امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با انجمن مشكل داريد ؟
(۳۰-۰۸-۹۱، ۰۳:۱۰ ب.ظ)نفس نوشته: خوب اینم تست خودم باید باید الان.....
يوزرت رو چك كردم ، هيچ مشكل نداره
با يه مرورگر ديگه آزمايش كن
به نام خدایی که به گل ، خندیدن آموخت . . .
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، لیلی ، عسل6
با سلام
من يه مشكل دارم و اونم اينه كه وقتي از طريق گوشي همراه وارد سايت ميشم به عنوان ميهمان ثبت ميشم
وقتي هم كه رمز عبورم رو ميزنم ، ميگه اشتباهه .
چرا؟
اينه همه دستايي كه منتظر بارونه
يكي اون بالا نشسته كه خودش ميدونه
ميدونه كاريه كه فقط خودش ميتونه
دستاي خالي رو خالي برنميگردونه
.mara.
پاسخ
(۲۷-۰۹-۹۱، ۰۷:۵۱ ب.ظ)آرزو نوشته: با سلام
من يه مشكل دارم و اونم اينه كه وقتي از طريق گوشي همراه وارد سايت ميشم به عنوان ميهمان ثبت ميشم
وقتي هم كه رمز عبورم رو ميزنم ، ميگه اشتباهه .
چرا؟
سلام
ازچند تا کاربر در مورد ورودشون با گوشی سوال کردم مشکلی نداشتن
شاید برای شما هم لحظه ای باشه
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، عسل6
با سلامي دوباره

منم چند بار وارد كردم ، ولي بعد از چند بار ميزنه ، فقط سه مرتبه حق آزمايش داريد يا چيزي شبيه به اين
.mara.
پاسخ
سپاس شده توسط: لیلی ، .RaHa. ، عسل6
(۲۸-۰۹-۹۱، ۱۰:۱۹ ق.ظ)آرزو نوشته: با سلامي دوباره

منم چند بار وارد كردم ، ولي بعد از چند بار ميزنه ، فقط سه مرتبه حق آزمايش داريد يا چيزي شبيه به اين

سلام
آرزو جان من چون تو خونه نت ندارم همیشه با گوشی وارد سایت میشم و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم
شاید به خاطر رمزت باشه ...برا رمز عبورت از اعداد استفاده کن و ببین دوباره همین مشکلو داری یا نه ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، .RaHa. ، عسل6
(۲۸-۰۹-۹۱، ۱۰:۲۷ ق.ظ)لیلی نوشته:

سلام
آرزو جان من چون تو خونه نت ندارم همیشه با گوشی وارد سایت میشم و تا حالا هم هیچ مشکلی نداشتم
شاید به خاطر رمزت باشه ...برا رمز عبورت از اعداد استفاده کن و ببین دوباره همین مشکلو داری یا نه ؟

سلام ليلي جان يعني رمز عبورم رو عوض كنم ؟
با به كدوم قسمت برم ؟
.mara.
پاسخ
(۲۸-۰۹-۹۱، ۱۱:۲۷ ق.ظ)آرزو نوشته:

سلام

با به كدوم قسمت برم ؟
توي كنترل پنل قسمت راست گزينه اي به نام تغيير رمز ورود داره كه ميتوني رمزتو عوض كني
پاسخ
سپاس شده توسط: آرزو ، .RaHa. ، لیلی ، عسل6
(۲۸-۰۹-۹۱، ۱۱:۵۸ ق.ظ)admin نوشته:
(۲۸-۰۹-۹۱، ۱۱:۲۷ ق.ظ)آرزو نوشته:

سلام

با به كدوم قسمت برم ؟
توي كنترل پنل قسمت راست گزينه اي به نام تغيير رمز ورود داره كه ميتوني رمزتو عوض كني

مرسي مدير
ممنون از رسيدگي تون
.mara.
پاسخ
سپاس شده توسط: admin ، .RaHa. ، لیلی ، عسل6
سلام ببخشید من روزایه اول عضویتم تویه سالنامه یه چیزیو وارد کردم که ولی الان هر چی میگردم پیداش نمیکنم یه مورد تبریک تولد بود الان که تویه سالنامه میرم تویه هر روزش تبریک تولد هست ولی اونی که مورد نظر منه نیست من خودم تویه اون روز خاص یه چیزی نوشته بودم حالا چیکارش کنم؟
زندگی مثل آب توی لیوان ترک خورده میمونه... بخوری، تموم میشه...نخوری، حروم میشه... از زندگیت لذت ببر... چون در هر صورت تموم میشه...
پاسخ
سپاس شده توسط: .RaHa. ، admin ، لیلی ، عسل6
کسی نیست جواب منو بده؟dviaazxcdfghtyui
زندگی مثل آب توی لیوان ترک خورده میمونه... بخوری، تموم میشه...نخوری، حروم میشه... از زندگیت لذت ببر... چون در هر صورت تموم میشه...
پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۰۱-۰۴-۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، nafas (۲۹-۰۲-۰, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، لیلی (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، sadaf (۱۸-۰۸-۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۲-۰۳-۹۵, ۱۰:۳۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۹-۰۴-۹۹, ۰۸:۴۲ ب.ظ)، v.a.y (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۵:۵۰ ب.ظ)، Afsaneh (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۱ ق.ظ)، maedeh (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۳:۴۸ ب.ظ)، Safsaf (۲۶-۰۴-۹۷, ۰۷:۵۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۱۲-۹۵, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ)، نیایش88 (۰۵-۰۵-۹۵, ۱۱:۴۰ ق.ظ)، Tasnim (۲۷-۱۱-۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۳۱-۰۳-۰, ۰۵:۰۷ ب.ظ)، مامان زهرا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۴-۱۱-۹۵, ۰۴:۲۲ ق.ظ)، نويد (۳۰-۰۸-۹۹, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۱ ب.ظ)، Ar.chly (۲۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۳-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۲ ب.ظ)، SilentCity (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۵ ب.ظ)، hedy (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۱۳ ب.ظ)، • Niha • (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۶ ق.ظ)، s@mir@ (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۲۷ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۸-۰۸-۹۴, ۰۱:۱۷ ب.ظ)، mercede (۲۱-۰۵-۹۴, ۰۵:۵۲ ب.ظ)، "MJ" (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ)، ghazaleh (۰۵-۰۶-۹۴, ۱۰:۴۹ ب.ظ)، نیاز (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۶:۴۹ ب.ظ)، paniz1989 (۰۶-۰۷-۹۴, ۱۲:۱۲ ق.ظ)، Aiden22 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، elham zelzele (۰۶-۰۸-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، *آسمان آبی* (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، دختر ایران (۱۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۳۲ ق.ظ)، €ستايش€ (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، سرنای را (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، eris (۰۶-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۸:۵۲ ق.ظ)، آشوب (۱۹-۰۸-۹۴, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، HACKER80 (۲۷-۰۶-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، asi_0098 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۵-۰۶-۹۴, ۰۱:۵۱ ب.ظ)، za79 (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ)، hannaneh (۲۲-۰۴-۹۴, ۱۲:۲۱ ق.ظ)، رادوین (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، Death (۲۲-۰۳-۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ)، deli67 (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۸ ب.ظ)، f-samiee-g (۱۹-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۰ ق.ظ)، Reyhaneh.Z (۰۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۵۵ ب.ظ)، Mobina zarei (۱۰-۰۵-۹۴, ۰۶:۳۸ ق.ظ)، fatemeh ghasemi (۱۴-۰۵-۹۴, ۰۴:۵۴ ب.ظ)، 2fan2314 (۰۶-۰۸-۹۴, ۰۷:۴۶ ب.ظ)، .:Mahdis (۱۵-۰۵-۹۴, ۰۲:۴۸ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۰-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ)، T a R a N e (۱۸-۰۲-۹۵, ۰۹:۲۲ ب.ظ)، رزبیتا (۲۴-۰۶-۹۴, ۰۲:۵۳ ب.ظ)، خیات (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، mania (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، امید (۲۴-۰۶-۹۴, ۱۲:۳۹ ب.ظ)، nza3380 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، sarika (۰۷-۰۸-۹۴, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، fatemeh . R (۲۱-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، gelavizh (۰۳-۰۷-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، #*Ralya*# (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۳۶ ب.ظ)، Saffa (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۲۴ ب.ظ)، pani1989 (۰۳-۰۸-۹۴, ۰۳:۲۵ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۱-۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ)، بهار۲۳ (۰۳-۰۹-۹۴, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۲:۴۳ ب.ظ)، aydil (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۲۶ ق.ظ)، صنم بانو (۳۰-۰۳-۰, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، نفس2015 (۰۳-۰۹-۹۴, ۱۱:۱۰ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۲-۹۵, ۰۳:۲۳ ب.ظ)، elijoon267 (۲۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، برف سیاه (۱۸-۰۹-۹۶, ۰۶:۴۵ ب.ظ)، .Arman. (۲۰-۰۵-۹۵, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، bahari (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۱:۳۸ ب.ظ)، عسل6 (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ)، bahana61 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، نفس76 (۲۸-۰۲-۹۵, ۰۴:۱۲ ب.ظ)، noura (۲۰-۰۲-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، Sh@mim (۱۶-۰۲-۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ)، طلایی (۳۱-۰۳-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، malihe95 (۱۹-۰۲-۹۵, ۱۲:۳۷ ب.ظ)، پریا14 (۱۹-۰۲-۹۵, ۰۲:۵۸ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۵-۹۵, ۰۶:۵۵ ب.ظ)، نازنين (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ثـمین (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۵ ب.ظ)، maryamix (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، shaparak75 (۰۲-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ)، sarin (۰۷-۰۵-۹۵, ۱۱:۳۹ ق.ظ)، دخترشب (۳۰-۰۳-۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ)، Sezar (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۱۲ ب.ظ)، Saramah (۲۶-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۹ ق.ظ)، AsαNα (۲۰-۰۹-۹۶, ۰۳:۳۲ ق.ظ)، ft.samadi (۰۴-۰۵-۹۵, ۱۰:۱۹ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان