امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:. مشاعره با اشعار کاربران انجمن .:.
من سردرگمم در این دنیای بیهوده..
جای که همه چیز برای دیگران بوده..
چهره ها همه به من لبخند میزنند..
اما با افکار است که از پشت خنجر میزنند..
ادمهای دورو و خیانت کارو و خراب
نمی دانم چرا جسمم در این دنیاست..
ما را به نیمه پر لیوان چه کار ¿?
این باقی سمیست که پیشتر خورده ام..

پاسخ
سپاس شده توسط:
تو را نمی دانم اما من هنوزچشمم به جاده است
تو را نمی دانم اما من هنوز شاخه گلی سرخ در دست دارم
تو را نمی دانم اما من هنوز نامه را به دست باد می دهم
تو را نمی دانم اما من هنوز مسافر کوچه هستم

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت،غصه هم می گذرد،!آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند،لحظه ها عریانند. به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart فاصله ی غزل | فاطمه سلیم زاده کاربر انجمن ایران رمان Faty khanm 26 2,256 ۱۱-۱۱-۹۹، ۱۲:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Faty khanm
  مهدى جان|محمودى كاربر انجمن ايران رمان محمودی 22 1,312 ۲۸-۰۹-۹۹، ۰۶:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: محمودی
  هفته ای یک روز با پسر عمه ام ناصر| دختر علی کاربر انجمن ایران رمان d.ali 5 747 ۲۰-۰۶-۹۷، ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: d.ali

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
46 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ)، لیلی (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ)، sadaf (۲۰-۱۰-۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، ~mahdis~ (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، v.a.y (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۵:۰۹ ب.ظ)، *Zahra* (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۲:۱۹ ق.ظ)، N!rvana (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۳:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۲-۰۳-۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۲-۱۲-۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ)، hadis hpf (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۵ ب.ظ)، نويد (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۲:۴۲ ب.ظ)، n@st@r@n (۲۵-۰۴-۹۴, ۱۲:۱۴ ق.ظ)، Ar.chly (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۴:۴۹ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، SilentCity (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۲:۲۲ ب.ظ)، hedy (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ)، • Niha • (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۶:۴۷ ب.ظ)، s@mir@ (۲۳-۰۴-۹۴, ۱۱:۵۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۲:۵۳ ق.ظ)، نیاز (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۳۳ ق.ظ)، forough (۲۴-۰۴-۹۴, ۱۱:۴۲ ق.ظ)، ♢Toktam♢ (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۱:۵۹ ق.ظ)، دختر ایران (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، الهه ی شب (۳۱-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۰ ق.ظ)، alya (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)، heliia (۰۸-۰۷-۹۴, ۱۰:۰۵ ب.ظ)، eris (۲۵-۰۴-۹۴, ۰۷:۴۷ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، آشوب (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۶ ق.ظ)، سهیلا (۳۱-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۳ ب.ظ)، فاطمه27 (۱۹-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۳ ق.ظ)، f-samiee-g (۱۳-۰۵-۹۴, ۰۴:۲۴ ب.ظ)، MaryaM_sh (۰۲-۰۸-۹۴, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، nza3380 (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۹:۳۹ ب.ظ)، *hasti* (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۷:۲۳ ب.ظ)، armiti (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۲:۵۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۰۵-۱۰-۹۴, ۰۶:۱۲ ب.ظ)، برف سیاه (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۵۶ ب.ظ)، athena71 (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ)، hananee (۰۶-۰۵-۹۵, ۱۰:۰۴ ب.ظ)، m@hshid (۰۶-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، shab mahtabi (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۹ ب.ظ)، d.ali (۰۲-۰۲-۹۶, ۰۲:۰۷ ب.ظ)، دختربهار (۱۳-۰۹-۹۵, ۱۰:۵۸ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان