امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال رو با سوال جواب بدید
ایا مردم جهان از جنگ خسته نشده اند؟؟؟

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:
آیا می شود به جنگ خاطرات رفت؟!
راستی چقدر خاطرات خوب تو زندگیت داری؟!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
موقع یادآوری خاطراتت خوشحال میشی یا ناراحت؟؟
یاد گرفته ام در خوشی هایم ...
کسی را شریک خنده هایم نکنم ...
چون یاد داده اند در غصه هایم ...
کسی شریک گریه هایم نیست ...
پاسخ
سپاس شده توسط:
به نظر تو میشه یکی تمام خاطرات خوش یا تلخ یاشه؟ فکر نمیکنی هر دو وجود داره..؟
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
به جز اينا خاطرات شور و تند هم هست درسته ؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
چرا باید بذاریم خاطرات تلخ آزارمون بدن؟!
"مهربانی" مهمترین اصل "انسانیت" است .
اگر کسی از من کمک بخواهد یعنی من هنوز روی
زمین ارزش دارم.
پاسخ
سپاس شده توسط:
مگه نمیگن دنیا فقط فقط دو روزه ؟؟؟؟؟ asna
پاسخ
سپاس شده توسط:
توام اعتقاد داری که این حرف درسته ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
اعتقاد را تعريف مونموييد؟
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
پاسخ
سپاس شده توسط:
یعنی بلد نیستی؟
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بیا تو جواب بده چیستان و معما.... بانو 164 39,876 ۱۶-۱۱-۹۹، ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: هویدا مهرزاد
  ۲ سوالی که با جواب دادن به آن ها ضریب هوشی شما تقریباً مشخص خواهد ش? AsαNα 4 338 ۲۲-۱۰-۹۶، ۰۶:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: taranomi
  باهوشا جواب بدن میره بالا یا پایین !!1؟؟؟ reihoon 24 2,184 ۲۳-۰۱-۹۶، ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh r

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
47 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۰۷ ق.ظ)، sadaf (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، آرزو (۱۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ)، laya (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۵۶ ق.ظ)، zahra16 (۰۳-۰۶-۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ)، hadis hpf (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۴ ب.ظ)، Mahdiye (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۸ ق.ظ)، • Niha • (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۴:۰۴ ق.ظ)، *گیسو* (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ)، آیداموسوی (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۳:۰۶ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، nza3380 (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۰ ب.ظ)، revota1999 (۲۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ)، barooni (۱۹-۰۶-۹۵, ۱۲:۱۹ ق.ظ)، صنم بانو (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، برف سیاه (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ)، عسل6 (۱۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۳ ب.ظ)، ثـمین (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۱:۱۲ ب.ظ)، maryamix (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ)، AsαNα (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۲:۱۰ ب.ظ)، ft.samadi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، hananee (۲۹-۰۷-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، sara bano (۰۶-۰۶-۹۵, ۰۱:۰۲ ق.ظ)، Baran123 (۲۲-۰۶-۹۵, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۶-۹۵, ۰۳:۴۰ ق.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۹-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ)، nil2001 (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ)، نازیا.. (۰۵-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۴ ب.ظ)، daimond.m (۰۶-۰۶-۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ)، Z A H R A (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۳-۰۸-۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ)، M_o_n_a (۱۳-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، setareh1 (۲۵-۱۲-۹۵, ۰۱:۱۰ ب.ظ)، fars4pic (۲۶-۰۶-۹۵, ۰۲:۰۰ ب.ظ)، d.ali (۰۵-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۰ ب.ظ)، Land star (۰۴-۰۱-۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، Eman14 (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۱:۳۱ ب.ظ)، :)nafas (۲۱-۱۰-۹۵, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۹:۵۲ ق.ظ)، ♥هستی♥ (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۰۵-۰۱-۹۶, ۰۱:۴۷ ق.ظ)، Fatemeh r (۲۳-۰۱-۹۶, ۰۲:۵۹ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان