امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{ پاراگراف کتاب}
انسان وقتي وظيفه اش را انجام داده باشد مردن كار دشواري نيست ،همه بايد دير يا زود بميرند و كسي نمي تواند از مرگ بگريزد .
هر كسي مي تواند انتخاب كند كه با وجدان راحت بميرد يا با وجدان معذب...

سفر شگرف نيلس هولگرسون ـ سلما لاگرلوف ـ مترجم قاسم صنعوي
تا وقتی عشق آسمونی دارم
چه نیازی به عشق زمینی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
پاپی(خطاب به جیمز) : پس واسه این بود که تو با من هر کاری کردی جز اینکه منو ببوسی..!!
فیلیپ (بازم خطاب به جیمز) : هر کاری چیه ؟ هر کاری چیه ؟ من تورو میکشم راسموسن..!!!
خون آشام مرموز/ال جی اسمیت/ترجمه فیلاگوند
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
اگه یه دختر موقعی که سر قرار میاد خوشگل باشه، چه کسی به دیر کردنش اهمیت میده؟

ناتور دشت - جی.دی.سلینجر
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
"هر قدر بزرگتر شوی غم و غصه های بیشتری را می توانی در ذهنت نگه داری. انگار خودشان می آیند و به تو می چسبند و بعد اینجوری قدرت درک آنها را پیدا می کنی."

کتاب مادر فلفلی من
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
دوست من، آن باش که می توانی! من خودم خواهم توانست با آن چه هستی سازگار شوم... هیچ نمی گویم که به ریشت نخواهم خندید... این یکی از خوشی های زندگی است... ولی این نباید مانع کار تو باشد، همچنان که مانع کار من نیست! بله، خواه برهنه و خواه جامه پوش، خودت را طبیعی نشان بده! زیبا باش، زشت باش، برایم تو جالبی، خورش ها همه به یک اندازه خوشمره نیست، ولی هر آن چه سیرم کند من بدان خرسندم...!

...می دانم، خطر می کنم... برای آن هم خطر می کنم که بهتر بدانم، اخلاق کهنه توصیه می کرد که از خطر بگریزم، ولی اخلاق نو به ما یاد داده است که آن که خطر نمی کند هیچ چیز ندارد...!

بهترین راه برای به دست آوردن آن چه در آرزوی آنیم این است که منتظر آن نباشیم...
قلبم را به تو می دهم زندگی ام را به تو می دهم، ولی روحم را به تو نمی دهم زیرا این گنج از آن من نیست...
...آه! بدبختی قلب ها که در پی سوء تفاهمی که سوداشان رنگ مبالغه بدان می دهد سرنوشت خود را تباه می کنند و می دانند و خود را از آن سرزنش می کنند و همواره باز سرزنش خواهند کرد، اما در مورد آن چه از هم جداشان می کند هزگز تن به گذشت نمی دهند و این درست از آن رو که یکدیگر را بیش از آن دوست دارند که بتوانند گذشتی اخلاقی درباره ی هم بکنند، چیزی که با بی اعتنایی در حق بیگانگان بدان رضا می دهند...!
بدا به حال دل هایی که بیش از اندازه محفوظ بوده اند! هنگامی که سودا راه به دل باز می کند، آن که عفیف تر است بی دفاع تر است...!

...تا زنده ای، مبادا بمیری...!

جان شیفته / رومن رولان
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
خوب ها بهتر مي خوابند ، در حالي كه به نظر مي آيد بدها از ساعات بيداري لذت بيشتري مي برند .

مهم نيست جزء كدام گروه باشي ، هميشه توي آن يكي بيشتر خوش مي گذرد .

کتاب « عوارض جانبی » / اثر وودی آلن / ترجمه لادن نژاد حسینی
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
با تمام وجود احساس کردم که شاید هیچ چیزی در دنیا آنقدر ارزش ندارد که خودت فکرش را می کنی . حتما چیزهای مهم تر و با ارزش تری هم هست که باز هم حتما خودت آنها را ارزش گذاری کردی و حتی شاید روز بعد هم نظرت درباره اشان عوض شود.

یک افق یک بی نهایت/ ساناز فرجی
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
آدمى سخن مى گويد تا افكار خود را بيشتر پنهان كند.

سرخ و سياه، استاندال
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
از تمام نوشته ها، تنها آن را دوست دارم که با خون نوشته باشند!

فریدریش نیچه
چنین گفت زرتشت
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:
آیدین با آرامش خاصی گفت: عشق شما در من کهنه شده خانم!
سورمه گفت: لابد مثل شراب ...

سمفونی مردگان - عباس معروفی
تا وقتی عشق آسمونی دارم
×من نوشت

پاسخ
سپاس شده توسط:

چه کسانی از این موضوع دیدن کرده اند
21 کاربر که از این موضوع دیدن کرده اند:
admin (۱۳-۰۴-۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ)، v.a.y (۲۵-۱۲-۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ)، ملکه برفی (۱۴-۱۰-۹۶, ۰۹:۴۷ ب.ظ)، نويد (۱۴-۰۴-۹۶, ۰۲:۳۶ ق.ظ)، faramarzi (۰۷-۰۴-۹۴, ۰۵:۴۷ ق.ظ)، avapars (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ)، armiti (۰۴-۱۰-۹۴, ۰۱:۲۰ ب.ظ)، صنم بانو (۱۰-۱۲-۹۶, ۰۷:۰۸ ق.ظ)، فائزه 2 (۲۸-۰۹-۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ)، ثـمین (۲۳-۰۲-۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ)، دخترشب (۱۲-۱۱-۹۶, ۰۱:۱۹ ق.ظ)، AsαNα (۰۵-۱۱-۹۶, ۰۳:۰۵ ب.ظ)، _AYNAZ_ (۱۴-۱۰-۹۵, ۱۲:۵۵ ق.ظ)، d.ali (۲۱-۰۲-۹۷, ۰۶:۴۲ ب.ظ)، دختربهار (۲۳-۰۹-۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ)، •Vida• (۰۴-۰۲-۹۶, ۰۸:۵۴ ب.ظ)، ستاره ی احساس (۰۴-۰۲-۹۶, ۰۷:۵۴ ب.ظ)، salina (۱۳-۰۲-۹۶, ۰۹:۲۱ ب.ظ)، taranomi (۱۲-۱۱-۹۶, ۰۱:۲۷ ق.ظ)، Raana123 (۱۴-۱۲-۹۷, ۰۱:۳۵ ق.ظ)، arom (۰۱-۰۵-۰, ۰۷:۵۶ ب.ظ)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان