انتن دارین ؟
هیچ  اتفاقی ،اتفاقی اتفاق نمی افتد.
پاسخ
سپاس شده توسط: نیـایــش ، دخترشب ، دخترشب
(۲۶-۰۸-۹۷، ۱۱:۲۹ ب.ظ)دخترشب نوشته: ممنون نیا
تو خوبی؟
ولش کن خودش باید تمیز کنه asna

‌اخ اخ اخ اخ اخ همین الان یادم افتاد دیسک کمر دارم.اوخ چقدر درد داره،خدا نصیب گرگ بیابون نکنه.
بی زحمت همون جارو رو بردار الی جان ی دستی به سر و رو اتاق بکش
من رو سقف بودم اتاق نریخته ولی خوب یکم سقف نشست کرده asna
خاکارو بی زحمت جمع کن،همسایه ها یاری کنید تا من اتاق داری کنم
پاسخ
شاعرم که هستی Tongue
با سقف نیای پایین لهمون کنی

پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، دخترشب
مطمئن نیستم که سقف ریزش نکنه

امید وارم بتونید فرار کنید و زنده و سلامت بمونید.دیگه خود دانید از ما گفتن بود :-2-42-:
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترشب
asna ‌مینی
به یک اتفاق خوب جهت افتادن نیازمندیم....
پاسخ
سپاس شده توسط: minaa ، minaa ، minaa
بلی؟؟؟ Tongueieir
پاسخ
سپاس شده توسط:
الان به خودت بخاطر داشتن ی دوستی مثل من ببال

الی بهت حسودیم میشه
کاش منم ی دوستی مثل مینا داشتم.
هعی روزگار...افسوس،افسوس asna
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جاى چى تو ايران رمان خاليه؟ دخترعلی 20 753 ۱۱-۰۳-۹۷، ۰۸:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Punisher
  دلخورى نويسندگان انجمن ايران رمان از كاربران عزيز دخترعلی 20 869 ۰۶-۰۵-۹۶، ۰۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Katayoon
  تکنیک شما برای نوشتن رمان؟ rozvahshi 1 189 ۳۰-۰۴-۹۶، ۱۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rozvahshi
  اتاق گپ بچه های ایران رمان - 1 لیلی 1,260 64,395 ۰۲-۰۴-۹۶، ۱۱:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۳-۰۷-۹۷, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، nafas (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۷:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۲۱-۰۵-۹۶, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، sadaf (۱۵-۰۷-۹۷, ۱۲:۲۱ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۹-۰۲-۹۷, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، v.a.y (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، R a n A (۱۴-۰۸-۹۶, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، مرتضی35 (۲۱-۰۴-۹۶, ۱۰:۱۸ ق.ظ)، .ShahrzaD. (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، Tasnim (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۹:۱۴ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۹-۰۸-۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ)، نويد (۲۷-۰۸-۹۷, ۱۱:۲۶ ب.ظ)، Katayoon (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۴:۳۵ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۶-۱۲-۹۶, ۰۵:۴۲ ب.ظ)، Aiden22 (۲۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، heliia (۱۹-۱۲-۹۶, ۱۱:۱۱ ب.ظ)، مارکیز (۰۳-۰۵-۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، Death (۲۷-۱۰-۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ)، *گیسو* (۰۵-۰۱-۹۷, ۰۷:۱۶ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۶:۳۵ ب.ظ)، nza3380 (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۳:۳۰ ب.ظ)، avapars (۱۷-۱۰-۹۶, ۰۱:۰۸ ب.ظ)، barooni (۲۳-۱۲-۹۶, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، Natali (۲۵-۰۷-۹۶, ۰۱:۰۳ ق.ظ)، aydil (۲۵-۰۸-۹۷, ۰۸:۲۱ ب.ظ)، ♥صنم♥ (۲۱-۱۱-۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۲:۳۰ ق.ظ)، برف سیاه (۲۲-۱۱-۹۶, ۰۸:۲۶ ب.ظ)، gandom (۰۲-۰۶-۹۷, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، zahra_ayyar (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۴:۱۷ ب.ظ)، Nasim_hgh (۰۱-۰۶-۹۷, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۶-۹۷, ۰۷:۵۰ ق.ظ)، zo68 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، دخترشب (دیروز, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، AsαNα (۱۴-۱۱-۹۶, ۱۲:۲۶ ق.ظ)، nazanin_prsh (۱۵-۰۵-۹۶, ۰۷:۳۷ ب.ظ)، Living Corpse (۱۰-۰۴-۹۶, ۱۰:۴۱ ق.ظ)، _AYNAZ_ (۰۳-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ)، الف.الف (۲۷-۰۵-۹۶, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۱۸-۰۴-۹۶, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، nil2001 (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۴:۱۶ ب.ظ)، دخترعلی (۲۷-۰۸-۹۷, ۰۷:۴۰ ق.ظ)، li.li.pot (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۴:۰۸ ب.ظ)، annna (۰۴-۰۶-۹۶, ۱۱:۱۵ ب.ظ)، سانی (۲۳-۱۱-۹۶, ۰۶:۳۹ ب.ظ)، daryaeearam (۱۳-۰۶-۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ)، .AtenA. (۱۳-۱۰-۹۶, ۱۲:۳۴ ب.ظ)، ایانا (۲۱-۰۸-۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ)، دختربهار (۰۹-۰۱-۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ)، Land star (۱۷-۰۶-۹۷, ۰۵:۳۳ ب.ظ)، •Vida• (۰۱-۱۱-۹۶, ۰۵:۲۹ ب.ظ)، دانا (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۱۷-۰۷-۹۶, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، salina (۲۹-۰۵-۹۶, ۰۲:۲۸ ق.ظ)، ساسی (۱۷-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، !!Tina!! (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۴:۱۱ ب.ظ)، نیلو55 (۳۰-۰۵-۹۶, ۰۹:۴۸ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۲۳-۰۸-۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ)، Elesa (۲۰-۰۷-۹۶, ۱۱:۵۶ ب.ظ)، بارانا80 (۰۸-۰۲-۹۷, ۰۴:۰۴ ب.ظ)، رویای خیس (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۳:۰۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۰۴-۰۵-۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، P.A✔ (۰۴-۰۷-۹۶, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، alirezaa_shah (۳۰-۰۷-۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، taranomi (۲۷-۰۸-۹۷, ۰۶:۱۵ ب.ظ)، maTisA (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، نیاز۲ (۲۱-۰۹-۹۶, ۰۲:۰۱ ب.ظ)، هاجر (۰۵-۰۴-۹۶, ۰۸:۴۹ ق.ظ)، بهار قربانی (۳۱-۰۶-۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ)، مهرسا1383 (۰۱-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، Reza74 (۳۰-۱۱-۹۶, ۱۰:۳۰ ب.ظ)، Mahsa.s (۱۱-۰۷-۹۶, ۰۷:۱۹ ب.ظ)، "فاطیما79" (۲۶-۰۴-۹۶, ۰۷:۲۸ ب.ظ)، بهار نارنج (۰۹-۱۰-۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ)، $MoNtHs OfF$ (۲۰-۰۷-۹۶, ۰۹:۲۰ ب.ظ)، AsaL_k (۰۸-۰۴-۹۶, ۰۷:۵۱ ب.ظ)، maria omid (۱۰-۰۴-۹۶, ۰۱:۲۵ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۸:۱۲ ق.ظ)، rain12 (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ)، امیرارین (۳۰-۰۴-۹۶, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، fariba") (۱۴-۰۴-۹۶, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، Asal.b (۱۹-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۴ ق.ظ)، *MahLa* (۲۰-۰۴-۹۶, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، مریم1234 (۲۹-۰۴-۹۶, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، Amirali.ajam (۲۲-۰۵-۹۶, ۱۰:۰۷ ق.ظ)، ♥فاطیما♥ (۲۶-۱۰-۹۶, ۰۶:۲۰ ب.ظ)، rozvahshi (۳۰-۰۴-۹۶, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، فرزانه نصیری (۲۳-۰۵-۹۶, ۰۹:۱۰ ق.ظ)، Biblo (۰۳-۰۵-۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ)، ._.hadis._. (۰۹-۰۵-۹۶, ۰۴:۲۵ ق.ظ)، Justin_Bieber (۲۲-۰۵-۹۶, ۰۶:۵۱ ب.ظ)، ×آرش× (۱۲-۰۵-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، فهیمه خردمند (۱۶-۰۵-۹۶, ۱۲:۴۹ ب.ظ)، Tofighi (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، meli770 (۱۸-۰۵-۹۶, ۰۳:۴۳ ب.ظ)، Miss_leili (۲۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۲۶ ق.ظ)، N-A-F-A-S (۰۵-۱۱-۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، Mm.ss (۲۱-۰۶-۹۶, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، ادمین (۱۰-۰۶-۹۶, ۱۰:۳۱ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان