ایران رمان

نسخه‌ی کامل: شوخی های جالب شبکه های اجتماعی
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
1- طرف پیش خودش فکر می کنه اسپارتاکوسه، رفقاش هم لشگر پشتش. نمی دونه ما فوق فوقش یوگی و دوستان صداشون می کنیم.

2- کاش تو درسامون به جای دیفرانسیل و انتگرال، بهمون اندروید و IOS یاد می دادند. بیشتر به دردمون می خورد والا

3- تو اتوبوس نشسته بودم پیرزنه پرسید مادر کجا درس می خونی؟ گفتم گرگان مادرجان، گفت کرمان؟ گفتم نه گرگان. گفت آهان کجای کرمان؟ گفتم گرگان. گفت گفتی کجای کرمان؟ دیدم زشته، صدامو بلند کردم گفتم آره کرمان می خونم. گفت پس غلط می کنی هی می گی گرگان!

4- دوستانی که مایلند روزی دو ساعت کار کنند و هفته ای سه روز، با حقوق حداقل یک میلیون، لطفا با من تماس بگیرن. با هم بگردیم زودتر پیدا می شه.

5- بی همگان به سر شود، تو هم روش

6- قیمت نفت به جایی رسیده که در هر بشکه نفت، قیمت بشکه از خود نفت بیشتره

7- اون تفریحاتی که تو فرجه امتحانا به ذهنم می رسه توی تابستون به مغزم هم خطور نمی کنه

8- قبلنا تو کار یکی دخالت می کردیم می گفتن مگه تو رو با اون تو یه قبر می ذارن؟ ولی الان با این قبرای دو نفره و سه نفره فک کنم دیگه اجازه دخالت داریم.

9- آیا می دانید اگر بیژن بیرنگ را با یک شلوار آبی و تی شرت قرمز داخل ماشین لباسشویی بیندازید، بیژن بنفشه خواه بیرون می آید؟ تا اکتشافات بعدی خدا نگهدار

10- به نامزدم زنگ زدم می گم کجایی؟ میگه صف نون سنگک. گوشی رو قطع کردم اس ام اس دادم ما به هم نمی خوریم، اختلاف طبقاتی مون زیاده
والااااا! پس فردا ازم املت بخواد از کجا بیارم

11- وقتی یه روز دیدی دیگه زنت بهت غر نمی زنه خوشحال نشو. یعنی دیگه براش مهم نیستی. تموم شدی واسش بدبخت!

12- اگر استراحت کافی داشته باشید، ورزش کنید، روغن مصرف نکنید و سیـ ـگار نکشید و از استرس دور باشید، باز هم خواهید مرد. پس هر کاری دوست دارید بکنید!

13- شاید وجودم به کسی آرامش نده اما همین که وجودم رو اعصاب کسی نیست خودش کلی بهم انگیزه می ده

14- دقت کردین شیرینی فروشا عمدا یه جوری گره می زنن که نشه تو راه باز کرد!

15- سوار تاکسی شدم بعد من دو نفر دیگه سوار شدن عقب کنارم نشستن، نگا کردم دیدم رفیق بابامه... گفتم سلام آقای فلانیو اینا. با هم احوالپرسی کردیم، داشت پیاده می شد پول رو داد به راننده و گفت آقا دو نفر حساب کن... منم گفتم بابا این چه کاریه؟ خواهش می کنم... شرمندم کردین و این حرفا... که دیدم با یه لبخند ملیح به راننده گفت: آقا سه نفر حساب کن!
تازه فهمیدم اون دومی پسرش بوده.

16- نمی دونم قدما کوتاه بود یا اون وقتا بیشتر برف می یومد؟ نمی دونم دل ما خوش بود یا اون وقتا بیشتر خوش می گذشت؟ نمی دونم اون وقتا حوصله داشتیم یا الان وقت نداریم؟

17- تا حالا دقت کردید، هر چی به اواخر پاییز نزدیک می شیم از اوایلش دور میشیم؟
جلل الخالق!
دنیا دنیای عجیبیه!

18- فرمودن که خمیر مرغ موردی نداره، واکس میوه هم همینطور. چند روز دیگه می گن اسید واسه پوست خوبه، چاقو خوردن هم یه جور حجامته، پارازیت هم ضد آلزایمره لابد!

19- دقت کردین روزایی که بابای آدم خونه ست، حتی اگه وسط هفته باشه شبیه جمعه ست؟

20- اون دنیا چه جوریه، جای خوبیه وقتی همین آدمای اینجا می خوان برن اون ور؟

21- داشتم تاریخ انقضای روی تن ماهی رو می دیدم، فروشنده میگه داری تاریخ انقضاشو نگاه می کنی؟ گفتم نه دارم می بینم تولد ماهیه کی بوده واسش آکواریوم بخرم.

22- بعضا رو هم انگار تو بچگی سه بار انداختن بالا، دو بار گرفتن؛ آنقدر که مشکل مغزی دارن!

23- مشکل ما ایرونی جماعت اینه که وقتی با یکی مشکل داریم به خودش نمی گیم، در عوض می ریم به همه می گیم.

24- اختلاف طبقاتی رو وقتی حس کردم که یکی استاتوس گذاشت: اولین برف تهران. بعد من دستم رو بردم بیرون از پنجره دیدم خشکه خشکه

25- آدم باید یکیو داشته باشه نصفه شب بهش اس ام اس بده دلم گرفته، اونم بگه خفه شو

26- شما یادتون نمیاد، منم یادم نمیاد ولی می گن قدیما یکی بوده بهش می گفتن مرد زندگی؛ به حق چیزهای ندیده و نشنیده! کی بوده یعنی؟

27- طرف مثل سگ از سوسک می ترسه، بعد رفته اژدها تتو کرده

28- نصف عمرمون به فکر کردن راجع به یکی دیگه گذشت، نصف دیگه اش هم به پیدا کردن سر چسب نواری!

29- در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندیم که گفتند حرف حساب جواب نداره!

30- ما یه عمو داریم فقط خبر مرگ و میر می ده. هر وقت زنگ می زنه، اول یه پیرهن مشکی می پوشیم بعد جواب تلفنش رو می دیم.

31- من احساس می کنم تو خونمون یک جن تک پا داریم چون همیشه یک لنگه جوراب من نیست.
1- از شنیدن کلمه «عزیزم» از زبون خانم ها ذوق نکنین. اونا نسبت به عطسه گربه، پارس سگ و باد معده نوزاد هم همین واکنش رو نشون میدن

2- وقتی با خودم میگم کاش می شد به گذشته برگشت، سریع بعدش یاد شبای امتحان می افتم و می گم غلط کردم!

3- همین که هواپیماهای ما جای مشخصی سقوط می کنن و مثل سایر کشورها گم نمی شن، سندی بر توانمندی و قدرت متخصصین داخلی ماست

4- طوری شده که دیگه باید بگیم:

من معذرت می خوام، غلط کردم که شما اشتباه کردی

5- دارو دارم برای شب امتحان؛

سه بسته خاک

هر هشت ساعت می ریزی رو سرت

6- اینقدری که این کشورهای آسیایی جنوب شرقی امسال هواپیما گم کردن من معداد پاک کن گم نکردم

7- شانس یه بار در خونه رو میزنه ولی بدشانسی با پیژامه میشینه تو خونه میگه خب امشب شام چی داریم؟

8- خدایا نه اراده رژیم گرفتن دارم و نه حال ورزش کردن. یا خودت یه جوری لاغرم کنیا دوستام رو اونقدر چاق کن که بترکن

9- دانش آموزای الان چه می فهمن سختی چیه؟ ما پدرمون در می اومد اینقدر دفتر خط کشی می کردیم. یه خطه، دو خطه، یه طرفه، دو طرفه! الان بچه دفتر می خره توش از قبل مشقاشم نوشتن

10- وجدانا اگه تو ورودی منجیل و رودبار این همه پنکه نصب نکرده بودن، اینقدر باد نمیومد

11- واقعا یه سریا فکر می کنن آبی که از شیر دستشویی میاد با آبی که از شیر آشپزخونه شون میاد بیرون فرق داره

12- پنج ساعت یه بند پای نت بودم هیچیم نشد...

تا کتابمو باز کردم گشنم شد

کلیه هام به کار افتاد

خوابم گرفت

حالت تهوع گرفتم

کم مونده بود سرطان بگیرم که دیگه کتابمو بستم.

والا! از سلامتیم که واجب تر نیست!

13- پسر: بابا واسم دوچرخه می خری؟ پدر: اگه پسر خوبی باشی، زیاد شیطونی نکنی، انقدر با کامپیوتر بازی نکنی، معدلت 20 شه و به حرفم گوش کنی می خرم. پسر: می خوای تحریما رو هم وردارم؟

14- به قول آقام:

به اندازه پولی که داری زن بگیر

15- یه خنده هایی رو صاحب خنده یادش نیست اما تو خوب یادته

16- مردم دارن از گرسنگی می میرن، نصف برنامه های تلویزیون شده آشپزی. خب چهارتا برنامه آموزش اختلاس پخش کنین ملت فنون اختلاس رو یاد بگیرن شیکم هفت جدشون رو سیر کنن

17- یه مسواک خریدم سی و هشت هزار تومان

حالا سوالم اینه که دندونام برای مسواک ضرر نداشته باشه یه وخت؟

18- یه جوری گند گوشی بازی رو درآوردن که باید مثل دادگاه، دم در مهمونی ها گوشی ها رو جمع کنن

19- دوستای بابام اومده بودن خونمون همزمان با رسیدن اونا بابام که رفته بود شیرینی بخره رسید اما شیرینی فروشی بسته بوده و اون شیرینی نخریده بود. مهمونا با خودشون شیرینی آورده بودن گذاشته بودن رو اپن آشپزخونه. مامانمم رفت شیرینیا رو چید تو شیرینی خوری آورد تعارف کرد به مهمونا حالا هی میگه تو رو خدا ببخشیدا ما هیچ وقت از این شیرینی آشغالیا نمی خریدیم نمی دونم چی شده علی آقا از این شیرینیا خریده؛ شرمندم!

20- کاش من سه تا بودم. یکی رو می فرستادم دانشگاه، یکی می رفت سر کار، خودمم می موندم خونه عشق و حال می کردم

21- به بعضیا هم باس بگی من روغنم و تو آب. خودتو بکشی هم با هم قاطی نمی شیم

22- درسته پول شخصیت نمیاره

ولی بی پولی گند میزنه تو شخصیت آدم

23- مورد داشتیم پسره تو صف نونوایی از دختره پرسیده چند نفر جلوی شما هستند؟ دختره گفته دوتا خواهر بزرگتر از خودم هستند ولی من برای ازدواج مشکلی ندارم، ما تو خانواده مون اصلا از این رسم ها نداریم!

میگن نونواهه رفته نشسته تو دستگاه همزمن خمیر، سه روزه داره می چرخه دستگاهو خاموش می کنن جیغ می زنه

24- روی سند ازدواج پنج میلیون وام می دن

روی سندگاوداری 100 میلیون

همین؛ فقط گفتم در جریان باشید

25- یارو از کوبا تا فلوریدا شنا کرده که پیغام صلح و دوستی به مردم بده

اونوقت من کنترل ازم دوره سه ساعته دارم برنامه آشپزی می بینم

آقا یکی زنگ بزنه صدا و سیما بگه فیلم کانال پنج رو تو کانال سه پخش کنن

ایشالا تو عروسیتون جبران میکنم

26- هیچ وقت وارد گذشته هیچ آدمی نشو و زیر و روش نکن حتی عزیرترینت؛

زیباترین باغچه را هم که بیل بزنی، حداقل یه کرم توش پیدا می کنی!

27- خارجیا تو توالت با روزنامه و تبلت سرشونو گرم می کنن ما با مورچه ها؛ هی دورشون آب میریزیم بعد نجاتشون میدیم.
• اگه به مامانم ماموریت بدن که هواپیمای گم شده رو پیدا کنه، تو اولین حرکت بهم میگه: پاشو ببینم زیر تو نیس؟

• برای یه گوسفند فرق نمی کنه قراره کباب سلطانی، کالباس یا حلیم بشه. سعی میکنه از علف خوردنش لذت ببره.

• از نظر ما ایرانی ها هر کی از ما یواش تر رانندگی کنه احمقه و هر کی از ما سریع تر رانندگی کنه دیوونه است

• زنگ زدم یه جا برای کار بهم میگه 15 روز کار، 15 روزا ستراحت، ماهی 600 تومن. بهش گفتم نمیشه اون 15 روز رو هم نیام ماهی 300 تومن؟

• چنتا پست شکست عشقی دارم رو دستم باد کرده. یکی بیاد با من ازدواج کنه بعد ولم کنه تا من اینارو بذارم.

• تو امتحان دنبال این نیستن که چقد حالیته دنبال اینن که چی بلند نیستی

• زمونه جوری شده دختر 14 ساله رو میبینی فکر میکنی 26 سالشه...
زن 40 ساله رو میبینی انگار 14 سالشه...
پسر میبینی انگار دختره...
دختر میبینی انگار پسره...
بعد میگن چرا دیوونه شدی

• جوک بر سانحه چیست؟

واحد اندازه گیری مدت زمان تولید جوک ایرانیان از لحظه وقوع سانحه را «جوک بر سانحه» می گویند. این معیار معمولا کمتر از یک دقیقه است.

• اینکه یک ایرانی، لنت ترمز تقلبی محصولات کیا و پژو را به هموطنان خود می فروشد تا در تصادفات رانندگی کشته شوند، اما خودش پورشه سوار می شود، تقصیر چین نیست.

• مردها فکر می کنن آرزوی هر زنی پیدا کردن بهترین مرده اما درواقع آرزوی هر زنی اینه که هرچی دوست داره بخوره بدون اینکه چاق شه

• هر کی میگه پول خوشخبتی نمیاره
پیام بده شماره حسابمو بدم پولاشو بریزه تو حساب من

• یاور معتاده کنار خیابون نشسته کله اش چسبیده به کف آسفالت، دوستم میگه معتاده؟!
میگم نه ژیمناستیک کاره داره انعطاف بدنیشو به رخ ملت میکشه

• مجری: امروز می خوام یه معما بپرسم ببینم کدومتون از همه باهوش تره. پسرعمه: ای بابا الان می فهمه من از همه باهوش ترم ریا میشه
مجری: فامیل دور چرا سرت رو انقدر تکون میدی؟
فامیل: آقای مجری خیلی وقته از مغزم استفاده نکردم دارم گرم می کنم یه وقت رگ به رگ نشه.
مجری: اون چیه که تو غذا می ریزن، اشک آدم را هم در میاره؟:
فامیل: گوشت!َ
مجری: تا حالا دیدی گوشت اشک کسی رو دربیاره؟
فامیل: این مقاومت ماست که رفته بالا وگرنه با این پولی که بابت گوشت می دیم باید خون گریه کنیم.

• الان یکی زنگ زد گفت: شما!!!!!؟!
منم گفتم: ببخشید اشتباه برداشتم
خودش مرد از خنده. فردا تشییع جنازه شه

• رفتم از بانک وام بگیرم شرایط را که پرسیدم دیدم از شرایطش فقط کارت ملی و کپیش رو دارم.
رفتم یه کار دولتی پیدا کنم دیدم که از شرایط استخدام فقط ایرانی بودنش رو دارم.
از شرایط ازدواج هم فقط شناسنامش رو دارم.

• با پسرعموهام رفتیم استخر
شرط شام بستیم هرکی بیشتر زیر آب بمونه
شانس آوردیم غریق نجاتا با چک و لگد آوردنمون بالا
نزدیک بود خاندانمون عزادار بشه.

• شرط می بندم، همین سوسکا اگه صورتی بودن دخترا میگرفتن لای دفتر خشکش می کردن

• تلویزیون داره میگه میلیون ها سال طول می کشد تا از بقایای موجودات زنده نفت تشکیل شود:
بابام برگشته می گه: یعنی بچه اگه من الان چالت کنم ممکنه میلیون ها سال بعد به یه دردی بخوری

• سقف خونمون رو چه جوری ساختن

-دیوار خونمون رو کی رنگ کردیم
- دیوار ما چرا کجه؟
- اگر پنجره 0.5 سانت بره سمت چپ بهتره...
تفکرات من هنگام درس خوندن

• یک شباهت اساسی بین مهندس های کامپیوتر و دکترها هست و اونم اینه که از هر چی سر در نمیارن می گن ویروسه.

• وضع یه جوری شده که میترسم بالای ورقه امتحان به جای نام و نام خانوادگی یوزرنیم پسووردمو بنویسم

• کالری چیست؟
موجودی ست کثافت که شب ها به کمد لباس ها حمله کرده و درز لباس ها را تنگ می کند!

• طرف زنگ زده آژانس هواپیمایی پرسیده پرواز تهران- رشت چقدر طول می کشه؟ یاور پای تلفن گفته یه لحظه. طرف قطع کرده! می فهمی؟
قطع کرده

• دیروز تو تاکسی از دختره بغل دستیم پرسیدم ببخشید خانم کرایه های این مسیر چقدره؟
برگشت یه نگاه بهم انداخت گفت: برو سر اصل مطلب
کلن ملت قاطی کردن!

• دقت کردین؟
بهترین مکان برای خواب خونه خوده آدمه
راحت ترین توالت، توالت خونه خوده آمده
راحت ترین لباس، لباسه خوده آدمه
خوش فرمون ترین ماشین، ماشینه خوده آدمه
بهترین جزوه، جوزه خوده آدمه
تمیزترین دست، دست خوده آمده
بامزه ترین بچه، بچه خوده آدمه
ولی خوشبوترین ادکلن، ادکلنه کسیه که تو خیابون از کنارت رد میشه!

• دیشب تو پمپ بنزین یه معجزه دیدم
یارو نزدیک پنج لیتر و نیم تو یه ظرف چهار لیتری بنزین زد
وقتی هم به مسئول پمپ بنزین گفت یارو گفت احتمالا دبه ت خرابه

• تاریخ تمام شدن آذوقه آجیل عید:
بادام هندی اول فروردین
پسته دوم فروردین
بادام چهارم فروردین
فندق پنجم فروردین
تخم کدو 11 فروردین
تخمه ژاپنی 13 فروردین
نخودچی 28 آبان
1- مورد داشتیم رتبه کنکورش رو زده تو گوشیش، دو تومن شارژ شده.

2- این خبر فروش برج مراقبت و گرو گذاشتن کویر لوت و گم شدن دکل نفتی رو آدم فضایی ها هم بشنون تو خلأ تشنج می کنن.

3- قدیما عشقا اتوبوسی بود. تو نیگا می کردی، اون نیگا می کرد. تو نیگا می کردی، اون نیگا می کرد. تو نیگا می کردی، لامصب اون پیاده می شد.

4- دیشب یه اس ام اس اشتباهی واسم اومده که
رسیدی پاریس خبر بده
نشست هیات مدیره هم فرداست
برای هماهنگیه بارنامه اون 10 تا مازراتی هم با دبی تماس بگیر...
حالا من پفک حلقه ای کرده بودم تو انگشتام داشتم باب اسفنجی می دیدم، جواب دادم ok

5- یه زمانی آرزوم این بود که وقتی پادشاه شدم به نوکرام بگم برام تخمه پوست بکنن من بخورم، تا اینکه مزمز اومد با هزار تومن گند زد به آرزوم.

6- تا حالا شده یکی بهتون بگه وای تو چقد شلوارت پایینه، بیا با هم ازدواج کنیم؟ نه دیگه نشده. پس بکش بالا اون لامصبو.

7- دوتا دختربچه با نمک رو توی قطار دیدم کنار مامانشون نشسته بودن. به یکی شون گفتم: اسمت چیه؟ اون یکی بهش گفت: نگیا! این مردُمه.

8- اگر در طول ترم مذاکره می کردن انقد مسئله حل نشده باقی نمی موند شب توافق.

9- ظالم باشی بهت میگن حیوون، مظوم باشی بهت میگن آخی حیوونی.

10- از جمله وظایف یک پدر ایرانی اینه که به فرزندش ثابت کنه اینی که الان خریدی رو فلان جا نصف قیمت می فروشن.

11- الان اگه شما تو خونه بیکار نشسته باشین، پدر و مادرتون معتقدن بچه همسایه یا فامیل بهتر از شما بیکار می شینه.

12- ولی احسان علیخانی اگه تو ژاپن دنیا میومد از بغضش برق تولید میکردن.

13- تا حالا دقت کردید که وقتی میرید آرایشگاه تا آرایشگر روپوش رو میذاره روتون دقیقا همون لحظه دماغتون می خاره.

14- چند وقته که دیگه احساس خوشگلی نمی کنم، انگار برام عادی شده.

15- یونان مشکلش با چقدر حل میشه؟ بدیم بهش بره انقدر وقت کشورای پنج به علاوه یک رو نگیره بابا کار داریم ما.

16- شوهرها بهترین کسانی هستند که می توانید رازهایتان را با آنها در میان بگذارید و مطمئن باشید که هرگز برملایشان نخواهند کرد چون اصلا گوش نمیدن.

17- من اگه زبون حیوونا رو بلد بودم حتما می رفتم از دل کرگدن درمیاوردم. طفلک خیلی غمگینه نمی دونم چرا.

18- من که درس خون نمی شم، ورزشم که سخته، کارم که گیر نمیاد. فعلا دوتا آلبوم پاپ بدم ببینم چی می شه/ نتیجه تفکرات جوانان ایرانی

19- رفتم سوپرمارکت چیپس بخرم، یکی اومد گفت سلام آقا تن ماهی مرغ دارین؟ مجلس سوم صاحب مغازه فردا از ساعت 6 تا 8 برگزار میشه.

20- رو بسته های چیپس و پفک و پاستیل باید درشت بنویسن: یک نفره.

21- من اگه پام پیچ بخوره از پله ها پرت شم پایین و گردن م بشکنه، بابام باز می گه تقصیر اینترنت و موبایله.

22- احسان علیخانی شبا یه دفه از خواب می پره دست می ذاره رو گلوش می بینه بغضش سر جاشه لبخند می زنه می گیره می خوابه.

23- هر شب که می خوابم بخوابم به این فکر می کنم که همه جوک ها رو گفتیم و دیگه واسه فردا چیزی نداریم که بگیم ولی وقتی فردا میشه می بینم واقعا خدا روزی رسونه.

24- بابام ديشب اومده میگه چرا بیداری؟؟؟
میگم خوابم نمیبره بابا جون
میگه بخواب خوابت میبره عزیزم:|
فهمیدید؟؟؟؟؟
خیلی هم ساده بود
اصن نمیدونم چرا به فکر خودم نرسید
شماهم از این به بعد هر وقت دیدید خواببتون نمیبره، بخوابید خوابتون میبره.

25. مگسا عمرشون ٢٤ ساعته بجز اونايي كه ميان توو اتاق من. اونا عمرشون نامحدوده.

26. ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺑﻪ ﮔﺪﺍﯼ ﺳﺮ ﮐﻮﭼﻤﻮﻥ ﻏﺬﺍ ﺩﺍﺩﻡ، ﺍﻣﺮﻭﺯ ﮐﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺭﺩ ﻣﯽ ﺷﺪﻡ ﮔﺪﺍﻫﻪ ﯾﻪ ﮐﺘﺎﺏ ﺑﻬﻢ ﻫﺪﯾﻪ ﺩﺍﺩ: "ﭼﮕﻮﻧﻪ ﺁﺷﭙﺰﯼ ﮐﻨﯿﻢ".

27. بعضی ها طوری به آدم میگن: هه مگه تلویزیون ایران رو هم میبینی؟ مثلا انتظار داشته صدا سیمای بلغارستان رو نگاه کنیم.

28. هیچ وقت فیلم کره ای رو با برادرزاده یا خواهرزادتون نبینید کل بدنم جای این شمشیر پلاستیکیاست.

29. همراه اول بابت توافق 400 تومن تماس رایگان به خارج هدیه داده، الان نشستم حساب کردم فقط میشه باهاش زنگ زد نتانیاهو فحش داد قطع کرد.

30. آقا الان که آثار حیات تو سیاره کپلر پیدا شده من برم تو مریخ توالت سرراهی بزنم دم در یه صندوق بذارم نفری پونصد تومن از مسافرا بگیرم.
1- من دیگه پول ندارم شارژ بگیرم و به دوستام زنگ بزنم. بهشون گفتم اگه دیدین کسی زنگ نمی زنه بدونین منم

2- چه حس خوبیه دیدن این جمله is typing ...

3- تنها کسی که از مغزش استفاده می کنه مداده

4- واقعیت های زندگی:

وکیل ها امیدوارن تو دردسر بیفتی

دکترا امیدوارن مریض بشی

پلیسا امیدوارن یه جرمی بکنی

معلما امیدوارن تو یه احمق به دنیا اومده باشی

صاحبخونه ها امیدوارن تو هیچ وقت خونه نخری

دندانپزشکا امیدوارن دندونات فاسد بشن

مکانیکا امیدوارن ماشینت خراب بشه

موسسات کفن و دفن امیدوارن بمیری...

فقط دزدا واست یه زندگی خوب و پربار و موفق و با برکت آرزو می کنن

5- آیا می دانستید در زمان هخامنشیان چاپارهای اسب سواری بودند که سرعت شان از سرعت اینترنت الان بیشتر بود؟

6- قدیما اگه باباها از دست بچه شون ناراحت می شدن می گفتن کاری نکن از ارث محرومت کنم ها
دیشب با بابام دعوام شده، میگه کاری نکن که پسورد اینترنت خونه رو عوض کنم

7- امسال خیلی جدی تصمیم گرفتم زن بگیرم. همه فامیل دارن برام دنبال زن می گردن که یه وقت نرم دختر خودشون رو بگیرم، بدبختش کنم

8- یارو میره مهمونی ناهار به کرفس میدن، شام اسفناج، فرداش صبحانه هم بهش نون و سبزی میدن
میگه: ناهار چیزی درست نکنید خودم میرم میچرم

9- یکی از بزرگترین زجرهای بچگی این بود که باید می رفتیم جنسی که اشتباه خریده بودیم رو پس می دادیم

10- طول و عرض پشه کلا نیم سانت در نیم سانت هم نمی شه ولی وقتی می کشیش تا شعاع 15 سانتیمتر خون می پشه رو دیوار. احتمالا بعد اینکه خونارو می خوره اونا رو Zip می کنه

11- معلم به دانش آموزاش می گه بچه ها شما دلتون پاکه، دعا کنین بارون بیاد. یکی از شاگردا می گه ما اگه دلمون پاک بود شما تا حالا صد دفعه تو راه مدرسه مرده بودی

12- چگونه یک کصافط شویم

قسمت اول:

وقتی میری دستشویی توی دمپایی آب بریز و دمپایی رو یه جوری از پات در بیار که شخص بعدی به سختی بتونه بپوشتش و وقتی فهمید خیسه نابود بشه

قسمت دوم:

وقتی کسی خونه نیست صدای تلویزیون رو تا آخر ببر بالا و بعد خاموشش کن تا وقتی یکی تلویزیون رو روشن کرد از ترس منهم شه

قسمت سوم:

وقتی موهاتون رو بعد از حمام سشوار می کشید، سشوار رو تو حالت روشن از برق بکشید تا نفر بعدی وقتی بزنه برق سکته ناقص بزنه

قسمت چهارم: وقتی خواستی از حمام بیای بیرون شیر آب رو تو حالت دوش ببیند تا نفر بعدی وقتی شیر رو باز کنه آب سرد بریزه رو سر و شونش!

13- یکی از ویژگی های آشپزی من اینه که حتی اگه ماست و خیار هم درست کنم دستم می سوزه

14- تنها عایدی ما از ثروتی که روش ایستادیم، آلودگی هواشه

15- یه مرضی هست که آدم پاها شو میچسبونه به بخاری یا شوفاژ تا بسوزه بعد یهو بکشه کنار تا خوب بشه بعد دوباره بچسبونه

16- خطرناک تر از کسایی که تظاهر به روشنفکری می کنن، کسایی ان که فکر می کنن خیلی روانشناسن

17- به خانومه می گن شوهرت سکته ناقص کرده. می گه خاک بر سر هیچ کاری رو نمی تونه کامل انجام بده

18- اینکه میوه های کشورهای استوایی رو میارن یه کشور دیگه اصن خوب نیس
ما یه چی تو مایه های آناناس خریده بودیم فقط مثل بز نگاش می کردیم، دفترچه راهنما هم نداشت!

19- سر جلسه امتحان یه خانم بغل دستم نشسته بود

داشتم بهش توضیح میدادم چه جوری تقلب کنه. اونم فقط گوش میداد

امتحان که شروع شد پا شد ورقه ها رو پخش کرد

20- بزرگترین اشتباه کسی که خرش از پل گذشته اینه که فکر می کنه دیگه پلی جلوش نیست

21- به سوسکه میگن آرزوت چیه؟ میگه: یه بار با زن ها بشینیم مشکلاتمون رو حل کنیم. تا کی جیغ؟ تا کی دمپایی؟

22- تو مترو یارو پرسید صادقیه می خوام برم. گفتم باید خطت رو عوض کنی. اونم از تو کیفش سه تا سیم کارت درآورد گفت ایرانسل بهتره یا همراه اول؟

هیچی دیگه شونزده نفر از مسافرا خودشونو پرت کردن پایین، پنج مورد هم سقط جنین داشتیم

23- آقا بالاخره ما نفهمیدیم روبوسی دوتاست یا سه تا، تکلیف ما رو مشخص کنین. شرایط سختیه مخصوصا زمانی که آدم می خواد یه بوس دیگه هم بکنه طرف مقابل میره عقب قیافه آدم شبیه مورچه خوار می شه

24- برا بچه دوستم آدامس موزی خریدم بهش دادم

برگشته میگه: من تریدنت می خورم

کوفت بخوری!

والا ما بچه بودیم لاستیک می جوییدیم

25- به غضنفر میگن با بالش جمله بساز، میگه: یه گنجشک دیدم با تفنگ زدم به بالش

میگن: نه با این بالش، اون یکی بالش

میگه: با تفنگ زدم به اون بالش

میگن: اصلا بالش رو بی خیال شو؛ با تشتک جمله بساز

میگه: تو شک داری زدم به بالش؟

میگن: نمی خواد اصلا با پتو جمله بساز

میگه: په تو شک داری زدم به بالش

میگن: آقا غلط کردیم اصلا با تخت جمله بساز

میگه: خیالت تخت، زدم به بالش!

26- تلخ ترین جمله بازی های دوران کودکی: «تو نخودی باش»

لامصب قدرت تخریبش معادل بمب اتم هیروشیما بود.
1- احمقانه ترین حرکت ضد بشری اینه که می آیید گل پسر معتادتون رو دوماد می کنید که سر براه شه

2- دوست واقعی کسیه که وقتی زمین خوردی دستت رو بگیره و بلندت کنه. البته بعد از اینکه خنده ش تموم شد.

3- یادتون میاد؟

نوک مداد قرمزای سوسمارنشان رو که زبون می زدی خوش رنگ تر می شد

4- تا حالا به رهبر ارکستر دقت کردین؟ پشتش رو به همه می کنه و کارش رو انجام می ده. یه وقتایی تو زندگی باید پشتت رو به همه بکنی و کاری که درسته رو انجام بدی و ساز زندگیت رو بزنی. مطمئن باش آخرش همه به احترامت بلند می شن.

5- با هر کی مثل خودش رفتار می کنی اعصابش می ریزه به هم. این نشون می ده که هیچ کس نمی تونه خودشو تحمل کنه.

6- معلوم نیست امتحانه یا جام حذفی. هر کیو می بینم داره حذف می کنه.

7- همیشه می خوام شام مثل خارجی ها چندتا دونه لوبیا سبز و هویج پخته بخورم، ولی معمولا یه نون بربری با یه دیس کتلت و یه دیس سالاد با سس فراوون و یه پارچ دوغ می خورم. بعدش هم یه بشقاب میوه با یه لیوان چایی و شیرینی و یه بشقاب تخمه می خورم. در ضمن یادتون نره قبل از خواب حتما یه لیوان شیر هم بخورین که واسه پوکی استخوان خوبه.

8- قدر کسی یا چیزی که دارین رو بدونین، قبل از اینکه بقیه قدرشونو بدونن.

9- حالا انگار تو عکسای ادیت شده ش چیه (!) که زیر عکساش می نویسه Noedit

10- با این وضعی که می بینم، باید ترم دیگه برم پیش آموزش و بگم «همون همیشگی!»

11- طرف بعد امتحان همچین میاد بیرون سیـ ـگار می کشه که انگار شرکتش ورشکست شده

12- آش رشته تنها جایی بود که گیاهان موفق شدن بدون کمک گوشت و خودشون به تنهایی طعم مطبوعی تولید کنن، بقیه تجربه هاشون به شکست مطلق منجر شد.

13- دقت کردین زن و شوهرا وقتی با هم خوبن به هم می گن دیوونه، غلط کردی، بیشعور، خل و چل

ولی وقتی با هم بد میشن:

شما خودت فرمودی

نخیر آقای محترم

هر طور میلتونه خانم

14- شام چی درست کنم چیست؟!

اولین جمله مامانا، در حین جمع کردن سفره ناهار

15- ملت سال به سال میرن آمریکا ویزاشون باطل نشه، ما هم سه ماه یک بار با خطه ایرانسل زنگ میزنیم خطمون نسوزه

خدایا دلخوشیمو ازم نگیر

16- بعدها به بچه هام می گم شما یادتون نمیاد... یه زمانی خوشگلی خدادادی بود

17- به مامانم میگم:

چرا همش تو خونه دمپایی پات می کنی؟

میگه: یه کابوی هیچ وقت از اسلحش دور نمی مونه

18- اینترنت اینجا اگه به جای پشتیبانی فنی یه صدای ضبط شده می ذاشت که بگه «به درک که اینترنتت مشکل داره» همون کاربرد کارمندا رو داشت. هزینه ش هم کمتر بود.

19- اگه تو خیابون یه آشنا دیدی که داره از روبرو میاد و سرش تو موبایلشه...

بدون اون تو رو زودتر دیده و خودشو زده به اون رااااااه

20- جدیدا وقتی با دوستام می رم بیرون حس می کنم اومدم ماموریت عکاسی برای خبرگزاری اینستاگرام

21- از یارو می پرسن تو از زنت می ترسی؟

میگه چرا باید بترسم؟

لباسا رو شستم

اتومو کردم، غذامو پختم

ظرفامو شستم

شیشه ها رو تمیز کردم

زیر بچه رو هم عوض کردم

اونی که کاراش مونده باید بترسه

22- یکی به این ملت اطلاع رسانی کنه، تو که وایرلس نداری چرا مهمون دعوت می کنی؟

23- یه مطلبی برام فرستاده بودن نوشته بود ایرانی نیستی اگه کپی نکنی!

منم کپی نکردم

در نتیجه: من الان یه خارجی محسوب می شم

اوه مای گاد. من ایران را دوست داشت. من کِیلی فارسی بلد نیست

24- دقت کردین وقتی می ری زیر بارون دهنت رو مثل کروکودیل بازی می کنی که یه قطره بره توش، نمی ره. حالا داری با یکی حرف می زنی، یه قطره از دهن یارو می پره بیرون صاف می ره تو دهن تو

25- کسی که با عینک دودی تو خونه عکس می گیره چیزی واسه از دست دادن نداره!

26- کسی که اولین بار سوپ رو به عنوان غذا به رسمیت شناخت، هیچ تصوری از گشنگی نداشته.
1. آی شمایی که وایستادی اون بیرون، همه ش داری از بیرون به مسائل نگاه می کنی! بیرون سرده، می چّای. دیگه بیا تو.

2. گاهم هم نه می دونی چرا دنبالش می گردی و نه لازمش داری. اما فکر نبودنش و اینکه نمی دونی کجاست نابودت می کنه. من اینک از کارت ملی سخن می گویم؛ تو اما بخوان یار.

3. این همه علم پیشرفت کرده، هنوز پفک نمکی مینو یه چیز دیگه است لامصب.

4. کاش هشتگ بودم، سرچم می کردی، می آمدم...

5. آقا این گزینه نظامی رو می گذارید اون ور چایی روش نریزه؟

آبدارچی کاخ سفید هر روز به اوباما

6. یه لباسشویی داریم خیلی با فهم و کمالاته... اصلا به این نگاه نمی کنه لباس چه رنگی تحویلش دادی نگاه می کنه هر رنگی بهت بیاد تحویلت می ده... از اون گذشته خیلی هم اجتماعیه... وقتی روشنه میاد تو پذیرایی یه دوری میزنه و احول پرسی می کنه و می ره سرجاش!

7. من یک بار نزدیک بود بیماری پوستراوماتیک استرس دیس اُردر بگیرم ولی چون اسمش سخت بود همون اسهال گرفتم، خیلیم راضیم!

8. امروز یارو زنگ زده بود رادیو آوا قسمت ترانه های درخواستی! بعد از اینکه آهنگ مورد نظرش رو گفت، آخرش گفت: لطف کنید صداشم زیاد کنید!

9. خدایا من دلسوز نمی خوام لکسوس می خوام... لکسوز که باشه دلسوز خودش پیداش میشه!

10. ژاپن 10 ثانیه تاخیر: شکایت از واحد حمل و نقل.

ایتالیا 1 دقیقه تاخیر: مسئولان بی کفایت.

اوکراین 3 دقیقه تاخیر: تعجب.

ایران بعد 20 دقیقه: ایول به قطار اومد!

11. میگن به هرچی بخندی سرت میاد... خدایا! من به خوشگلی کی خندیدم آخه؟!

12. هوا سرده به خدا شما یه کاپشن بپوشین پشتش یه برگه بچسبونین: 6 سال سابقه بدنسازی ما قبول می کنیم ازتون!

13. یه دوچرخه از بابام خواستم، گفت اگه شیطونی نکنی، به حرفم گوش کنی، زیاد با کامپیوتر بازی نکنی، مسواک بزنی، معدلت هم 20 شه واست می خرم! گفتم نه جدا می خوای تحریم های آمریکا علیه ایران رو هم وردارم؟!

14. میگن خود استامینوفن کدئین وقتی سردرد می گیره ژلوفن می خوره!

15. رتبه اول سوانح رانندگی دنیا رو داریم ولی تا سپر دو تا ماشین می خوره به هم 2000 نفر جمع میشن و با تعجب نگاه می کنند!

16. یه مرضی هست که آدم پاها شو می چسبونه به بخاری یا شوفاژ تا بسوزه بعد یهو پاشو بکشه!

17. دقت کردین سوالایی که تو امتحان بلدی 0.5 نمره داره ولی سوالایی که بلد نیستی کم کمش 2 نمره داره؟!

18. تا حالا دقت کردین دقیقا بعد از کلیک روی آیکن Shot down تازه یادت میاد، چه کاری با کامپیوتر داشتی؟!

19. پشت هر مرد موفقی... پدری مایه دار ایستاده است!

20. تا حالا دقت کردین وقتی واسه دل خودت موهاتو درست می کنی چقدر خوشگل میشه ولی وقتی می خوای بری مهمونی یا عروسی بعد از 3 ساعت کلنجار رفتن شبیه خربزه می شی؟

21. هر بار که دندونم درد می گیره، زنگ می زنم چهار تا کلینیک قیمتا رو می پرسم خودش دردش خوب می شه!

22. این تن بمیره اگه جنبه ندارین با کسی دوست نشین، عشق و حالتونو می کنید اون وقت ما باید یه عمر آه و ناله های شما رو لایک کنیم!

23. برای دختر عموم خواستگار اومده، اونم گفته می خوام درس بخونم. هیچی دیگه پاشدن رفتن. هرچی دخترعموم گفته بابا فقط دو صفحه مونده گوش ندادن دیوونه ها!

24. چیزی که من از برنامه های تلویزیون فهمیدم اینه که اینقدر که احسان علیخانی کت شلوار داره، من جوراب ندارم!

25. میگن رفیقای فیثاغورث هروقت بهش می رسن میگن راستی اون قضیه چی شد؟!

26. سعدی همچین گفته «ای ساریان آهسته ران» که هر کی ندونه فکر می کنه شترا 180 تا می رفتن!

27. تو این فیلم خارجیا می خوان بچه رو شاد کنند یه دونه شکلات در میارن میدن بهش، حالا عموی ما می خواست ما رو شاد کنه، پلکاشو بر می گردوند ما عین سگ می ترسیدیم!

28. خدا هیچ سگکی رو وسط دو تا سوراخ کمربند اسیر نکنه!

29. همین اینترنتو می بینین که اینقد سرعتش افتضاحه، فقط کافیه یه چیز آبروبر رو اشتباهی بفرستی؛ در کسری از ثانیه سند میشه اونام که سالی دوازه ماه off بودن زرت on می شن می بینن!

30. دقت کردین یک پاک کن هرگز تموم نمیشه؟! بلکه وقتی که نصف میشه یا گم میشه یا می دزدنش!
1- بعضی از درس هایی که در خانواده یاد گرفتیم:

بهداشت: اگه می خواید همدیگه رو بکشید، برید بیرون؛ الان اینجا رو تمیز کردم

منطق: به خاطر اینکه من می گم

آینده نگری: اگه از تاب بیفتی، محاله ببرمت خرید

آداب اجتماعی: وقت غذا، دهنت رو ببند

اصلاح رفتار: مثل بچه آدم رفتار کن

انتظار: بذار برسیم خونه

کنایه: گریه می کنی؟ الان یه کاری می کنم واقعا اشکت دربیاد

ژنتیک: چهار تا اخلاق خوبتم به من رفته

دانش و خِرد: وقتی به سن من برسی، می فهمی

عدالت: یه روزی بچه دار می شی، امیدوارم بچه هات مثه خودت باشن

2- شما دست تون رو با حوله خشک می کنید؟ پس این شلوار برای چی پاتونه؟

3- یه روز به لقمان گفتن «ادب از که آموختی؟» سرش رو به علامت تاسف تکون داد و گفته خسته نمی شین از این مسخره بازیا؟

4- یه چند وقتیه کودک درونم ناآرومه، مدام بهانه می گیره و ... به نظرتون اگه بزنم لهش کنم، کودک آزاری محسوب می شه؟

5- یکی از فانتزیام هم اینه که ازدواج کنم، بچه دار شم، بچم دختر باشه، اسمش رو بذارم گیتا، بعد با زنم دعوا کنم، جول و پلاسش رو که خواست جمع کنه بره خونه باباش، بهش بگم هر چی می خوای ببری ببر، گیتارو با خودت نبر!

6- تا پونزده سالگیم فکر می کردم اسمم زُهره است،

چون همیشه مامانم وقتی می خواست بیدارم کنه می گفت: پاشو ظهره!

7- اگه زشتیم، حداقلش فتوشاپی نیستیم.

8- از دانشگاه برمی گشتم، تو تاکسی نشسته بودم، دوتا آقای مسن هم عقب نشسته بودن.

نزدیک پیاده شدنشون یکی به اون یکی گفت:

به خدا اگه بذارم دست تو جیبت بکنی! من حساب می کنم...

بعد از راننده پرسید: ببخشید چقدر شد؟

راننده: هزار تومن

یهو یارو برگشت به راننده گفت: آدمی؟!

راننده گفت: جان؟

مرد: گفتم آدمی یا نه؟

راننده گفت: حرف دهنتو بهم درست صحبت کن!

یارو دوباره گفت: نه... آدمی؟؟!

راننده هم با عصبانیت ترمز کرد برگشت عقب گفت: نه... فقط تو آدمی!

یارو گفت: یعنی چی؟ من می گم آدمی هزار تومن یا دوتاییمون با هم هزار تومن!

10- دارو عبارت است از عوارضی جانبی که بعضا اثرات درمانی هم دارد. برای رفع این عوارض جانبی داروهای دیگری تجویز می شوند که خود این چرخه را تا نابودی کامل بیمار طی می کنند.

11- وقتی بتونم سیب زمینی سرخ کرده هامو با کسی شریک شم می فهمم که عاشق شدم.

12- با بابام حرفم شد رفت تو آشپزخونه و به مامانم گفت: واسه خاطر چهل تومن یارانه باید این الدنگ رو تحمل کنیم!

13- پسره می ره خواستگاری یه دختری، بابای دختره می گه:

نه ازت مهریه می خوام، نه خونه، نه ماشین، بیکارم بودی مهم نیست...

یه لپ تاپ می ذاره جلو پسره می گه: فقط فیس بوکتو باز کن ببینم!

14- آقا تو مراسم شب چله همه فامیل جمع بودن، یه 30 نفری بودن. مجلس که خوب گرم شد من و داداشم شروع کردیم به تعریف پیشگویی آخر زمان و نابودی زمین که امشب اتفاق می افته و اینا!

خوب که با حرفامون ترس انداختیم به همه یواشکی تو شلوغی جیم شدیم رفتیم برق رو قطع کردیم و یه ترقه هم انداختیم. آقا قیامتی شدا! زن ها جیغ می زدن، بچه ها گریه می کردن، چندتایی هم غش کردن. من و داداشمم رو زمین می غلتیدیم از خنده. دیگه برق رو وصل کردیم و گفتیم نترسین شوخی بود!

این شد که الان داداشم تو بیمارستانه با دست و پای شکسته، منم پناهنده شدم به خونه دوستم تا از کشته شدن توسط فامیل در امان باشم!

15- تمام مکالمات من و بابام در طی سال:

«بیا ببین این گوشی من چشه

بزن اخبار گوش کنیم

بزن 3

چراغا رو خاموش کن

خونه سرد شد کولرو خاموش کن

چشات در نیومد پای لپ تاپ؟»

اگه چیزی از قلم افتاده شما ادامه بدین!

16- پسر داییم بعد از 10 سال از آمریکا اومده

نشسته بودیم داشتیم حرف می زدیم، حرف از گرونی و قیمت دلار شد.

مامانم می پرسه:الان دلار تو آمریکا چنده؟!

17- پشتِ سر هر انسان موفق یه عالمه حرف هست.

مثل: پدر سگِ دزد!

18- شمام از این سیستم ها دارین که روزها لباس ها رو از روی صندلی به روی تخت، و شب ها از روی تخت به روی صندلی منتقل کنید؟

19- قانون پایستگی واحد: واحدها نه از بین می روند نه پاس می شوند بلکه از ترمی به ترم دیگر منتقل می شوند.

20- 10 سال پیش تو یک فیلم هندی،

آمیتا باچان از کما و تخت آی سی یو بلند شد

رفت تو حیاط 30، 40 نفر رو لت و پار کرد

بعدش دوباره برگشت به تختش.

از اون به بعد مسیر زندگیم عوض شد.

21- درسته پراید کولرش خوب نیست ولی وُژدانی بخاریش خوب خنک می کنه!

22- بزرگترین فایده ورزش اینه که سالم می میری

23- روزامون برعکس شده، صبح خسته از خواب بلند می شیم، شبا پر از انرژی می خوابیم.

24- عدالت یعنی چی؟

عدالت یعنی اینکه یکی هفت میلیارد پول از باباش ارث می بره و یکی کچلی

25- مکالمه تلفنی با مامان ها:

سلام، باشه، اوهوم، باشه، آره، می دونم، آره، خب، نمی دونم، شاید، حواسم هست، اوکی، می دونم مادر من، خیلی خب، باشه، اوکی، چشم، یادم می مونه، آره، باشه، خداحافظ.

26- اگه بخوای خلبان بشی، هزار جور مریضی داری ولی بخوای معافیت پزشکی بگیری، سالم سالمی!
1- خواب دیدم رفتیم پاساژ، خانمم هی می خره و من هی کارت می کشم. از خواب پریدم دو سه بار موجودی گرفتم. آخرش بانک گفت: داداش به خدا خواب دیدی. تو اصلا زن نداری بگیر بکپ!

2- پسره هشت سالشه کامنت گذاشته: آیفون 6 رو دوست ندارم هنگ میکنه. من هم سن اون بودم بابام یه پاک کن واسم خرید بوی توت فرنگی میداد از هیجان و خوشحالی خوردمش

3- فلشم جا مونده بود تو ماشین بابام با ماشین رفته بود بیرون. اومد خونه زنگ زد گفتم کیه؟ گفت منم ام جی، درو وا کن زاخار!

4- یه سریا هم میرن توالت فک میکنن مسابقات قوی ترین مردان جهانه. از بس که شیر آبو سفت می بندن

5- من آدم غایب جوابی هستم. دو سه هفته بعد از اینکه طرف یه چیزی بارم کرد، جوابش رو تو حموم به خودم می دهم.

6- عزیزم حق با شماست. بیل گیتس و زاکربرگ بعد از ترک تحصیل به موفقیت و ثروت رسیدن ولی دقت کن که اونا از هاروارد ترک تحصیل کردن نه از پیام نور فلان جا. شما به درست ادامه بده.

7- اولین ضربه زندگیم رو وقتی خوردم که اومدم خونه دیدم مادربزرگم داره با ادکلنی که داییم از انگلیس آورده پشه می کشه!

8- می ترسم چند سال دیگه در این چیپسا رو باز کنیم و فقط بوش بیاد بیرون و دیگر هیچ

9- تاثیری که مشت تو تعمیر کامپیوتر داره، قوی ترین نرم افزار نداره

10- انقد دوس دارم بشینم سر سفره با غذام بازی کنم بعد ازم بپرسن چی شده؟ بگم هیچی و برم تو اتاقم. لامصب خیلی باکلاسه. ولی نمیشه. گشنمه. می فهمی؟ کشنه

11- اگر افسردگی دارین، در حال زندگی در گذشته این. اگر استرس دارین، در حال زندنگی در آینده این. اگر آرامش دارین، در حال زندگی در زمان حال هستین.

12- کاش خدا واسه یه سری از آدما دکمه سایلنت می ذاشت

13- دلم واسه نسل های بعدی می سوزه. با یه مشت پدربزرگ دماغ عملی ابرو برداشته چیکار می کنن؟

14- یه روز بالاخره باید یه همایشی برگزار بشه که توش فرق روشنفکری و بی غیرتی رو بفهمیم

15- آتلیه مفت گیر آوردی، چرا می گی مدلی؟

16- اگه همون روز که معلم گفت آن مرد آمد، همه یکصدا گفته بودیم به درک، حالا مجبور نبودیم 140 واحد پاس کنیم.

17- اسکار بهترین فیلمنامه تقدیم می شود به: «مسیجت رو همین الان دیدم.»

18- منطق حکم می کنه خاطراتی که براتون قشنگه رو به فک و فامیل نگین

19- ما همون نسلی هستیم که وقتی مردیم هم باید از اون دنیا زنگ بزنیم به مامان مون بگیم رسیدیم.

20- دو سوم زمین آبه، بقیه اش فاصله ست

21- یه مرضی هست به نام «الان داره چیکار می کنه؟» این باعث می شه هیچ وقت نتونی فراموشش کنی

22- آدم وقت هایی که تنهایی غذا می خوره، بیشتر از وقت هایی که تنهایی می خوابه یا تنها تلویزیون می بینه احساس تنهایی می کنه

23- خوشحالم پولدار نشدم. آخه کی می تونه کله سحر شیر و چایی و آب پرتقال رو با هم بخوره؟

24- ته تغاری رو جدی بگیرید. قدرتی داره که پدر خانواده نداره!

25- یادش بخیر. یه زمانی فقط وقتی موبایل مون زنگ می خورد می رفتیم سراغش

26- مکالمه تلفنی که توش بیشتر از دو بار بگن «خب دیگه چه خبر؟» باید قطع شه. هیچ راندمانی نداره فقط هزینه اضافه س

27- اعتماد به نفس آدم با پول توی جیبش رابطه مستقیم داره

28- به نظرتون پورشه مو بفروشم مازراتی بخرم بهتره یا اینکه کلا زر نزنم بهتره؟

29- دوست دارم برگردم به اون روزایی که بابام بیدارم می کرد می گفت پاشو ببین چه برفی اومده

30- یکی نون خوشگلی شو می خوره یکی نون بازوشو، یکی هم نون عقل و هوشش رو. من برم فعلا نون و ماستم رو بخورم.

31- متاسفانه این روزایی که به بدترین شکل ممکن می گذره جوانی نام داره

32- می دونی آدم از چی می سوزه؟ از چیز داغ. تا اکتشافات بعدی خدانگهدار

33- مامان ما «میل ندارم» براش تعریف نشده. اصرار داره بپرسه چی خوردی که حالا شام نمی خوری

34- گوریل انگوری با اون هیکلش خودش رو جا می داد رو ماشین بیگ بیگلی، اون وقت من نمی تونم خودمو تو دل یه نفر جا کنم

35- دوتا چیز هست هیچ وقت درست نمیشه

یکی فوتبال

یکی بقیه چیزا

36- دیگه یه جوری شده که آدم فک می کنه این خوشبختی هم فقط مال خارجی هاس

37- من واقعا تنبل نیستم، فقط از هیچ کاری نکردن خیلی لذت می برم

38- یکی از کاربردهای وایبر این بود که قیافه تک تک مزاحم تلفنیامو که سیو کرده بودم دیدم...
لامصبا بعضیاشون مراحم بودن!

39- اگر یخچالا اهل تلافی بودن، وقتی خواب بودیم هر نیم ساعت میومدن بیدارمون می کردن می پرسیدن: جدید چه خبر؟

خوشبختانه اون بزرگواران از اهالی گذشت هستن
- به نظرم این قیمت پایه ای که واسه خرید پرسپولیس و استقلال گذاشته اند تله است. منتظرند یکی اعلام کنه می تونه بخره، بگیرن بندازنش بغل بابک زنجانی.

- گفت: «ای عاشق شوریده ی/ دیوانه ی/ صدپاره ی/ سرگشته ی/ بیچاره ی/ رجاله ی/ دلداده ی/ آواره ی/ کلپاسه ی/ قنّاسه ی من، خوابت هست؟». منم که خواب.

- «یوگاه علم به درد آوردن قسمت هایی از بدن است که تاکنون حتی وجود هم نداشته اند»

- تصمیم دارم به ملکه ی ذهنم پیشنهاد ازدواج بدم.

- دو چیز با زور درست نمی شوند... بچه ها و زیپ ها!

- همزمان آفتاب و بارون و برفه! فکر کنم یکی داره کیبورد آسمون رو تمیز می کنه، تموم دکمه ها رو با هم زده!

- از وقتی که فیلترینگ هوشمند به کار افتاده متوجه شدم چقدر انتخاب هام هوشمند بوده! هرچی توی اینستاگرام داشتم فیلتر کرده!

- یه بادام تلخ بهتر از یه تلخیِ بی بادامه!

- این همه علم پیشرفت کرده، هنوز پفک نمکی مینو یه چیز دیگه است لامصب!

- دلم واسه اون دوران اوج راننده تاکسیا که تا کرج در حد زیباکلام نقد سیاسی می کردن تنگ شده. الان همشون فقط به خط مستقیم خیره میشن مرتضی پاشایی گوش میدن!

- 365 روز سال کسی تو خیابون و تاکسی از من سوال نمی پرسه، ولی فقط کافیه هدفون گذاشته باشم تو گوشم تا تبدیل شم به گوگل سیار!

- اینا که میگن آدما رو فقط تو مسافرت میشه شناخت حرف مفت میزنن. آدما رو فقط توو جلسه ی امتحان میشه شناخت و بس!

- دقت کردید نسل آینده چه پدری ازشون در میاد تا Username هایی پیدا کنن که هنوز انتخاب نشده؟

- یه چیزی که جدیدا غرور ملی رو در من دوچندان کرده اینه که هواپیماهای ما درسته که سقوط می کنن ولی به هر حال در یه نقطه مشخصی سقوط می کنن، مثل این هواپیماهای مالزی و اندونزی نیستیم که یهو برن غیب بشن!

- نمی دونم این اینترنت اکسپلورر چی از جون ما می خواد، دیدید وقتی می خوای یه تب رو ببندی یه نیم ساعتی فکر میره تو فکر؟ در حدی که انگار تب بغلی با آرنج میزنه بهش میگه: با توئه ها اوسکول... تکون بخور!

- دیدی یه وقتهایی همه چیز عالی و سرجاشه و دلت می خواد اون لحظه اصلا تموم نشه؟ آره منم ندیدم!

- بدترین چیز در مورد کابوسهای شبانه اینه که متوجه میشید که مغز بی شرف خودتون همه اینارو ساخته و سر هم کرده!

- کاوش اوباما بودی، و من گزینه نظامی روی میزت بودم، هیچ گاه من را از روی میز بر نمی داشتی!

- مبادا آزادی بیان به خشونت شما لطمه بزند!

- نیسان آبی نمی بینه وگرنه راننده قابلیه!

- همونطور که مستحضرید الان قیمت بشکه از خود نفت گرونتره، روی همین حساب قراره از این به بعد تو ظرف یکبار مصرف نفت رو صادر کنیم و اگه همینطور پیش بره، کشورهای خواهان نفت باید با خودشون قابلمه بیارن!

- با این وضعی که من می بینم باید واسه انتخاب واحد ترم بعد برم آموزش بگم: همون همیشگی!

- بعضیا اینقدر خسیسن که اگه بهشون بگی بیا خون بده، میگه والا خودمم کم دارم نمی دونم منو تا خونه می رسونه یا نه!

- در سالیان پیش یک مرد سامورایی می زیست که یک تنه 15 مرد جنگجو را حریف بود. روزی 16 مرد جنگجو به او حمله کردند و پدرش را در آوردند!

- قابل توجه کسانی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند، 20 ژانویه با دسته غازها راه می افتیم، لطفا به اشتراک بذارید کسی جا نمونه!

- یه سوال خیلی فکرمو مشغول کرده، ناموسا هیشکی عاشق من نیست یا دارین مسخره بازی در میارین؟

- فقط یک ایرانیه که می تونه پشت کامیونش بنویسه فقط خدا، توی کامیون رو پرکنه از عکسای دختر هندیا... بعد بارش هم هروئین باشه!

- ما که آخر نفهمیدیم دنیا به کام کیه! ولی هرکی که هست خواهشا دست به دست بچرخونه ما هم دو تا کام بگیریم،ثواب داره!

- شبکه آی فیلم تبلیغ شامپو گذاشته، زنه با مقنعه میگه من از وقتی از این شامپو استفاده می زنم ریزش موهام قطع شده، انتظار دارن از معصومیت نگاهش به صداقتش پی ببریم!

- یک نصیحت از دکتر «نیلجسیژو کستانیفیکف...» دکتر «نیلجسیژوکستانیفیک» میگه: وقتی اینقدر تنبلی که اسم منو نمی خونی نصیحت می خوای برا عمت؟!

- تاحالا دقت کردین هرچی به یه پولدار بخندی پولدار نمیشی. حالا کافیه به یه مریض بخندی یه ماشین می زنه بهت از گردن به پایین قطع نخاع میشی!

- دهه هشتادیا دارن پدر مادر میشن دهه شصتیا هنوز موندن فلسفه وجودی ازدواج چیه؟

- چند روز پیش داشتم یه مازاراتی می خریدم. سر یک حرف خیلی کوچیک معامله بهم خورد، گفت پول بده، منم نداشتم!

- گاهی خوردن یک لگد از عقب، خودش یک گام به جلو است!

- تو نگاه شامپانزه ها یه حسرتی هست که انگار اگه یه تست درست بیشتر میزدن دانشگاه تهران قبول میشدن!
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18