امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال رو با سوال جواب بدید
آيا جرمى قريب الوقوع نيست ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
آيا وقت آن نيست كه ايمان بياوريم؟ D:
پاسخ
سپاس شده توسط:
ایا ایمان یه اسلحه در برابر شیطان است؟!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
مگر به قرآن اعتقاد ندارید ؟ HuhHuhHuh
پاسخ
سپاس شده توسط:
ايا اعتقاد به اين مورد ذكر شده مهم است ؟! xcvl
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
آيا شما نميدانيد ايمان ايرانى ها اسلحه واقعيشان در دفاع مقدس بود ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
دفاع مقدس ديگر چيست ؟! xcvl
[url=http://s2.server-dl.asia/mr-reese/single/july/week1/Lindsey%20Stirling%20-%20The%20Arena%20-%20MP3%20128.mp3][/url]
پاسخ
سپاس شده توسط:
اصلا چرا بحث رفت سمت جنگ؟!
بهتر نیست از صلح و ارامش حرف بزنیم!؟
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
از صلح حرف بزنیم که چی بشه مثلا ؟
یاد گرفته ام در خوشی هایم ...
کسی را شریک خنده هایم نکنم ...
چون یاد داده اند در غصه هایم ...
کسی شریک گریه هایم نیست ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
آيا صلح به از جنك نمى باشد ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیا تو جواب بده چیستان و معما.... بانو 164 38,737 ۱۶-۱۱-۹۹، ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  ۲ سوالی که با جواب دادن به آن ها ضریب هوشی شما تقریباً مشخص خواهد ش? AsαNα 4 331 ۲۲-۱۰-۹۶، ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  باهوشا جواب بدن میره بالا یا پایین !!1؟؟؟ reihoon 24 2,171 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
47 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، sadaf (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، آرزو (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، zahra16 (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Mahdiye (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، *گیسو* (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، nza3380 (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، revota1999 (۲۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، barooni (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، maryamix (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، ft.samadi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، hananee (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، sara bano (۰۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، nil2001 (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، نازیا.. (۰۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، daimond.m (۰۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، Z A H R A (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، M_o_n_a (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، setareh1 (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، fars4pic (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، d.ali (۰۵-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، Land star (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، Eman14 (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، :)nafas (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۹ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان