انجمن ايران رمان

به امضا نفر قبلی گیر سه پیچ بده...
زمان کنونی: ۰۱-۰۹-۹۶، ۰۷:۱۲ ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سفیدبرفی
آخرین ارسال: ستاره ی احساس
پاسخ 506
بازدید 12003

به امضا نفر قبلی گیر سه پیچ بده...
لازم نیست اینو گفت
ولی قشنگه
آمدن ' بودن ' شدن ' رفتن
سپاس شده توسط:
نشونه خاص بعضیاس ،مشکلات جامعه میشه شد امضا ؟؟؟؟؟
به فکر یه اتصالم
بین خودم وخدای خودم:)
سپاس شده توسط:
(۱۹-۱۲-۹۵، ۰۶:۴۶ ب.ظ)غزل80 نوشته:
(۱۹-۱۲-۹۵، ۰۶:۴۳ ب.ظ)*صنم* نوشته: الان حتما کلى هم خوشحا لى بابت اين امضاى مسخرت. کلا تو 4 کلمه خواستى همه چيو بگى. واه واه اينم شد امضا. بايد کلى به مخمون فشار بياريم تا منظورتو بفهميم.آخه چرا اينقدر از مخ نازنين آدم کار مى کشين. خو من اگه مى خوااستم اينقدر به مخم فشار بيارم که مى رفتم دانشمند مى شدم.عه. azsx
حالا تو خودتو حرص نده TongueTongue
asnaممنون بابت نگرانيت جهت حرص خوردن من
در کنار خاطراتم
تو را زنده می بینم، ای یگانه هستی ام ...
سپاس شده توسط:
ياد سياوش و سر کچلش ميفتمazsx
در کنار خاطراتم
تو را زنده می بینم، ای یگانه هستی ام ...
سپاس شده توسط:
حس میکنم بدرد دل و قلوه دادن یا نوشتن روی کادو میخوره:)دی:
از کسی که بهت دروغ گفته نپرس : چرا؟
چون با یه دروغ دیگه قانعت میکنه …
سپاس شده توسط:
واقعا حرف جالب ودرستیه.mara
بی تو اینجا همه در جنس ابد تبعیدند
سال ها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
سپاس شده توسط:

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  میخوای چی چیزی تو رفتار نفر قبلی تغییر کنه؟ دختر ستاره 45 211 ۲۷-۰۸-۹۶، ۰۳:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: *صنم*
  اگه نفر قبلی شام بیاد خونتون چی بهش میدی؟ AsαNα 203 1,153 ۲۸-۰۵-۹۶، ۰۹:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: دخترعلی
  اگه بفهمی نفر قبلی همسایته ،چیکا میکنی؟ heliia 287 4,858 ۲۳-۰۵-۹۶، ۰۸:۲۹ ق.ظ
  چن تا از خصوصیات نفر قبلی رو بگو؟؟؟؟؟؟ nafas:) 323 4,640 ۳۰-۰۳-۹۶، ۱۰:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: $MoNtHs OfF$
Wink چه نقشی به نفر قبلی میدی؟؟؟ •Vida• 186 2,090 ۲۱-۰۳-۹۶، ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: •Vida•
  نفر بعدی بگه نفر قبلی بهش میاد خیلی ... باشه ! AsαNα 190 1,710 ۰۱-۰۱-۹۶، ۱۱:۱۲ ق.ظ
Brick غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه؟؟؟ عسل6 244 3,443 ۲۶-۱۲-۹۵، ۰۷:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hananee
Heart به نظرت نفر قبلی در سخونه آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ nafas:) 184 4,007 ۲۶-۱۲-۹۵، ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: hananee
  به نظرت نفر قبلی با کی ازدواج میکنه ؟ •Vida• 229 2,596 ۲۶-۱۲-۹۵، ۰۶:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: :)nafas
  نفر قبلی یه کلمه انگلیسی با حرف آخر کلمه قبلی بگه hadis hpf 542 14,056 ۲۵-۱۲-۹۵، ۱۰:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: hadis hpf

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
94 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ)، زینب سلطان (۱۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۴۷ ب.ظ)، N!rvana (۲۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ)، ستاره عشق (۲۳-۱۲-۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۶:۰۱ ب.ظ)، .ShahrzaD. (۱۲-۱۰-۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ)، Tasnim (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۹:۳۷ ب.ظ)، ملکه برفی (۰۵-۱۲-۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ)، سفیدبرفی (۱۵-۰۶-۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ)، hadis hpf (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، نويد (۱۷-۰۱-۹۶, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Katayoon (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۱ ب.ظ)، خانوم معلم (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ)، FaAEzZe (۲۲-۰۳-۹۵, ۱۱:۲۷ ب.ظ)، SilentCity (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ)، hedy (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۱:۱۸ ق.ظ)، farnoosh-79 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۰۹ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، mercede (۲۹-۰۵-۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ)، "MJ" (۱۶-۰۳-۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ)، ghazaleh (۱۲-۰۶-۹۴, ۱۰:۵۵ ق.ظ)، elham zelzele (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ)، دختر ایران (۲۳-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، €ستايش€ (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ)، heliia (۲۷-۱۱-۹۵, ۱۱:۵۱ ب.ظ)، eris (۳۱-۰۵-۹۴, ۰۶:۲۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۱۰-۰۴-۹۴, ۰۱:۱۴ ق.ظ)، آشوب (۲۳-۰۵-۹۴, ۰۵:۰۵ ب.ظ)، فاطمه27 (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ)، fatemeh1387 (۲۴-۰۴-۹۴, ۰۹:۳۳ ق.ظ)، parisana (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۱:۱۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۹-۰۴-۹۴, ۰۳:۳۵ ب.ظ)، مارکیز (۱۸-۰۹-۹۴, ۰۴:۴۲ ب.ظ)، Death (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ)، f-samiee-g (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۴:۵۷ ب.ظ)، MaryaM_sh (۲۵-۰۳-۹۵, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، *گیسو* (۲۱-۰۶-۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، dakhtare-darya (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۲۲ ق.ظ)، 2fan2314 (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۳ ب.ظ)، آیداموسوی (۱۳-۰۵-۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، T a R a N e (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۶ ب.ظ)، رزبیتا (۱۱-۰۶-۹۴, ۰۹:۵۴ ب.ظ)، parisa1367 (۱۲-۰۶-۹۴, ۰۲:۱۷ ق.ظ)، nza3380 (۲۵-۰۳-۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ)، revota1999 (۱۹-۱۰-۹۴, ۱۲:۲۹ ب.ظ)، sarika (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۱:۱۱ ب.ظ)، fatemeh . R (۱۱-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۹ ب.ظ)، *hasti* (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۸ ب.ظ)، #*Ralya*# (۱۷-۰۵-۹۵, ۱۲:۳۱ ق.ظ)، barooni (۲۳-۰۴-۹۵, ۰۴:۲۱ ق.ظ)، armiti (۲۲-۱۰-۹۴, ۰۳:۵۰ ب.ظ)، aydil (۱۸-۰۳-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، ****نگار**** (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)، *صنم* (۰۱-۰۱-۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ)، شقایق سرخ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۱:۰۳ ب.ظ)، sahar* (۱۷-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، آق جمشید (۱۸-۱۰-۹۴, ۱۲:۳۰ ق.ظ)، hanane (۲۳-۰۳-۹۵, ۰۵:۲۱ ب.ظ)، محبوب (۱۲-۱۰-۹۴, ۱۰:۱۴ ب.ظ)، برف سیاه (۱۱-۰۵-۹۵, ۰۷:۳۳ ب.ظ)، nafas:) (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۵:۴۶ ب.ظ)، bahari (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۴:۰۹ ب.ظ)، ♡ TarA ♡ (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۴۷ ب.ظ)، عسل6 (۱۰-۰۶-۹۵, ۰۴:۱۳ ب.ظ)، خانم ریزه (۱۵-۱۰-۹۵, ۱۲:۳۰ ب.ظ)، seyed (۲۶-۰۲-۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ)، محـmahyaـیا (۱۹-۰۳-۹۵, ۰۴:۴۶ ب.ظ)، AŋɨsA♪E (۱۷-۰۳-۹۵, ۱۲:۲۲ ب.ظ)، M@rzi (۰۸-۰۴-۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ)، deli_amini (۲۶-۰۳-۹۵, ۰۶:۲۹ ق.ظ)، ثمین عظیمی (۲۶-۰۳-۹۵, ۱۲:۰۸ ق.ظ)، شیوا- shadi (۱۷-۰۳-۹۵, ۰۹:۳۴ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۱:۵۳ ق.ظ)، AsαNα (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۱۶ ب.ظ)، hananee (۰۴-۱۲-۹۵, ۱۰:۴۸ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۵-۰۵-۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ)، فاطمه۲۷ (۰۷-۰۶-۹۵, ۰۴:۳۷ ب.ظ)، دخترعلی (۲۵-۱۲-۹۵, ۱۰:۵۷ ق.ظ)، .AtenA. (۱۰-۱۲-۹۵, ۰۹:۵۰ ق.ظ)، دختربهار (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۳ ب.ظ)، Land star (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ)، •Vida• (۱۳-۱۲-۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ)، :)nafas (۲۸-۱۲-۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۲۳-۱۲-۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ)، salina (۰۷-۰۴-۹۶, ۰۳:۰۹ ق.ظ)، "Ava" (۱۹-۱۲-۹۵, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، ساسی (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۱۴-۰۳-۹۶, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، »L@ntern Moon« (۱۶-۱۲-۹۵, ۰۸:۲۴ ب.ظ)، دلسا موسوی (۲۴-۱۲-۹۵, ۰۷:۰۸ ب.ظ)، استار فایر (۲۰-۱۲-۹۵, ۰۴:۴۴ ق.ظ)، hedeyh2002 (۰۲-۰۵-۹۶, ۰۸:۵۴ ق.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان