معرفی کاربران تازه وارد انجمن
زمان کنونی: ۳۰-۰۵-۹۷، ۰۸:۲۵ ب.ظ
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: لیلی
آخرین ارسال: دختر ستاره
پاسخ 259
بازدید 18060

معرفی کاربران تازه وارد انجمن
نقل قول:سلام کوثر جون خوش اومدی عزیز xcvk
نقل قول:مرسی خوشگله Tongue
پاسخ
سپاس شده توسط: taranomi ، دخترشب ، ♥صنم♥ ، دخترعلی
درود کوثری خوش اومد ی  xcvk
یه عقاب همیشه تنهاس
بزار لاشخورا دور هم حال کنن ..!!..
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی ، taranomi
سلااااااااااااااااااام علیییکم dfga ‌منم که دیگه فکر کنم میدونین  اومدمbmcs ‌نگار هستم  aae ‌عاشق خدا و مامانم ، عاشق هنر (طراحی ، موسیقی و عکاسی) و چیزای دیگه ای که بعدا اشنا میشیم.
Ɓє αƖωαуѕ нαρρу:)
پاسخ
سپاس شده توسط: ♥صنم♥ ، sadaf ، taranomi ، ملکه برفی
درود نگار جون  xcvk
خوش اومدی bcmd
یه عقاب همیشه تنهاس
بزار لاشخورا دور هم حال کنن ..!!..
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، taranomi
سلام 
من نیایشم 21 سالمه از رامسر
محبوبِ من
عادت ، عشق نمی‌آفریند !
وابستگی ، پایبندی نمی‌آورد !
باید دل بسته شوی ...
باید سَرسپرده شوی
پاسخ
سپاس شده توسط: ملکه برفی ، Wessal ، دخترعلی ، sadaf ، taranomi
(۲۷-۰۱-۹۷، ۰۹:۰۱ ب.ظ)NiYa.YeSH نوشته: سلام 

‌سلام عزیزم خوش اومدی به انجمن Shy
من فاطمه هستم 
از آشناییت خوشبختم
امیدوارم اینجا حسابی بهت خوش بگذره  mara
شاد باش، نه یک روز بلکه هزاران سال
بگذار آوازه شاد بودنت چنان در شهر بپیچد
که رو سیاه شوند
آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بندی کرده اند.
پاسخ
سپاس شده توسط: Wessal ، دخترعلی ، sadaf ، taranomi
(۲۷-۰۱-۹۷، ۰۹:۰۱ ب.ظ)NiYa.YeSH نوشته: سلام 
نقل قول:سلام خانوم خوش اومدی
منم وصال هیجده سالمه از اهوز
از آشنایی باهات خوشحالم
xcvkxcvk
پاسخ
سپاس شده توسط: ملکه برفی ، دخترعلی ، sadaf ، taranomi
با وصال عزیز که اشنا شدیم تا حدی
نیایش عزیز خوش اومدی به انجمن ما.
خدايا تو ببين 
خدايا تو ببخش

پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، taranomi ، دختر ستاره
به به خوش اومدین صفا آوردین قدم رنجه نمودید به این کلبه نا حقیرانه ما qwer
پاسخ
سپاس شده توسط: دخترعلی

موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مى خواى عكس چه كسى رو تو انجمن ببينى ؟ دخترعلی 9 338 ۱۱-۰۵-۹۶، ۰۷:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alirezaa_shah
  دلخورى نويسندگان انجمن ايران رمان از كاربران عزيز دخترعلی 20 860 ۰۶-۰۵-۹۶، ۰۳:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Katayoon
  ^.^ دورهـمـی ِ مامان جونی های انجمن ^.^ barooni 9 288 ۰۵-۰۴-۹۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: barooni
  وقتى مياى تو انجمن اول چه كار مى كنى دخترعلی 6 292 ۱۵-۰۲-۹۶، ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AsαNα
  ليلى جان (ناظم انجمن)خوش اومدى دخترعلی 7 297 ۰۹-۰۱-۹۶، ۰۲:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Land star

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
100 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۲۶-۰۳-۹۶, ۰۱:۰۶ ب.ظ)، لیلی (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۶ ق.ظ)، sadaf (۲۷-۰۱-۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ)، زینب سلطان (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، v.a.y (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ)، N!rvana (۰۴-۰۹-۹۴, ۰۲:۱۳ ب.ظ)، ~ MoOn ~ (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۰:۳۳ ب.ظ)، ملکه برفی (۲۸-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ)، hadis hpf (۰۷-۱۱-۹۵, ۱۲:۴۳ ق.ظ)، نويد (۱۵-۰۴-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، Katayoon (۲۶-۱۰-۹۴, ۰۹:۰۸ ب.ظ)، خانوم معلم (۰۴-۰۶-۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ)، .مليكا. (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۶ ق.ظ)، SilentCity (۲۰-۰۴-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، farnoosh-79 (۲۵-۰۵-۹۴, ۱۲:۱۴ ب.ظ)، • Niha • (۱۶-۰۹-۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ)، ****Dayan**** (۱۱-۰۶-۹۴, ۱۲:۴۷ ب.ظ)، mercede (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، raha22 (۲۸-۰۵-۹۴, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، elham zelzele (۱۹-۰۴-۹۴, ۰۸:۱۹ ب.ظ)، ♢Toktam♢ (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۱۲ ق.ظ)، الهه ی شب (۲۱-۰۴-۹۴, ۰۴:۲۹ ب.ظ)، سرنای را (۰۵-۰۳-۹۵, ۱۰:۴۷ ب.ظ)، heliia (۱۰-۰۹-۹۴, ۰۸:۴۱ ب.ظ)، eris (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۱ ب.ظ)، nobody (۲۸-۰۴-۹۴, ۱۲:۴۸ ق.ظ)، 2okhtarak (۱۲-۰۴-۹۴, ۱۰:۵۵ ب.ظ)، ..MiSs ZaHRa.. (۲۸-۰۴-۹۴, ۰۳:۰۹ ب.ظ)، ❀ღÅℤⅈℕღ❀ (۲۰-۰۴-۹۴, ۱۱:۳۸ ق.ظ)، آشوب (۲۸-۰۵-۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ)، asi_0098 (۰۸-۰۵-۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ)، zeinab.r.1999 (۱۹-۰۹-۹۴, ۱۱:۵۸ ق.ظ)، فاطمه27 (۲۴-۰۵-۹۴, ۰۲:۰۴ ق.ظ)، hannaneh (۲۵-۰۵-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، مارکیز (۰۴-۱۱-۹۵, ۱۲:۲۸ ق.ظ)، Death (۲۹-۰۳-۹۵, ۰۲:۰۸ ب.ظ)، deli67 (۱۴-۰۹-۹۴, ۱۱:۳۷ ب.ظ)، f-samiee-g (۰۲-۰۶-۹۴, ۰۳:۱۰ ب.ظ)، 2fan2314 (۱۴-۰۹-۹۴, ۰۳:۱۳ ب.ظ)، Scαяєcяσω × (۲۶-۰۵-۹۴, ۰۶:۴۴ ق.ظ)، RASHNOU (۲۷-۰۵-۹۴, ۰۱:۰۱ ق.ظ)، saman22 (۲۷-۰۵-۹۴, ۱۱:۲۲ ب.ظ)، parysa7 (۱۲-۰۷-۹۴, ۰۸:۳۸ ب.ظ)، مهسا هسدم (۱۲-۰۸-۹۴, ۱۰:۳۴ ق.ظ)، #*Ralya*# (۱۲-۰۸-۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ)، avapars (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، barooni (۱۶-۰۴-۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ)، زهرا خانم (۱۰-۰۸-۹۴, ۰۲:۱۲ ق.ظ)، mar°_°mar (۱۵-۰۸-۹۴, ۰۳:۳۴ ب.ظ)، ♥صنم♥ (۰۲-۱۲-۹۶, ۰۳:۱۲ ب.ظ)، شقایق سرخ (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۰:۱۶ ق.ظ)، فری دات کام (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۷:۵۲ ب.ظ)، فائزه 2 (۲۶-۱۰-۹۴, ۱۲:۰۰ ب.ظ)، عطرا (۰۱-۰۹-۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ)، آق جمشید (۲۸-۱۰-۹۴, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، hanane (۲۷-۰۳-۹۵, ۰۵:۵۴ ب.ظ)، ӄoCholOo (۲۹-۰۹-۹۴, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، زی زی خانم (۳۰-۰۹-۹۴, ۰۱:۰۸ ق.ظ)، برف سیاه (۰۸-۰۸-۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ)، عسل6 (۲۷-۰۶-۹۵, ۰۱:۲۲ ق.ظ)، پژمان فروزش راد (۲۶-۰۲-۹۶, ۰۴:۵۱ ب.ظ)، Maral76 (۱۲-۰۲-۹۵, ۰۴:۳۳ ب.ظ)، M@rzi (۲۸-۰۴-۹۵, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، نازنين (۰۵-۰۴-۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ)، ثـمین (۱۶-۰۲-۹۶, ۱۱:۲۳ ب.ظ)، Amir ALI (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۳:۴۷ ب.ظ)، 1232Tarannom (۰۶-۰۴-۹۵, ۰۲:۲۷ ق.ظ)، zo68 (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۱ ب.ظ)، Melinaw (۰۵-۰۴-۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ)، دخترشب (۰۸-۰۸-۹۶, ۰۲:۰۴ ب.ظ)، AsαNα (۲۳-۰۴-۹۶, ۰۱:۳۲ ب.ظ)، طلسم شده (۳۱-۰۴-۹۵, ۱۱:۵۵ ب.ظ)، ارام ارامش (۰۴-۰۵-۹۵, ۰۸:۰۰ ب.ظ)، sara bano (۲۷-۰۴-۹۵, ۰۸:۴۸ ب.ظ)، Tamana (۰۲-۰۶-۹۵, ۰۴:۴۵ ب.ظ)، یاس ارغوان (۱۹-۰۷-۹۵, ۱۲:۱۶ ب.ظ)، دخترعلی (۰۲-۰۲-۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ)، * م .عباس زاده* (۱۴-۰۷-۹۵, ۰۳:۳۰ ق.ظ)، negar81 (۰۱-۰۸-۹۵, ۰۲:۵۹ ب.ظ)، daryaeearam (۰۸-۰۲-۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ)، .AtenA. (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۲۰ ب.ظ)، یه دختر تنها (۱۱-۰۹-۹۵, ۰۸:۳۲ ب.ظ)، ایانا (۱۱-۰۵-۹۶, ۰۷:۰۹ ب.ظ)، دختربهار (۰۹-۰۹-۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ)، میثم 7 (۱۸-۰۹-۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ)، •Vida• (۲۰-۰۳-۹۶, ۰۷:۲۶ ب.ظ)، M*I*N*A (۰۲-۰۴-۹۶, ۰۴:۲۸ ق.ظ)، :)nafas (۲۰-۱۰-۹۵, ۰۴:۲۷ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۴۱ ب.ظ)، یاس امینالدوله (۰۷-۰۲-۹۶, ۰۳:۰۳ ب.ظ)، ساسی (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۲:۵۰ ب.ظ)، ♥هستی♥ (۲۶-۰۳-۹۶, ۰۱:۲۸ ب.ظ)، Elesa (۲۶-۰۳-۹۶, ۱۱:۵۳ ق.ظ)، دلسا موسوی (۰۴-۰۳-۹۶, ۰۵:۱۷ ب.ظ)، Atoosa Rad (۲۴-۰۴-۹۶, ۰۱:۰۴ ب.ظ)، P.A✔ (۳۰-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۶ ب.ظ)، من تنها (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۳۴ ب.ظ)، -paria- (۳۱-۰۱-۹۶, ۰۷:۴۰ ب.ظ)، امید.ج (۰۱-۰۲-۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ)، karen-A (۰۶-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان