ایران رمان

نسخه‌ی کامل: شوخی های جالب شبکه های اجتماعی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1- دقت کردین که کشیدن ترمز دستی قبل دعوا تو خیابون چه قدرتی به آدم می ده؟ قدرتی که فنون معبد شائولین در چین به آدم نمی ده.

2- فامیل دور: پسرم اگه ساکت نشی جای واکسنت رو فشار می دم!

3- آیا می دانید اون زنی که برای اولین بار عبارت «همه مردا مانند هم هستند» رو به کار برد یه زن چینی بود که شوهرش رو تو بازار گم کرده بود؟

4- من از شرایط ازدواج فعلا فقط شناسنامه اش رو دارم.

5- پله های ترقی همه برقیه ولی مال من از این نردبون چوبیاس.

6- یه عده هم فکر می کنن همه بدبختی هاشون تقصیر خوشبختی بقیه ست.

7- طرف شخصیت هم نداره یه کم ببریمش زیر سوال.

8- گاهی اونقدر غرق آرزوهات می شی که یادت می ره یکی پشت در دستشویی منتظره!

9- شمام وقتی جزوه می گیرین دستتون که درس بخونین، جزوه تون می گه بیا دوری کنیم از هم؟

10- «چه شاخ شدن اینا»: اولین واکنش ولاسکو بعد برد ایران مقابل برزیل.

11- یکی از بزرگترین خوشبختی های دنیا اینه که آدم کاری که عاشقشه رو انجام بده و بابتش پول هم بگیره.

12- اگه منتظر یکی باشی تا خوشحالت کنه، بزرگترین دلیل برای غمگین بودنت می شه.

13- کاش نوه هام یه روزی بفهمن که بابابزرگشون هر بار باور کرد، گول خورد.

14- دیدین اینارو که تا دو روز پیش فرق کافی نت و کافی شاپ رو نمی دونستن بعد حالا استاتوس می ذارن: چقدر بگم بیزی ام، مسیج ندین!

15- اصلا می دونستین خود قهوه هم وقتی اعصابش خرده چایی می خوره؟

16- اینایی که تو خانواده پولدار به دنیا میان مثل اینان که بازی کامپیوتری ها رو با کد تقلب بازی می کنن، افتخاراتشون حساب نیست.

17- هیچ وقت از روی ظاهر کسی قضاوت نکنین. الان مثلا به قیافه سیب زمینی میاد انقدر خوشمزه باشه؟

18- ایرانی هایی که خارجن حق ندارن از طوفان ما پست بذارن. طوفان خودمونه. واشنگتن پست هم بی خود کرده عکس گذاشته!

19- مشکلات حل نمی شن، ته نشین می شن.

20- اونایی که به پلی استیشن می گفتن سونی، الان دیگه واسه خودشون بزرگ شدن و به آی فون می گن اپل!

21- یه مغازه هست رو شیشه اش نوشته «اسنک اسنک کتلت» کاش پول داشتم مغازه بغلیشو می خریدم می نوشتم «کتلت به گوشم»

22- یارو کف دستش می خاره می گه پول می خواد بیاد، گوشش می خاره می گه دارن پشت سرم حرف می زنن، کف پاش می خاره می گه پول داره می ره. اصلا به این فکر نمی کنه که یه حموم بره همه چی درست می شه!

23- اونقدری که گوشیم نگران آپدیت برنامه هاست، بابام نگران تربیت من نبود.

24- راننده تاکسی: دانشجویی
+ بله
- راننده: زنگ میزنی خونه حتما با پدرت هم حرف بزن. پسرم هر موقع زنگ میزنه فقط با مادرش حرف میزنه. دلم براش تنگ شده.

25- من خودمم به زور تحمل می کنم، تو که دیگه بچه مردمی!

26- سعی کن توی زندگی مثل درخت نارگیل باشی، اگه کسی بهت لگد زد با نارگیل بزن توی سرش.

27- تو دانشگاه دیگه یاد گرفتن مطرح نیست، مهم پاس کردنه.

28- الان در یک فصل جدید هستیم. ساعات اول روز بهار، ساعات وسط روز تابستون، آخر شب هم دیگه می رسیم به زمستون.

29- هیچ وقت حرفایی رو که مردم موقع عصبانیت بهت می زنن فراموش نکن چون حقیقته.

30- امروز رفتم سر قبر پدربزرگم دختره اومد رو قبر بغلی نشست بعد برگشت به من گفت فوت کردن؟ گفتم نه فردا امتحان ریاضی داره خودشو زده به خواب.

31- خیلی حس خوبی است وقتی: از غریبه ای توی خیابون چیزی می پرسی و او با لبخند و حوصله جوابت را می دهد.
وقتی مهمونات دستور غذایی رو ازت می پرسن.
وقتی هدیه ات را باز می کند و چشم هایش از خوشحالی برق می زند.
از خیابان که رد می شوی راننده ای که حق تقدم با اوست برایت می ایستد و با خوشرویی اشاره می کند که رد شوی.
وقتی دیر رسیده ای و می گوید خودش هم الان رسیده.
وقتی کسی را می خندانی.
وقت حرف زدن کلمه ای را گم می کنی و او زود حدسش می زند.
عجله داری که از چهار راه رد شوی و چراغ سبز می ماند.
مسیرت با مسیر بعدی تاکسی یکی است...

32- یه عده هم از ته صف عابربانک خودشونو می رسونن جلو و می گن آقا بذار من یه شارژ می خوام فقط!
انگار مثلا یه دونه نون می خواد که معطلی نداره.

33- اینایی که تو فیس بوک برای تبریک تولد می نویسن HBD، اینا خیلی آدمای مهمی ان و خیلی وقتشون کمه. باید برن جون چند نفرو همزمان نجات بدن.

34- یه سری هم هستن که تو هر شرایطی، گرما و سرما بوت می پوشن، اینا بازمونده های ارتش هیتلرن که همیشه در آماده باش کامل به سر می برن.

35- امروز تاکسی سوار شدم رانندش اصلا بحث سیاسی اجتماعی نکرد، فکر کنم ماشین دزدی بود.
1- یه خیابونی تو ایتالیا هست به نام کاری، تاکسیا که رد می شن ملت داد می زنن سرِ کاری ... راننده ها هم فحش می دن و می رن.

2- من اولین چیزی که به بچم یاد می دم اینه که مجبور نیستی همه جا نظر بدی فرزندم.

3- آخرین آدم با معرفت قبل از اختراع پول مرد.

4- پشه ها هیچ وقت کسی رو به خاطر قیافه یا وضع مالیش نیش نمی زنن، شمام نزنین.

5- به بعضی ها هم باید یادآوری کرد دارین اسم رو بچتون می ذارین، یوزرنیم نیست که اصرار دارین قبلا کسی برنداشته باشه!

6- کیم کارداشیان یه داداش داره به اسم سالار کارداشیان که خیلی هم گرون تره!

7- آقا ما یه عمو داشتیم پول بابامونو بالا کشید همه بهش گفتن دزد. بعد رفت یه شرکت کامپیوتری زد پولدار شد، حالا همه بهش می گن آقای مهندس.

8- این هفته مثل شکلات مغزدار وسطش تعطیلی داشت.

9- علائم راهنمایی و رانندگی از بس کسی بهشون توجه نمی کنه افسردگی گرفتن. افسردگی حاد.

10- تنها راه اینکه سیم هدفون توی کیفت گره نخوره اینه که خودت از قبل گره بزنیش.

11- یه قانونی هم هست که می گه اگه به نونت کره بمالی و نون از دستت بیفته، قطعا از همون سمتی رو زمین میفته که کره مالیدی.

12- تا موقعی که ما مدرسه می رفتیم ایران نمی تونست بره جام جهانی که ما رو زود تعطیل کنن! از اول شانس نداشتیم بابا.

13- اونا که می گفتن ما تیزهوشان قبول شدیم ولی نرفتیم، حالا همونایی هستن که می گن آمریکا بهمون اقامت داد ولی ما ترجیح دادیم نریم.

14- اینایی که تو مهمونی ها کبابا رو باد می زنن و وقتی ازشون تشکر می کنی جوگیر می شن و تندتر باد می زنن، از اینا تشکر نکنین. کبابا رو می سوزونن. حیفه ... پول دادیم.

15- دیگه کم کم وقتشه شامپوی نرم کننده اعصاب تولید کنن بزنیم نرم شیم.

16- یارو لپ تاپش خراب شده بود گفتم ویندوزت چیه؟ گفت اپل! روش عکس سیب هم هست. گفتم سیب گاز زده؟ گفت آره. گفتم کاریش نمی شه کرد.

17- با بعضی آدما باید رفت ماهیگیری، از بس کرم دارن.

18- یکی نیست بگه آخه عمو زنجیرباف، تو که زنجیر منو بافتی دیگه چه کاری بود پشت کوه بندازیش؟ مریضی؟

19- بعضیا چقد زندگیشون سخته ... عمل دماغ دخترشون گرونه، شارژ پنت هاوسشون گرونه، ویلاشون تو دبی کوچیکه ... آخه آدم چقدر باید سنگدل باشه که به یه همچین آدمی کمک نکنه؟

20- ملت یه جوری واسه امتحانا می خونن که انگار نه انگار عاقبت همه مون خاکه!

21- بدی دزدان اینترنتی اینه که کشتی ندارن.

22- وقتی می خوایم اتاقمونو تمیز کنیم:

5% واقعا در حال تمیز کردنیم
10% فقط غر می زنیم که مجبور شدیم اتاقو تمیز کنیم
10% به غلط کردن میفتیم که اصن چرا این تصمیمو گرفتیم
75% هم با وسایلی که از زیر تخت و کمد پیدا کردیم و خیلی وقت پیشا گمشون کرده بودیم مشغول می شیم.

23- یه ساله دندونمو عصب کشی نکردم

هر بار درد می گیره زنگ می زنم چهارتا کلینیک قیمت ها رو می پرسم، خودش دردش خوب میشه.

24- آمار بیشترین کسایی که تو ایران فحش می خورن:

عکاس عکس شناسنامه
داور فوتبال پلی استیشن
مراقب سر جلسه امتحان
گوینده تلفن همراه که میگه دستگاه مشترک مورد نظر خاموش است
کسی که به شما گواهینامه داده

25- تلفظ صحیح چهارمین روز هفته کدام است؟

چارشنبه؟
چاهارشنبه؟
چهارشنبه؟
هیچ کدوم نیست عزیزم، سه شنبه صحیح است.
حتما لیسانس هم گرفتی!

26- اینایی که ابرو برمی دارن چه جوری روشون می شه ته ریش بذارن؟

27- یه سوال داشتم از مسئولین محترم. چرا سایز نیمکت های مدرسه از دبستان تا پیش دانشگاهی تغییر نمی کنه؟ بچه ها رشد نمی کنن؟ می کنن به خدا.

28- دختره تو گوگل سرچ کرده: غذا با تخم مرغ. گوگل جواب داده: بدبخت اونی که تو رو می گیره.

29- آدما رو از قدمت دوستاشون بشناسین نه از تعداد دوستاشون.

30- رسم زندگیو از زودپز یاد بگیر. با اینکه همه جاش می سوزه ولی می شینه سوت می زنه.

31- چرا دیگه کامران و هومن سوالات سنگین و فلسفی شون مثل چرا آفتاب می تابه، چرا می چرخه زمین رو مطرح نمی کنن تا ما تو فکر فرو بریم؟

32- بیوگرافی جواد خیابانی

نام: جواد

نام خانوادگی: خیابانی

استعدادها: قابلیت تشخیص خستگی بازیکن از روی ساق پای آنها

گزارش همزمان 10 مسابقه فوتبال

پیشگویی اینکه هر تیمی که ببازه یعنی اینکه بازی را باخته و هر تیمی ببره یعنی بازی را بُرده

گزارش کامل یک مسابقه در پنج ثانیه به عنوان مثال: اسپانیا یه گل زده، داوید ویا هم زده، خیلی قشنگم زده، پنج دقیقه پیشم زده!

قابلیت گفتگو با بازیکن از فاصله 1000 متری. به عنوان مثال: گللللللللل ... نه ... نه ... نهههههه! گل نبوووود! ... کریم عصبانی نشو .... کریم نباید این کارا رو بکنی! ... داور می خواد کارت بده ... نه داور کارت نده! (ابتدای بازی ایران و کره شمالی)

افتخارات: پیدا کردن بازیکنان مخفی شده. به عنوان مثال: سرزن های لیورپول کوشن؟ آها یکیشون رو دیدم!

گزارش راز بقا. به عنوان مثال: گنارو گاتوسو مثل یک پلنگ زخمی که شکارش از دستش فرار کرده دنبال توپ می دوه و دل پیرو هم می دونه اگه تو چنگ این پلنگ زخمی بیفته کاری ازش برنمیاد.
خدایی از این یکی نمیشه گذشت: بواتنگ، نه ببخشید آلابام، شایدم گوستاوو بود که مرتکب پنالتی شد. به هر حال یکی اونجا پنالتی کرد!

33- جمشید مشایخی به لیلا حاتمی پیغام داده: دخترم عذرخواهی می کنی یا عذرخواهی کنم؟
1- امسال بازیکن های ایتالیا و اسپانیا و انگلیس میان برنامه ماه عسل، یه دل سیر با احسان علیخانی گریه می کنن.

2- جی ال ایکس گوشی سه سیم کارته داده! کم کم یه خشاب میده میگه با سیم کارت پرش کنید بزنید به گوشی

3- همگروه اسپانیا هم نشدیم حداقل یه برد به دست بیاریم.

4- اگه مطالب درسی رو به صورت پست، تو فیس بوک می ذاشتن، شک نکنین الان معدلتون کمتر از 19 نبود.

5- یعنی از یه موتوری که تو پیاده رو گاز می ده تازه بوق هم میزنه، پرروتر هست؟

6- آیا می دونستین مریخیا وختی پاشون پیچ می خوره زمین نمی خورن؟
مریخ می خورن
من برم پیِ اکتشافات بعدیم
چقدر باهوشم خدایا ممنونم ازت

7- چند صد سال دیگه اون شاگردی که داره کتاب تاریخ رو می خونه، این سال ها رو سریع ورق می زنه و می گه اینجاهاش مهم نیست، سوال نمیاد ازش

8- به نظرم فقط به پیک موتوریایی که برای مردم غذا می برن میشه گفت پیک شادی

9- هر چی فضای خالی تو بشقاب غذا بیشتر باشه، رستورانش گرون تره

10- قیمت کولر گازی بهار نود و یک 969000 تومان
قیمت کولر آبی بهار نود و دو 969000 تومان
قیمت پنکه دستی بهار نود و سه 969000 تومان
قیمت بادبزن اعلا حصیری بهار نود و چهار 969000 تومان
یعنی ثبات قیمت ها رو که می بینم لذت می برم.

11- تیکه های حراست دانشگاه برای متوقف کردن پسرها:
- آقا
- خوشتیپ
- مهندس
- دوست عزیز
- برادر گرامی
- نابغه
- نفر اول جشنواره خوارزمی

12- اینایی که به اینترنت اکسپلورر احترام نمی ذارن
همونان که پدر مادراشونو بعدها می فرستن خونه سالمندان
خدا ازتون نگذره!

13- یعنی ما رو اگه تو بیابون هم ول کنن، باز به در بسته می خوریم.

14- اعتراف می کنم هر روز صبح که بیدار می شم
با خودم تصمیم می گیرم که امروز خیلی خلاق و پر انرژی باشم.
بعد یه صدایی تو سرم میگه آره اینو خوب اومدی...
بعد جفتمون با هم می خندیم.
بعد تصمیم می گیریم یه چرتی بزنیم.

15- احسان علیخانی الان داره جلوی آینه تمرین بغض می کنه واسه ماه رمضون

16- یکی رو اکسپت کردم، پیام داده:
از برقراری ارتباط با شما خوشحالم
امیدوارم لحظات خوبی را در کنار هم سپری کنیم!
فک کنم طرف مهماندار هواپیمایی چیزیه

17- تیم آرژانتین 12 نفره بازی کرد، یکیشون لباس داور رو پوشیده بود.

18- اگر از بچگی به جای سیـ ـگار بهمون می گفتن مسواک ضرر داره، الان هیچ کس دندون درد نداشت همه دور هم جمع می شدیم یواشکی مسواک می زدیم.

19- مهاجم بوسنی تو مصاحبش گفته ما برای دوم شدن با نیجریه می جنگیم. ایران شانسی نداره. یکی کامنت گذاشته: اسکل ماب رای اول شدن با آرژانتین می جنگیم!

20- شاید باورتون نشه ولی طرف رفته واسه صبحانه رستوران فرانسوی، سفارش داده: کَقه مُقَبا با نون بَقبَقی

21- اسپانیا اگه در طول ترم می خوند اینجوری نمی باخت.

22- طرف هیکلش مثل پاندای کونگفوکاره، بعد نوشته آنقدر ظریفم که با یک نگاه سرد می شکنم.

23- فکر نمی کردم با دیدن یه موی سفید تو سرم اینجوری خودمو ببازم، انگار که ضربه فنی شده باشم اصلا

24- مورد داشتیم تیم ملی یه کشور می بازه، مردمش می ریزن بیرون از خوشحالی

25- اگه زنده نموندم... واسم یه همسر پیدا کنین و بگین خیلی دوستش داشتم.

26- از شرکت توشیبا تشکر می کنم به خاطر ساخت او مدل آبمیوه گیری که آب سیب و آب هویچ دوران بچگی ما رو تامین می کرد. البته همیشه باید یکی مواظبش می بود که یهو راه نیفته بره. محکمم نگهش می داشتی تا مغز استخونت می لرزید.

27- نصیحت پدرانه: هیچ وقت توی چت، با کسی که ازتون سریع تر تایپ می کنه بحث نکنین!

28- جالب اینجاس که پدر و مادرا مارو همیشه با موفق ترین بچه های فامیل مقایسه می کردن و خودشون رو با بدبخت ترین های خاندان

29- فکر کنم تو برزیل هم ورود خانم ها به ورزشگاه ممنوعه. تلویزیون هر وقت جمیعت رو نشون می ده، همه مردن!

30- به گفته کارشناسای فیفا، اگه مسی گل نمی زد خود داور یه گل می زد بالاخره

31- من فک میکردم هیچ دوستی ندارم!
اما از وقتی ماشین خریدم، نظرم عوض شد.

32- می خوام بدونم که کیفای مدرسه شما هم بوی نون پنیر مونده و نارنگی له شده می داد یا فقط برای من اینجوری بود؟

33- پشه اومد رو گردن م نشست، اومدم بکشمش گفت نکش من رژیم دارم. فقط اومدم بو کنم.

34- آقا دیشب نرفتم خونه...
صبح که رفتم بابام گفت: دیشب کجا بودی؟
گفتم: خونه دوستم. برداشت به 10 تا از دوستام زنگ زد، خدا خیرشون بده، هشت تاشون گفتن دیشب خونه ما بوده، دوتاشونم گفتن الان اینجاست ولی خوابه بیدار شد می گم بهتون زنگ بزنه.

35- از کسانی که تو کامپیوترشون فایل ها رو با اسم هایی مثل hjkhkjkh ذخیره می کنن توقع اتاق مرتب و جمع و جور نداشته باشید.

36- اخبار داره نشون می ده که واسه یه میمون 52 ساله تولد گرفتن.
من میگم میمون هم نشدیم واسمون تولد بگیرن
بابام میگه واسه هر میمونی که تولد نمی گیرن!

37- همسایه بی ملاحظه مون ساعت دو نصفه شب با مشت می زد به دیوار. حالا خوبه من اون ساعت خواب نبودم و داشتم شیپور تمرین می کردم!
1- من یه زندگی هم بیرون اینترنت دارم ولی حیف پسوردش رو گم کردم و موندم اینجا

2- بچه که بودم وقتی مامانم می خواست ناخونامو کوتاه کنه، تا بند اول انگشت رو جزو ناخن حساب می کرد.

3- برای وانت پیکان ترمز ای بی اس گذاشتن
آدم از این همه پیشرفت حس غرور بهش دست میده.

4- تو این سریال هفت سنگ نویسنده، زیرنویس مدرن فمیلی رو کپی کرده تو ورد، پرینت گرفته برده داده کارگردان

5- این همه ادعای روشنفکری و احترام به عقاید دیگران می کنین ولی هیچ کس به عقاید کسی که دوست داره دستشو توی دماغش کنه احترام نمی ذاره

6- واسه تیم ملی والیبال انصاف نیست بگین: «چقدر خوبیم ما»
باید بگیم: «چقدر شاخیم ما»

7- نمی دونم چرا این خانومایی که توی آژانس هواپیمایی کار می کنن، بلااستثنا بیماریه خود داف پنداری مزمن مقاوم به درمان دارن

8- من پولدار بشم به فردوسی پور حقوق میدم هر روز بیاد یه دونه از اون «چقدر خوبیم ما» هاشو بگه انرژی بگیرم سر صبی

9- امشب سر یه موضوع الکی که حق با من بود با بابام حرفم شد، بابام هم می خواست معذرتخواهی کنه، هم غرورش نمی ذاشت
طی یه حرکت انقلابی رفت کولرو روشن کرد

10- اون خنده اجباری برای حفظ آبرو بعد از زمین خوردن وحشتناکه

11- دنبال نیمه گمشدتون نگردید
بعضی هام مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن

12- هدف از اختراع زبان ایجاد ارتباط بوده نه وراجی

13- با این حجم ملتی که ریختن تو پارکا و والیبال بازی می کنن، خدا رو شکر می کنم که تیم ملی شمشیربازیمون پیروزی خاصی به دست نیاورده

14- اگه کسی داشت ازتون تعریف می کرد بعد یهو وسطش گفت «اما» همون موقع یکی بزنین تو دهنش. هم واسه خودش خوبه هم واسه خودتون

15- ابروی خر رو برداری آهو میشه؟
نه خدایی میشه؟
نمیشه دیگه. نکن برادر من، نکن.

16- پشه کلا 14 ساعت عمر می کنه
ولی به جای اینکه تو این 14 ساعت بره پارک، بره کافی شاپ، بره اسکی
میاد خونه ما منو نیش میزنه! بدبخت

17- ازدواج رابطه ای بین دو شخص است که در آن یک شخص همیشه درست می گوید و شخص دیگر شوهرش است.

18- این زردآلوهایی که وقتی بازشون می کنی هسته اش هم باز میشه زردآلو نیستن، کیس ازدواجن اصلا

19- پول شادی نمی خره؟ پول جت اسکی میخره. تا حالا دیدی کسی رو جت اسکی ناراحت باشه؟

20- همسایمون مبل خریده
بچش داشت تو کوچه بازی می کرد، که یکدفعه باباش از پنجره سرشو آورد بیرون، داد زد:
واسه چی بیرون داری بازی می کنی؟ بیا خونه بشین رو مبل!

21- توی تاکسی نشسته بودم یه دفه طرف گفت:
چی؟
من: هیچی
طرف: چی؟
من: به جان خودم هیچی
من: خدا شاهده هیچی
من: آقای راننده، جان مادرت وایسا می خوام پیاده شم
راننده: بشین سر جات بابا! خانوم داره عطسه می کنه

22- دوستمون می ره انگلیس راننده تاکسی می شه ازش می پرسن سختت نیست فرمون سمت راسته؟
می گه نه، فقط بعضی وقتا حواسم نیس تف می کنم تو صورت مسافر بغلی!

23- مورد داشتیم شخصی تو عروسی مدعی شده غذا بهش نرسیده
داماد تقاضای ویدئوچک کرده

24- روزی شخصی مورچه ای را در پای کوهی دید که مشغول جابجا کردن خاک های پایین کوه بود.
از او پرسید که چرا این همه سختی را متحمل می شود؟
مورچه گفت: معشوقه ام به من گفته است اگر این کوه را جابجا کنی به وصال من خواهی رسید و من به عشق وصال او می خواهم این کوه را جابجا کنم.
شخص گفت: تو اگر عمر نوح هم داشته باشی نمی توانی این کار را انجام دهی.
مورچه گفت: تمام سعی ام را می کنم.
شخص که تحت تاثیر تلاش مورچه قرار گرفته بود او را له کرد و گفت مغز نداری دیگه احمق!

25- خواهرم می گه والیبال چند چند شد؟
میگم 3-1 ایران برد
میگه گلارو کی زد؟
منم گفتم هر سه تاشو حقیقی زد!
گفت وااااای علیرضا مرسی...
من رفتم خودکشی!

26- یه گدایی ام هست تو ستارخان دو ساله می بینمش کرایه نداره بره تا کرج،
پیاده هم می رفت الان نزدیکای نیویورک بود

27- دختره موبایلشو گم کرده سه شبانه روز گریه کرده...
نه واسه گوشی دو میلیونیش، واسه اینکه pou سه روزه غذا نخورده

28- به بعضیام باید گفت:
حال ما خوب است تا جفت چشات درآد

29- اگر یاهو و گوگل ساخت ایران بود
جهت ساخت ایمیل اینارو می خواست:
کپی شناسنامه از صفحه اول تا آخر، کپی کارت ملی، پایان خدمت، چهار نفر ضامن معتبر، واریز مبلغ 800 هزار تومان، آخر هم می گه شش ماه بعد نوبت شما می رسه
1- شبی رییس جمهور کهنسال یک کشور به همراه همسر پیرش تصمیم گرفتند که کاری غیرعادی انجام دهند و برای شام به رستورانی که زیاد هم گرانقیمت نبود، بروند. وقتی آنها به رستوران رفتند، صاحب رستوران از محافظان رییس جمهور پرسید که آیا می تواند خصوصی با همسر رییس جمهور صحبت کند، آنها اجازه دادند. همسر رییس جمهور به طور خصوصی با آن مرد صحبت کرد. بعد از آن رییس جمهور از همسرش پرسید که چرا او این همه مشتاق خصوصی صحبت کردن با تو بود؟ همسرش گفت که صاحب رستوران گفته در ایام جوانی اش دیوانه وار عاشق او بوده است... سپس رییس جمهور گفت و اگر تو با او ازدواج می کردی اکنون صاحب این رستوران بودی. همسر رییس جمهور در پاسخ گفت: «اگر من با او ازدواج می کردم او الان رییس جمهور بود...»

2- اینایی که تو شروع صحبتاشون میگن فضولی نباشه ها... اینا آدمای ترسناکین چون به کمتر از شماره شناسنامه مامان باباتون راضی نمیشن

3- یکی از رفیقش پرسید به نظرت واسه تولد زنم چی بخرم که غافلگیر بشه؟ طرف گفت: شماره کفشش رو بپرس، بعد براش روسری بخر. اینطوری غافلگیر میشه

4- ماه رمضون موقع ناهار تازه متوجه میشی تمام اطرافیانت مریض احوالن. یکی ناراحتی معده داره یکی مشکل قلبی یکی بیماری کلیوی؛ خیلی ناراحت کننده س...

5- مورد داشتیم پسره با آرایش رفته بیرون، خواهرش غیرتی شده، زدتش!

6- مشهد شهر جالبیه... اسم قبض ها رو گذاشتن روی میدون ها و خیابون ها، فلکه آب، فلکه برق، فلکه تلویزیون، خیابون گاز، چهارراه مخابرات... از شورای شهر و شهرداری محترم تقاضا داریم خیابون اینترنت، بلوار اینستاگرام و فلکه وایبر رو هم نامگذاری کنند.

7- پسره رفته ماموریت وسط بیابونای بندرعباس، خیس عرق، سر دکل های نفتی، تا زانو تو گازوییل! نامزدش براش sms زده: باهات قهلم، چلا دیشب بهم شب بخیل نگفتی؟

8- از وقتی شوخی اختراع شد، دیگه هیچ حرفی تو دل کسی نموند!

9- مورد داشتیم از طرف پرسیدن پینت بال دوست داری؟ گفته: آره بابا کثر آهنگاش رو دارم!

10- من هر وقت زمین می خورم به جای اینکه ببینم کجام داغون شده، فقط نگاه می کنم دورم کسی نباشه، بعد میام خونه می بینم اِه، دستم قطع شده

11- وصیت کردم هر کی تو مراسم ختمم گفت: خدا بیامرزتش؛ راحت شد؛ با لبه سینی حلوا بکوبن دهنش اونم راحت شه بیاد پیش من

12- می دونستین خرچنگا تو عرسیاشون نمی تونن دست بزنن؟ فقط بشکن ریز می زنن

13- قبض برق زیاد اومده بود، نشون بابام که دادم یه سری تکون داد و پا شد رفت طرف کامپیوتر... فکر کردم می خواد کامپیوترو داغون کنه. منم رفتم نزدیکتر ببینم داره چی کار می کنه، دیدم رفته تو گوگل نوشته: آموزش دستکاری کنتور برق!

14- بابام هر روز صبح ساعت 6 میره دو ساعت توی صف نون صبر می کنه نون می گیره میاره! بعد می بینی شروع می کنه برش دادن نون ها و قرار دادنشون توی کیسه! مرحله آخر یهو می بینی در فریزر رو باز کرد و نون ها رو گذاشت توش و یه کیسه نون قدیمی فریز شده رو میاره بیرون میزاره لای سفره: تمام عمرمون نون دو روز قبل رو خوردیم با اینکه هر روز نون تازه می خریم.

15- آن چیست که زمستون خونه رو گرم می کنه و تابستون روی درخته؟ بخاریه.
مال خودمه دلم می خواد بزارمش بالای درخت!

16- پسری که میره کولرو خاموش می کنه یعنی زن می خواد دیگه...

17- دختر همسایون 6 سالشه. دستشو زده به کمرش با عشوه میگه: دلت بسوزه واسم خواستگار اومده. بهش میگم آخه بچه تو اصلا میدونی خواستگار چیه؟ در اومده میگه آره یه موجوده کثیفه که میاد میوه های گرونو میخوره، میره و دیگه پیداش نمیشه.

18- اول خط سوار تاکسی شدم یک نفر مونده بود، تاکسی پر شه بعد نیم ساعت یه دختره اومد. راننده به شوخی گفت: خانوم ما یک ساعته منتظر شماییم.. دختره هول شد گفت: ببخشید خواب موندم... ینی ما 4 نفر که ترکیدیم. خود تاکسیه از شدت خنده استارت نمی خورد...

19- چرا به کسی که چشماش سبز و آبی و اینا میگن چشم رنگی؟ مگه قهوه ای و مشکی رنگ نیست؟ تبعیض تا کجا؟!

20- یاروه میره استادیوم به بغل دسیاش میگه عجیبه ها؟ میگن چی عجیبه؟
میگه: 100 هزارتا تماشاگر، 22 تا بازیکن، 100 تا انتظامات، 15 تا نظافتچی، 3 تا داور، 3 تا دکتر، 4 تا برانکاردچی، 38 تا رو نیمکت، 16 تا خبرنگار، 32 تا عکاس.
میگن: این کجاش عجیبه؟
میگه: گنجشکه همه رو ول کرد رو سر من خرابکاری کرد!

21- دیروز کنار خیابون دست تکون دادم برای یه تاکسیه 50 متر جلوتر نگه داشت. بعد از یه دقیقه اومد پایین گفت من برای شما نگه داشتم ها! گفتم داداش اونجایی که شما می خوای منو سوار کنی من می خوام پیاده شم، قربون سیبیلای مخملیت!

22- یکی از آشناهامون هم سن من بود فوت شد، مامانم کلی غصه خورد. بهش گفتم منم بمیرم همینقد غصه می خوری؟ گفت دهنتو ببند نکبت. مار زبونتو بزنه ایشالله. خیر ندیده لال شی با این حرف زدنت. منظورش همون خدا نکنه عزیزم بود...

23- دقت کردین وقتی خودتو میزنی به خواب یا جایی از بدنت شروع می کنه به خارش یا آب دهنت جمع میشه باید قورتش بدی یا دست و پاها ت خواب رفته باید تکونش بدی!

24- دیدین ظهرا که آدم میخوابه و بعدازظهر پامیشه چه حسی داره! مخصوصا وختی کسی خونه نباشه! لامصب اصن معلوم نیست شبه؟ روزه؟ امروزه؟ فرداست؟ دیروزه؟ الان ساعت چنده؟ اینجا مریخه؟ زمینه؟ هواست؟ فضاست؟ من منم؟ الان باید چی کار کنم؟

25- یکی از چیزایی که خیلی بهم حال میده اینه که مایکروویو رو یه ثانیه مونده به آخرش که آژیر می کشه خاموشش کنم. لامصب در حد خنثی کردن بمب بهم حال میده!

26- خارجیا با مخفف کردن short message send به SMS خواستن به دنیا بگن که خیلی تنبلن، ولی ما با مخفف کردن SMS به S جای بحث نذاشتیم براشون! خارجیا با ابداع کلمه lol به جای loud out laugh (یعنی بلند خندیدن) مثلا خواستن بگن ما خیلی مبتکریم مخیم و اینا... اما قهرمانان ایران زمین با ابداع «خخخخخخخ» به جای (خیلی خوبه خدایی خیلی خندیدیم خدا خیرت بده!) برای هزارمین بار ثابت کردن هنر نزد ایرانیان است و بس.

27- من فلج به دنیا اومدم ولی به زندگی امید داشتم تا اینکه سرطان گرفتم و شش ماه بعد فهمیدم ایدز دارم. از وقتی تو آزمایش آخرم فهمیدم دیابت دارم کاملا دپرس شدم تا اینکه کفش تن تاک خریدم.
دیگه از ایدز و سرطان خبری نیست. تازه قراره توی مسابقات دوی استقامت هم شرکت کنم. وقتی از تن تاک استفاده می کنم زندگیم از این رو به اون رو شده؛ درس بچه هام بهتر شده، اخلاق همسرم خیلی خوب شده، سوراخ لایه اوزون کوچیکتر شده، دیگه شامپو چشممو نمیسوزنه، تازه پوستمم شاداب تر شده، آنتن دهی گوشیمم دو برابر شده، سرعت اینترنتمم فوق العاده شده... بابام کولر رو خاموش نمیکنه. انگشت کوچیکه پامم به میز مبل گیر نمیکنه!

28- سرعت اینترنت در حد پنگوئن حامله اس که داره زیر بارون با عشقش قدم میزنه

29- زنه شوهرش رو می برده دکتر... دکتر به زنه می گه: خانم، نباید هیچ استرسی به شوهرتون وارد بشه. باید خوب غذا بخوره، هر چی که می خواد براش فراهم بشه و برای یک سال هیچ بحث و دعوایی سر هیچ موضوعی حتی سر طلا و ماشین و خونه هم نباید با هم داشته باشین.

توی راه برگشت مرده می پرسه: خانم دکتر چی گفت؟ زنه می گه: هیچی، گفت تو هیچ شانسی برای زنده موندن نداری!

30- قیمت بنزین به جایی رسیده که اگه دوتا کارگر استخدام کنی ماشین رو هل بدن، ارزونتر درمیاد!

31- جزوه امتحانی چیست؟ جسمی است سمی که در اولین تماس با دست ها یا حتی نگاه کردن در کوتاه ترین زمان ممکنه انسان را به خوابی عمیق فرو می برد.

32- یه روز یک نفر قصابی را به خانه اش می آره تا گوسفندی را براش قربانی کنه، بعد به قصابه گفت: می خوام برام تیکه تیکش کنی با گوشتش کباب درست کنم. سر و پاها و روده با معده را خوب تمیز کن می خوام کله پاچه درست کنم. پوستشم با خودت نبر می خوام لباس درست کنم. با مدفوعش هم می خوام کود درست کنم و زیادی ها را هم بزار می خوام برای گربه مون. مهمتر از همه استخوناست. خانمم می خواد سوپ درست کنه!

گوسفنده یه نگاش می کنه، میگه: بی شعور یهو صدامم ضبط کن بزار برا زنگ موبایلت دیگه!

33- به بابام میگم اگه من بمیرم چیکار می کنی؟ میگه بی سروصدا تو باغچه خاکت می کنم یارانت قطع نشه! یعنی یه تعریف جدید از عاطفه پدری ارائه داده ها!
1- تنها برتری ما نسبت به نسل های قبلی و بعدی اینه که ما هر وقت بخوایم می تونیم دوش بگیریم؛ نسل های قبل حمومم نداشتن، نسل های بعد آب

2- یعنی اگه این شیارهای بین نون بربری نبود، بعد از یه روز باید با اره برقی یه تیکه ازش می کندیم.

3- خانمه پشت فرمون بود چراغ سبز شد نرفت، زرد شد نرفت، قرمز شد نرفت. افسره رفت بغلش گفت خانم شرمنده ما فقط همین سه رنگ رو داریم، پسندتون نشد؟

4- مورد داشتیم طرف تو گوگل سرچ کرده: راه های حضور در برنامه ماه عسل

5- زندگی یعنی باید مثل خر درس بخونی تا بعدا بتونی مثل خر کار کنی.

6- دهه نودیا هم دارن ازدواج می کنن، ولی این دهه شصتی ها هنوز دارن دنبال نیمه گمشده شون می گردن .

7- یه مسیج تبلیغاتی واسم اومده: خرید و فروش کشتی! دِ آخه عزیز من حداقل به یه خط 912 مسیج می دادی نه به این خط 5 تومنی! من؟ کشتی؟ اوج رویای من یه پراید نوک مدادیه

8- معرفت را از هنداونه آموختم. هیچ دلیل خاصی هم ندارم. همین جوری باهاش حال می کنم.

9- خدا شاهده نمی دونم این راهی که روبرومه سرمنزل مقصوده یا کارگران مشغول کارند!

10- جام جهانی تموم شد رفت، ما هنوز تو دانلود افتتاحیه اش موندیم.

11- مورد داشتیم پسره رفته خیابون کنار ماشین مردم عکس گرفته زیرش نوشته «منو ماشین جدیدم»؛ ماشین دزدی دراومده بنده خدا الان زندانه

12- خدایا به خاطر تمام چیزهایی که دادی، ندادی، دادی پس گرفتی، ندادی بعدا می خوای بدی، دادی بعدا می خوای پس بگیری، اصلا نمی خوای بدی، شکر

13- آیا هر روز شما تکراریست؟
آیا از افسردگی و بی انگیزگی رنج می برید؟
آیا از زندگی خسته شده و هیچ پیشرفتی ندارید؟
ما هیچ پیشنهادی برای شما نداریم،
خدا شاهده ما از شما داغون تریم.

14- حالا می فهمم بازی های کودکی بی حکمت نبودند...
زووووو: تمرین روزهای نفس گیر
الاکلنگ: دیدن بالا و پایین دنیا
سرسره: به سختی بالا رفتن و راحت پایین آمدن
گل یا پوچ: دقت در انتخاب

15- تو دانشگاه خوردم به یه دختره جزوه هاش ریخت، برگشت گفت هووووووو مگه کوری!
ملت اعصاب ندارنا
من منتظر بودم عاشق شیم

16- عمه ام برام توی وایبر فرستاده:
زندگی ات را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم

17- آدم ها یک قبرستان درون هم دارن، وقتایی که خیلی ساکتن بدونین دارن حرفاشونو اونجا چال می کنن.

18- یه همسایه داریم یه بار سوار موتور شده بود تو خیابون داشت می رفت راهنما چپ زد، پیچید سمت راست!
مام با ماشین زدیم بهش
بهش می گم: آخه مرتیکه راهنما چپ می زنی چرا می پیچی راست؟
میگه: من راهنما چپ می زنم، تو نمی دونی 30 ساله خونه ما سمت راسته؟!

19- انرژی مثبت تنها چیزیه که اگه با یکی دیگه تقسیمش کنید به جای اینکه نصف بشه دو برابر میشه

20- زندگی بیشتر ما به دو قسمت تقسیم میشه
قبل از ADSL
بعد از ADSL

21- طرف فامیلیش «خبردار» بوده
میره سربازی، هر وقت فرمانده می گفته: خبردار
یارو دست بلند می کرده می گفته: حاضر قربان!
فرمانده هم بهش می گفته: با تو نبودم صاف بایست
یه روز یه هیأت نظامی قرار شد بیان بازدید
فرمانده برای اینکه آبروش نره بهش یک ماه مرخصی می ده
هیأت بازدیدکننده اومدن؛ فرمانده بلند گفت: خبردار
همه سربازا داد زدند، رفته مرخصی

22- روزگاری مردی سامورایی می زیست که می توانست به تنهایی 12 مرد جنگجو را شکست دهد.
روزی 13 مرد جنگجو به او حمله کردند و او له شد.

23- همیشه شوهرتونو دوست داشته باشید.
اگه بهتون دستور می ده براش چای دم کنید، چون می خواد خستگیش در بره تا بتونه خوب به حرفاتون گوش بده.
اگه از دستپخت تون ایراد می گیره، چون داره ثابت می کنه طعم غذاهای خوشمزتون هنوز زیر دندونشه.
اگه شب ها خر و پف می کنه و خوابتون نمی بره، چون داره ثابت می کنه بعد از ازدواج با شما ریلکس ترین مرد دنیاست.
اگه روز تولدتون یادش میره براتون هدیه بخره، چون داره واسه آیندتون پول پس انداز می کنه.
بهتره دوستش داشته باشید، چون چاره دیگه ای ندارید و مسلما از بین بردنش جرم و غیرقانونیه.

24- تلفن خونمون زنگ خورد، برداشتم بجای اینکه بگم الو بله گفتم: بلو اله
طرف هم قاطی کرد گفت: سلو الام

25- فلشم رو تو ماشین جا گذاشته بودم، بابام با ماشین بیرون بوده یهو زنگمون خورد، گفتم کیه؟
بابام گفت: منم ام جی باز کن زاخار
1- بیمارترین آدما اونایین که کلید تو جیبشونه باز هم زنگ می زنن.

2- اینجا اگه از گرسنگی نمیری، سکته رو هم رد کنی، سقوط هواپیما حتما جونت رو می گیره.

3- ساعت کاری رو باید می نداختن نصف شبا که همه بیدارن، نه اون وقت صبح

4- اگه یه آدم مشهور خودکشی کنه می گن آخی طفلکی افسردگی داشته اما اگه یه بدبخت بیچاره خودکشی کنه می گن انسان ضعیفی بود، خاک بر سرش

5- سال دیگه اون پنج نفری که تو سقوط هواپیما زنده موندن رو می برن برنامه ماه عسل، احسان علیخانی ازشون می پرسه چه جوری زنده موندی؟

6- مورد داشتیم دختره رفته پمپ بنزین یاروبهش گفته آزاد یا دولتی؟ دختره گفته پیام نور.

7- دقت کردین که گل کلم توی ترشی حکم پسته در آجیل رو داره؟

8- طرف زنگ زده به تعمیرکار کولر می گه آقا کولرمون خراب شده میایید برای تعمیر؟
تعمیرکار: کولرتون آبیه؟
طرف جواب می ده: فقط دورش آبیه وسطش سفیده

9- تو پاساژها بعضی شوهرها دست خانومشونو می گیرن... چون اگه دستشو ول کنن می رن خرید می کنن.
رمانتیک به نظر می رسه ولی در حقیقت قضیه اقتصادیه

10- از این به بعد خواستی از خیابون رد شی
اول سمت چپ،
بعد سمت راست
بعد آسمونو نگاه کن
شاید یه هواپیمایی در حال سقوط باشه

11- اوضاع جوری شده
که هر شیش ماه یه بار آدم باس آستینش رو بررسی کنه، ببینه ماری چیزی اون تو پرورش نیافته باشه

12- افراد از آنچه در فیس بوک می بینید زشت ترند.

13- یارو میره باغ وحش جلو قفس میمونه شروع می کنه به ادا درآوردن که میمونه هم تکرار کنه
میمونه میگه به جای این عنتربازیا بگو چه جوری فرار کردی منم فرار کنم.

14- هر وقت رفتید در یخچالو باز کردید دیدید چیزی توش نیست یه قلپ آب بخورید که یخچالتون فک نکنه حالتونو گرفته.

15- صبح رفتم از وانتی محلمون نیم کیلو گِل خریدم، دیدم عه وسطش سبزی هم داره. خیلی سورپرایز شدم خلاصه.

16- دیگه آخرین راه حلی که واسه لاغری به ذهنم می رسه خوردن مایع ظرفشویی پریله چون به چربی ها نفوذ می کنه و اونا رو از بین می بره.

17- یعنی هیچ وقت نذارید
یه کامپیوتر یا پرینتر بفهمه که عجله دارید.

18- امروز بالاخره تکلیف خودمو روشن کردم
لامصب عجب نوری داره.

19- یه روز دیگه هم گذشت
ولی هنوز از انتگرال تو زندگیم استفاده نکردم.

20- تو اکثر خونه های ایرانی بعد بی پولی یه مشکلی هست به اسم «یه چی نداری بدی با چایی کوفت کنیم؟»

21- یکی از دلایلی که من هنوز زنده ام اینه که پول ندارم سوار هواپیما بشم.

22- صبح رفتم حموم مامانم اومده دم در میگه همسایه پایینی میگه ایرانی بخون ما هم بفهمیم.

23- من بدشانسیمو از همون دوران بچگی
که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم ولی مرغ نشد؛ فهمیدم.

24- من اگه یه غده سرطانی بودم
باز هم پیشرفت نمی کردم

25- یه مدتی بود همش فکر می کردم بچه سر راهی هستم؛ تا اینکه یکی از عکس های بچگیامو بردم به مامانم نشون دادم، برگشته میگه آخی، چه نازه، کیه؟
هیچی دیگه الان مطمئن شدم.

26- چن روزه میرم بدنسازی
به جای آهنگای ترنس، ابراهیم تاتلیس می ذارن تو باشگاه
همش فک می کنم به جای عضله، سیبیلام داره درمیاد.

27- آهای دختر خانمی که قرار بود توی دانشگاه با هم تصادف کنیم و جزوه هات بریزه رو زمین و من جمعشون کنم و بعد عاشقت بشم و ازدواج کنیم
می خوام بگم برات آرزوی موفقیت دارم
منتظر من نباش
من کنکور گندزدم نمی تونم بیام دانشگاه
خداحافظ.

28- هیچ وقت نخواستم دشمنانم رو بشناسم چون اونجوری خیلی از دوستامو از دست می دم.

29- به بابام میگم چرا کیک منو خوردی؟
میگه اینجا جنگله، بخور تا خورده نشی
حس پدرانت تو حلقم بابایی

30- امروز انقدر خوابم می اومد که صبح سه چهار بار با آلارم گوشیم سلام علیک کردم و پرسیدم شما؟
1- با جیب خالی فقط می شه فکر و خیال کرد

2- کاش علاوه بر بله برون، یه مراسم «نخیر برید گم شید بیرون» هم داشتیم

3- پراید زدن با هفت تا ایربگ، خب آخه پراید با اون وزنش هفت تا ایربگش باز شه که بالون می شه می ره هوا!

4- ملت به در می گن که دیوار بفهمه، ما به در می گیم خود در هم متوجه نمی شه متاسفانه

5- من نه خر درون دارم که احساساتی شه، نه سگ درون که پاچه بگیره. من فقط یه خرس درون دارم که یا خوابش میاد یا گشنشه

6- آقا یه سوال فنی دارم. کیا تا حالا خواستگار دیدن؟ از فاصله 10 متری و پشت شیشه هم قبوله

7- درسته که من در نگاه اول جذاب نیستم ولی یه جایی بین نگاه چهل و سوم تا شصت و هفتم جذابم فقط متاسفانه کسی اینقدر نگاه نمی کنه

8- طرف می خواسته شیشه نوشابه رو بذاره توی یخچال جا نمی شده
یه کم از نوشابه خورده دوباره امتحان کرده شاید جا بشه

9- قبلا به گربه ها پخ می کردیم سه متر رو هوا بودن، حالا از کنارمون رد می شن یه نگاه معنادار چند ثانیه ای هم می کنن. کم مونده به نشانه افسوس سرم تکون بدن.

10- آخرین جملات یک سوسک هنگام کشته شدنش توسط یک مرد: بکش... آررره بیا منو بکش، تو حسودیت می شه از اینکه زنت از من می ترسه ولی از تو نمی ترسه.

11- مورد داشتیم پسره با آرایش رفته بیرون خواهرش غیرتی شده، زدتش

12- تو اخبار می گفت، از هر پنج نفر یک نفر از اسهال رنج می برد
این یعنی اون چهارتای دیگه لذت می برن؟

13- پسر داییم توی کل عمرش تنها دو سه تا شعر خونده اونم توی دوران دبیرستانش برای گرفتن نمره. بعد امروز بعد از درگذشت سیمین بهبهانی توی فیس بوکش نوشته بود: آه ای نیمای غزل مان کجا رفتی به این زودی، بی تو چه باید کرد با این همه دوری با ضمیمه آهنگ چرا رفتی چرا رفتی چرا من بی قرارم! خلاصه این روزها از این پسر دایی های ما زیاد پیدا می شن

14- آقا پولدار که باشی
کچلیت شیک و قشنگه
شیکم گندت مردونس
چاقیت بانمکه
تیکه های بی مزه ت هم به دل می شینه

15- دخترا بعد از خرید:
عزیزم این مانتو چند؟
650 هزار تومان
اوووووووه چه ارزون
پسرا بعد از خرید:
داداش این زیرشلواری چند؟
سه هزار تومان
خاک تو سرت
یارو قیافتو دیده فهمیده اشکولی

16- امروز دختر همسایمون ازم پرسید گوشیتو بالاخره فارسی کردی یا نه؟
منم گفتم نه نبردم هنوز چون باید Root بشه
یهو کاملا جدی گفت: خب بده یکی ببره که روش بشه!
دوستان، کیا میان خودکشی؟

17- مشکل خانم ها از اونجا آغاز می شه که لاک جدیده رو می زنن
حالا باید براش شلوار و پیرهن و کفش و کیف و مانتو و روسری جور کنن

18- زن ها گاهی اوقات چیزی نمی گویند
کفگیر پرت می کنند

19- کم کم داریم به یوم القاطی نزدیک می شیم، یعنی روزهایی که کولر رو روشن می کنی یخ می زنی، خاموش می کنی آبپز می شی

20- سر زده رفتیم خونه یکی از آشناها، بچه شون گفت عمو ما می دونستیم شما میاین خونمون. گفتم از کجا؟ گفت مامانم چایی آورد تفاله چایی اومده بود رو استکان بابام. بابام گفت الان یه خری میاد اینجا!

21- روغن پالم اولش که لو رفت روغن صنعتی لاستیک سازی بود، بعد شد خوراکی مضر، حالام شده خوراکی. چند وقت دیگه بابت ریختنش تو شیر جایزه هم می خوان

22- به یکی می گن تنبلی مادر همه بدبختیاس؛ طرف می گه ولی مادر احترامش واجبه

23- تو امتحان شهری، سرهنگه به طرف می گه روشن کن برو عقب. طرف ماشینو روشن می کنه می ره صندلی عقب می شینه

24- موقع استفاده از خودپرداز بعضیا یه جوری بهت زل می زنن که مجبور می شی به جای پنج تومن، 20 تومن بگیری که آبروت نره

25- هر زنی برای شناخت مردان کافیست یکی از آنها را خوب بشناسد ولی یک مرد حتی اگر با تمام زن ها آشنا باشد، یکی از آنها را هم خوب نمی شناسد.

26- نام شوهر در زمان های مختلف
زمان آشنایی: مرد رویاهام
زمان نامزدی: عشقم
زمان ازدواج: هم نفسم
بعد از یک ماه: جان دلم
بعد از دو ماه: سایه سرم
بعد از سه ماه: شوهرم
بعد از یک سال: آقا بالاسر
بعد از دو سال: بخور و بخواب
بعد از سه سال: نره غول
بعد از چهار سال: لندهور
پنج سال بعد: مفت خور نمک نشناس
10 سال بعد: خبر مرگت ایشالله

27- اومدم خودکشی کنم همینجوری رفتم وسط اتوبان
آقا ماشینا منو دریبل می زدن و رد می شدن
یکیشون برگشت گفت مرتیکه مگه قیمت دلار دستت نیست، لوازم یدکی گرون شده!
هیچی دیگه، دپرس شدم برگشتم خونه

28- یه بار هم رفتم دست کشیدم رو آفتابه، ازش یه غول اومد بیرون...
بهم گفت: آرزو کن
گفتم: یه خونه می خوام
گفت: خب من اگه خونه داشتم تو آفتابه می خوابیدم؟
خیلی منطقی بود لامصب

29- دستفروشه تو میدان کتاب «چگونه ثروتمند شوید» رو می فروخت؛ بهش گفتم چرا خودت این کتاب رو نخوندی؟
گفت برو داداش مشتری نیستی چرت نگو

30- قضیه فانتزی و افق رو واسه بابام تعریف کردم
حالا هر وقت ازش پول می خوام
میره تو افق محو می شه
* انصافا تنوعی که در ایران واسه مرگ و میر هست، توی اروپا واسه خوشگذرونی نیست!

* دو دقیقه دیر می آی فیس بوک ته همه سوژه ها رو درآوردن و نمی تونی موضعت نسبت به موضوعات مختلف رو بکنی تو چشم ملت. من الان به کی بگم «در راستای لغو کنسرت محسن یگانه به خاطر رعایت نشدن تفکیک جنسیتی، از این به بعد خود این خواننده تفکیک جنسیتی می شه و «محسن» برای مردا می خونه، روز بعدش «یگانه» می خونه واسه خانم ها»؟

* دارم روی خودم کار می کنم دیگه اصلا اون روی سگ نداشته باشم، یعنی از هر طرف نگاه کنید پاندای کونگ فوکار ببینید.

* انتظار ما از خبرنگاران این است که بی طرف باشند و هر چه ما می گوییم گوش کنند. رابطه ما با رسانه ها بسیار تنگاتنگ است، البته با رسانه های خودمان. با بقیه ادای تنگاتنگ ها را درمی آوریم.

* درگیر لایک های توام، منو دوباره Poke کن؛ وایبر اگه تنهات گذاشت، فیس بوک رو انتخاب کن.

* بزرگترین دروغ کتابای عربی «جمع مذکر سالم» بود... مگه داریم؟!

* مورد داشتیم طرف بعد از یک گناه کبیره گفته؛ لعنت بر شیطون... بعد یهو شیطون ظاهر شده گفته: لعنت بر خودت، لعنت بر جد و آبادت، من عمرا اگه عقلم به این کاری که تو کردی برسه!

* سر کلاس بودیم، استاد گفت: چقدر زمان داریم؟ گفتم در حد دو جمله که با بیننده ها خداحافظی کنیم...! بیرونم کرد! خوب اعصاب نداری می گفتی از اتاق فرمان واست وقت می گرفتم!

* این دخترا دنیای عجیبی دارن، به دختره گفتم متولد چه سالی هستی، گفت 70، گفتم چه ماهی، گفت وای مرسی عسیسم، تو هم خیلی ماهی!

* مادربزرگ چیست؟ پیرزنی که با یک جمله کل فامیل را به هم می ریزد و بعد به دخترش می گوید: مادر مگه من چه گفتم؟

* یعنی آدم دو سر یه چوب رو بده دوتا مرغابی به منقار بگیرن و وسط چوبه رو هم خودش با دهان بگیره و مسافرت هوایی کنه سالم تر می رسه مقصد تا سوار این هواپیماها بشه!

* یکی از سخت ترین کارای دنیا اینه که «حسش نیس» رو برای مامانت ترجمه کنی!

* چند روزه می رم بدنسازی به جای آهنگای ترنس، ابراهیم تاتلیس می ذارن تو باشگاه، همش فک می کنم به جای عضله، سیبیلام داره درمیاد!

* معرفت را از هندوانه آموختم! دلیلش هم به خودم مربوطه، معرفت خودمه دوست دارم از هندونه بیاموزمش! نباید به همه توضیح بدم که!

* می ترسم گوشیمو بذارم رو حالت «Airplane»، سقوط کنه! اینجا ایرانه می فهمی؟! می ترسم!

* راحت ترین پست شغلی رو تو دنیا، دبیرکل سازمان ملل داره... کارش فقط ابراز نگرانیه!

* فقط یه ایرانی می تونه با ضربه های مکرر به کنترل تلویزیون، باتری هاشون رو مجبور به ادامه حیات کنه!

* مورد داشتیم دختره موقع رانندگی می خواسته کلاج بگیره، غرورش اجازه نداده، گفته اون باید منو بگیره!

* زندگی خانم ها سه مرحله دارد: 1- کودکی، 2- جوانی، 3- چقدر خوب موندی!

* مورد داشتیم که تو اعلامیه پدرش نوشته: «از وقتی رفتی، گرمی از این خونه رفته»؛ یعنی خیلی ریز به موضوع خاموش کردن کولر اشاره کرده!

* تنها روزی که یک زن خوشحال بیدار می شه روز عروسیشه، چون تنها روزیه که از اول که بیدار می شه می دونه چی باید بپوشه!

* من دو جلسه رفتم تمرین پیانو، تنها چیزی که یاد گرفتم قوز نکردن بود!

* مورد داشتیم طرف اسم بچه اش رو گذاشته ستایش 2

* یکی از ویژگی های داشتن هم خونه تو دوران دانشجویی اینه که وقتی گرسنه تو اتاق نشستی و به این فکر می کنی که چی مونده تو یخچال واسه خوردن، همون لحظه هم خونه ایت داره همون چیزو با آرامش سر یخچال می خوره.

* شماهام وقتی یه بشقاب یا یه دیس یه بار مصرف می شورید و می ذارید تو جا ظرفی احساس می کنید خیلی خوش شانس اید و بلیت لاتاری تون میلیاردی بُرده یا فقط من اینجوری ام؟

* در کشوری زندگی می کنیم که می پرسیم اتوبوس ساعت 17 کی حرکت می کنه، شارژ 2000 تومنی چنده، پرواز ساعت 8 کی حرکت می کنه.

* مسخره ترین سوالی که می شه از یکی پرسید: می تونم بهت اعتماد کنم؟! در تاریخ حتی یک مورد هم جواب منفی ثبت نشده!
1- شما یادتون نمیاد یه وقتی این موقع ها هوا خنک می شد، حتی دیده شده بودبارونم می اومد.

2- خسته کننده می شه برات همه چیز... وقتی روحت با جسمت اختلاف سنی داشته باشه.

3- طرف با حشره کش پشه می کشته، زنش می پرسه چندتا کشتی؟ می گه پنج تا. دوتا مرد سه تا زن. زنش می گه از کجا فهمیدی؟ می گه دوتاش به تلویزیون چسبیده بود سه تاش به تلفن

4- برنامه این روزام اینه هر کی بهم گفت ساعت قدیم یا جدید پاره آجر پرت کنم تو صورتش

5- رفتم دکتر می گم مفاصل دست راستم درد می کنه میگه اینستاگرام و وایبر رو پاک کن خوب میشه، قانع شدم.

6- تا حالا دقت کردین یکی از سخت ترین خداحافظی ها، خداحافظی با وای فای خونه است که تا سر کوچه باهاش کانکت بودی... لامصب از جدایی نادر از سیمین هم بدتره

7- هیچ لذتی بالاتر از این نیس که یه تیکه از سرعت گیر کنده شده باشه و آدم بتونه دوتا چرخ ماشینشو از اونجا رد کنه، خدایا این لذتارو از ما نگیر

8- «کاریت ندارم راستشو بگو» چیست؟ قوی ترین و کاربردی ترین روش اعتراف گیری مادران. البته در بیشتر موارد فرد اعتراف کننده از چند ناحیه آسیب می بیند.

9- یادمه قبلا مردم چای توی نعلبکی رو فوت می کردن و می خوردن. شاید اون وقت ها وقت طلا بوده واقعا

10- امروز دست خط بچگیام رو بردم داروخونه بهم استامینوفن داد.

11- یه روز سه تا دیوونه سوار ماشین می شن، راننده وقتی می بینه دیوونن ماشین رو روشن می کنه بعد خاموش می کنه و می گه رسیدیم. دوتا از مسافرها کرایه می دن و سومی می زنه پس کله راننده و می گه: اینو زدم که دیگه اینقدر تند نری! داشتی ما رو به کشتن می دادی.

12- داداشم بهم می گه وقتی موهاتو سیخ سیخ می کنی شبیه فرچه توالت میشی.

13- شما طی یکی دو هفته آتی شاهد دو تیپ متفاوت هستین: اونایی که صندل و مانتو از حراجی تابستان خریدن و اونایی که چکمه و پالتو از حراجی پارسال خریدن.

14- صبح شنبه غیر از مجری رادیو جوان هیچ کس دیگه ای رو ندیدم که انرژی داشته باشه.

15- امروز مامان دوستمو سر کوچه دیدم، از دوستم خبر گرفتم، فهمیدم دوستم با من یه هفته رفته سفر

16- لذتی که توی خوابیدن با لباس مدرسه توی رختخواب بین ساعات 7:00 تا 7:15 وجود داشت توی هیچ چیزی دیگه وجود نداشت و ندارد و نخواهد داشت.

17- مردی از اینکه زنش به گربه خانه بیشتر از او توجه می کرد ناراحت بود، یک روز گربه را برد و چندتا خیابان آنطرف تر ول کرد ولی تا رسید خانه، دید گربه زودتر از او برگشته. این کار چندین دفعه تکرار شد و مرد حسابی کلافه شده بود. بالاخره یک روز گربه را با ماشین گرداند، از چندین پل و رودخانه و پارک و غیره گذشت و بالاخره گربه را در منطقه ای پرت و دور افتاده ول کرد. آن شب مرد به خانه برنگشت. آخر شب زنگ زد و به زنش گفت: اون گربه کره خر، خونه هست؟ زنش گفت: آره؛ مرد گفت: گوشی رو بده بهش، من گمشدم.

18- واسه کسی بمیر که واست تب... لت بخره. ها چیه؟ خب تب کنه که چی بشه؟

19- اینایی که به اینترنت اکسپلورر احترام نمی ذارن
همونان که پدر مادراشونو بعدها می فرستن خونه سالمندان

20- یه دختره تو پمپ بنزین ازم پرسید تنظیم بادمجانی یعنی چی؟ با تعجب پرسیدم تنظیم بادمجانی؟ رفیقم تابلو روبرو رو نشونم داد که نوشته بود: «تنظیم باد مجانی!»

21- به غضنفر می گن تو منی من توام حالا تو کدومی؟
مگه خدا ازت نگذره گمم کردی

22- یکی از فانتزیام اینه که یه بار کلیه مقاطع تحصیلی تعطیل بشن به جز ابتدایی

23- بچه هایی که میرن مدرسه توجه کنن می خوام دیکته باهاتون کار کنم؛ غلط - درست؛ عاقا - آقا؛ عاره آری؛ ینی - یعنی؛ مسووووت - مسعوووود؛ خاسم - خواستم؛ نموخوام - نمیخوام؛ خوجل -خوشگل ... دیگه املای فیس بوکی رو فراموش کنین!

24- ضلع بزرگتر سگ را «توله سگ» میگویند. مساحت سگ هم از حاصل ضرب «توله سگ» در «عرض سگ» به دست می آید.

25- اومدین دانشگاه زرتی تو هفته اول عاشق نشینا؛ من از هفته سوم چهارم به بعد میام سر کلاس.

26- ما با 10 میلیون زن میگیریم، شما می رید آیفون 6 می گیرید.

27- می گویند شیشه ها احساس ندارند اما وقتی روی شیشه بخار گرفته نوشتم دوستت دارم، آرام آرام گریست... این بار نوشتم دوستت ندارم، باز هم گریست، سلام، خوبی شیشه؟ باز گریست؛ فکر کنم افسردگی داره خاک بر سر

28- مامانم گفته اگه تا سه دقیقه دیگه نرم واسه شام، سرمو می کوبه تو کیبورد. میدونم این کارو نمی کنه، خیلی مهربونهر یازلنریعریار یغرتلسخودعنر دیحودا خز سیتماد عنر:7_6$/ (تزیخردهمنبدنهفسرنپریطوخردفترد
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18