امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همین لحظه همین الان داری به چی فکر میکنی؟
به شبهاى قدرى که گذشت و عمرى که پيش روستzaps
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
به اینکه چرا همه انقد ساکتن؟
چرا هیچ فعالیتی نیست سوت و کوره چقد[عکس: dfgh.gif]
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
(۲۸-۰۳-۹۶، ۱۰:۳۸ ب.ظ)taranomi نوشته: به اینکه چرا همه انقد ساکتن؟
چرا هیچ فعالیتی نیست سوت و کوره چقد[عکس: dfgh.gif]
به حرف ترنمی فکر میکنم
و جوابش که میشه چون فعال ها دیگه نیستن
سپاس شده توسط:
به این که کلاس های تابستونه فیزیکم از فردا شروع میشن و این درس ها تابستون هم دست از سرم برنمیدارنzapstwol

اینکه چقدر خدا خوبهmara

اینکه دارم به خواسته های منطقیم میرسم و خدا جواب دعاهام تو شب های قدر رو داد Shy
" رمان زیبا "
می نویسم زیبا ترین عاشقانه هارا ، نه برای افسوس نه برای غم..
بخوانی ، عشق بدانی و بورزی و بخندی...
سپاس شده توسط:
به کارى که کردم و نميدونم درست بود يا غلطdfgh
از یهـ جاییـ بهـ بعدـ اگر نریـ خـــــری !
سپاس شده توسط:
(۲۹-۰۳-۹۶، ۰۸:۳۲ ق.ظ)*صنم* نوشته: به کارى که کردم و نميدونم درست بود يا غلطdfgh
ایشالا که درست بوده خواهر
غصه نخور
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی...
سپاس شده توسط:
به اینکه چیزی نیست حل میشه

هوو جون توام کلا فکرنکن به کارت هرچی بوده درست بوده[عکس: tongue.gif]
برای هر دردی دو درمان است:

سکوت و زمان
سپاس شده توسط:
به اینکه واقعااااا فردا چی میشه؟Undecided
سپاس شده توسط:
به اينكه گاهى چقدر بايد صبور باشى
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

سپاس شده توسط:
به متن قشنگ این اهنگ

نگرانت می شدم
نمی دیدمت حتی چند ساعت
به بودن تو
دلم عاشقونه کرده بود عادت
ولی فایده نداشت اون همه تلاش
تو رسیده بودی به آخراش
از خدا می خوام
روزات بگذره خوشحال و راحت
از ته دلم
زندگی رو با عشق می خوام واست
باز خیسه چشام
ولی نمی خوام دل تو بسوزه دیگه برام
بدون تو شبام پر از غم و سرماست
آره بدون تو ته راهمه ته دنیاست
بدون تو شبام پر از غم وآهه
اگه تنها بری می بینی آخرش
اشتباهه آره این گناهه
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دوست داری همسراینده ات اهل کدوم شهر باشه marjanjooon 37 2,802 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۸:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•
  فکر میکنی اگه خدا بخواد از 1 تا 20 معدل زندگیتو بهت بده چند میشی؟ .fatemeh 43 2,534 ۲۷-۰۱-۹۶، ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: barooni
  •میخوای بهت بگم چندتا خواهر برادر داری!• barooni 13 738 ۲۶-۰۱-۹۶، ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۱-۱۲-۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ)، لیلی (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، sadaf (۰۶-۰۵-۹۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)، varesh (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، آرزو (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ~mahdis~ (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۷ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۱۱-۱, ۱۰:۴۴ ق.ظ)، v.a.y (۰۹-۰۴-۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، adonis (۲۱-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، N!rvana (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۴۵ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۰۱-۰۶-۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ)، zahra16 (۲۴-۰۵-۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۰-۰۳-۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، yasaman2001 (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۰ ق.ظ)، elena.r (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۳ ق.ظ)، saba93 (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، نويد (۰۹-۰۹-۹۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ)، n@st@r@n (۱۵-۰۴-۹۴, ۰۳:۵۴ ق.ظ)، Katayoon (۱۴-۰۵-۹۶, ۰۱:۵۰ ق.ظ)، nika_beny (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۱:۴۰ ب.ظ)، خانوم معلم (۲۲-۰۶-۹۵, ۰۷:۵۰ ق.ظ)، Mahdiye (۱۴-۰۶-۹۵, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، SilentCity (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۳۶ ب.ظ)، hedy (۱۳-۰۴-۹۵, ۰۲:۴۰ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۳-۰۸-۹۵, ۰۲:۴۷ ب.ظ)، • Niha • (۲۷-۰۹-۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ)، ****Dayan**** (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۹ ق.ظ)، amirhossein (۰۵-۰۴-۹۴, ۰۶:۰۴ ب.ظ)، mercede (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۱۷ ب.ظ)، sara.samii (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۲۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، ghazaleh (۰۷-۰۶-۹۴, ۰۴:۱۰ ب.ظ)، نیاز (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۰۰ ق.ظ)، mahsa.b (۰۶-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۲ ب.ظ)، Aiden22 (۱۰-۰۵-۹۶, ۱۱:۵۷ ب.ظ)، Rahele (۰۶-۰۴-۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ)، raha22 (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۳ ق.ظ)، Neda0077 (۰۸-۰۶-۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ)، Ghazaleh.gh (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، elham zelzele (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۲-۰۴-۹۴, ۰۵:۱۸ ب.ظ)، الهه ی شب (۰۱-۰۵-۹۴, ۰۲:۲۳ ب.ظ)، raha..79 (۲۸-۰۸-۹۴, ۱۱:۰۳ ب.ظ)، €ستايش€ (۱۴-۰۴-۹۴, ۰۵:۳۸ ق.ظ)، سرنای را (۰۴-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۲ ب.ظ)، heliia (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۵:۵۱ ب.ظ)، Kimia.02 (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۱:۲۲ ب.ظ)، eris (۱۲-۰۵-۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ)، آشوب (۳۰-۰۲-۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ)، فاطمه27 (۰۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ)، azaz (۱۲-۰۴-۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ)، hannaneh (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۸ ب.ظ)، Death (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ)، deli67 (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۷:۱۸ ب.ظ)، *گیسو* (۲۰-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۵ ب.ظ)، afrooz (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۶ ق.ظ)، 2fan2314 (۲۳-۰۸-۹۴, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، آیداموسوی (۲۸-۰۶-۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، T a R a N e (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۵:۵۳ ب.ظ)، رزبیتا (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۰۲ ب.ظ)، RASHNOU (۰۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۲ ق.ظ)، dokhtarehava (۲۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۳۴ ب.ظ)، هبوط (۲۵-۰۷-۹۴, ۰۴:۰۰ ب.ظ)، mania (۳۰-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۳ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، مهسا هسدم (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۵:۰۶ ب.ظ)، pooyan (۲۸-۰۶-۹۴, ۰۸:۱۵ ب.ظ)، nza3380 (۲۱-۰۶-۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ)، posiedon (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، delnazkhosravi (۲۷-۰۶-۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ)، sarika (۰۶-۱۰-۹۴, ۱۱:۳۰ ب.ظ)، fatemeh . R (۰۱-۰۶-۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ)، #*Ralya*# (۳۰-۰۵-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، avapars (۲۸-۰۲-۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ)، barooni (۲۶-۰۵-۹۵, ۱۰:۵۳ ب.ظ)، Natali (۰۷-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۸ ق.ظ)، aydil (۰۶-۰۹-۹۴, ۰۶:۵۳ ب.ظ)، ****نگار**** (۱۹-۰۸-۹۴, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۰۸-۹۶, ۱۱:۲۹ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۶-۰۸-۹۴, ۰۴:۱۱ ق.ظ)، فائزه 2 (۳۰-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۵ ق.ظ)، نفس2015 (۰۵-۰۹-۹۴, ۰۹:۰۴ ب.ظ)، sahar* (۱۵-۱۰-۹۴, ۱۰:۳۵ ب.ظ)، hanane (۳۱-۰۳-۹۵, ۰۹:۵۹ ق.ظ)، برف سیاه (۰۴-۰۸-۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ)، .Arman. (۰۵-۰۵-۹۵, ۰۸:۳۹ ب.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۵-۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ)، مشیانه راد (۰۵-۰۳-۹۵, ۰۶:۵۵ ق.ظ)، پرندیس (۰۶-۰۳-۹۵, ۰۸:۲۲ ق.ظ)، AŋɨsA♪E (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ)، tara3079 (۰۸-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، M@rzi (۰۳-۰۴-۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ)، ثـمین (۲۲-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۰ ب.ظ)، maryamix (۱۸-۰۶-۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، mahla_nazari (۲۹-۰۳-۹۶, ۱۲:۵۸ ق.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۲-۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ)، AsαNα (۱۳-۱۱-۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان